IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
5. srp 2009

zítra bude líp 😉 doválej ten dnešek na gači a zítra šupky dupky na židličku noooo 😝

dadous
5. srp 2009

tak mě kočičky dnes omluvte a ja zítra dorazím, papa a krasnej večer 😉 medu musíš ho nejdřív koupit a pak už ho Roman nevyžene 😀

meduna
autor
5. srp 2009

jo,nebo pojedeme jak kuny oba dva 😀 😀

daja.w
5. srp 2009

Ahojky holky 🙂 tak jsem tu konečně byly jsme na zahradě no co asi už mě z toho grilování hrabe ale musely jsme jsem měla naložený maso a nechtělo se mě to už dávat do mražáku 😖 malej už hajá a Saša ted jde taky konečně 😠 no vidím že jste šli taky do peřin tak se sváma loučím dobrou noc přeji 🙂 a sladké sny 😉
Medu neboj uvidíš jak si ho Roman oblíbí to bude mazel 😀 to mám to samý doma máme od máti toho malýho jezevčíka Vikinu a manža jí nechtěl ,ale ted to je zlatíčko jeho 😀 no já bych chtěla fretku 🙂

meduna
autor
5. srp 2009

ahoj Dáji,ty jsi jak moje kámoška tady,ta jí chce taky 😀 Zase grilovačka,mě už z tebe picne,takové žranice a já tady suším hubu 😖 Jezevčíček je dobrej,ale mají prej svou hlavu,tak nevím co je na tom pravdy 😕 Dobrou noc a zítra,určitě opět po grilovačce 😀 čau.Asi s holkama přijedeme k vám na vyžírku,tam je to samé hodování 😉

blazenkaa
5. srp 2009

ahojky holčičky jste tu ještě někdo

daja.w
5. srp 2009

Medu máš pravdu jezevčíci jsou paličatí nic se nenaučí 😠 my jsme si ji vzaly bo mama se stěhovala a nechtěla ji utratit a mě jí bylo líto ☹ no doufám že už zítra grilovat nebudem bo už mě to začíná list krkem 😀 ale klidně dojedte uděláme mňamku 😉 tak dobrou noc a at Tě to zítra uteče v práci pa pa pa

daja.w
5. srp 2009

Ahoj Blaži ještě jsem tu já 😀

blazenkaa
5. srp 2009

jé aspoň někdo to jsem ráda doufám že nejdeš ještě spinkat 🙂

daja.w
5. srp 2009

no ještě chvilku vydržím 😉 😀 tak jak tě to uteklo v práci 😉

meduna
autor
5. srp 2009

ještě rychle zdravím Blaženku 😉 😉 Blaženko,přijď dřív někdy,takhle večer už to tu je vše napůl mrtvé 😀 😀 Ale v pátek mám volňáska,tak pobudu déle 🙂 Dobrou noc holky 🙂 🙂 🙂

blazenkaa
5. srp 2009

no vůbec ne protože jsme se tam všichni rafali jako blázen no co ti budu vyprávět asi to je všude stejné .
Co je tu nového nějak to nestíhám dočítat nakonec jsem četla někde 645stranu

daja.w
5. srp 2009

Medu dobrou 🙂
Blaži Kobli testila a má// super ale ted čeká až to bude mít ofiko potvrzený 😉

blazenkaa
5. srp 2009

tak to ale testila nějak odpoledne že protože jsem psala dopoledne anictam myslím nebylo a Milágros má taky//

meduna
autor
5. srp 2009

hele a né,že to tady rozjedete a my zítra nebudeme stíhat dočítat 😉 Tak,ale teď už opravdu jdu,tak ahoj Kobylničky

daja.w
5. srp 2009

No Kobli testila už v pondělí ale měla strach aby to nezakřikla že měla slaboulinkou čárku a že už dnes sílý tak se bála a Mili má taky //

blazenkaa
5. srp 2009

ahojky Medunko neboj Dajinka mě tu brzo opustí a já tu budu zase sama tak to potom budu dočítat do rána manža je totiš v práci do rána do 6

daja.w
5. srp 2009

Medu aspon si zítra počtete 😀 když můžem dočítat i my 😀 😀 😀 tak už mazej spinkat at ráno nejseš jak praštěná a jseš odpočatá 😠 🙂

blazenkaa
5. srp 2009

tak to se to tu pěkně rozjíždí v tě // už aby jsme je měli taky co

daja.w
5. srp 2009

Blaži s tou prácou je to všude stejný taky se to u nás rafalo 😀

blazenkaa
5. srp 2009

to bude koukat v práci jako vyvoraná myš alidi až jí uvidějí tak utečou 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
5. srp 2009

Jo Blaži budem neboj ted na nás plivala jen Dada těhotenský bacily a ted to bude Kobli a Mili a ted to pojede jak pomásle 😉

blazenkaa
5. srp 2009

no já kdyby jsem mohla tak jim dám takového lepáka že by skákali jako žáby hajzlové jedni no až jsem se tam dala dneska do breku a drželo mě to docela dost dlouho a to bylo hned co jsem přišla do práce snad po 1 ¨0 minutách tak jsem měla skažený celý den

blazenkaa
5. srp 2009

A co ty už se chystáte na další pokus

daja.w
5. srp 2009

Jo Medu at nás nepřekvapí pojede jak kulovej blesk stím úklidem 😀
Božinku a co se tam tak hrozného stalo že jses rozbrečela ☹

daja.w
5. srp 2009

Blaži ted nejsou penízky ☹ ale manža říkal že tak měsíc a půl bude mít dobrou fušku kde vydělá moooc peněz tak počítám že až pak ted na to není,ale ikdyž mě říkala kamoška že můj manža se jí chlubil že si odkládá penízky tak nevím třeba mě překvapí 😀 a co vy kdy půjdete 😉

daja.w
5. srp 2009

Tak já se loučím manža opět usíná na křesle u PC 😀 a já jdu taky potřebuji sílu na děti malej je živej a otravnej 😀 tak přeji dobrou noc a sladký sny 🙂

blazenkaa
5. srp 2009

No tak já ti to povyprávím. V práci se řeklo že se budeme točit každý 1týden že budeš na stejném mísě a potom jdeš zase jinám tak já jsem byla už 2 týden na stejném místě tak jsem se optala parťáka jestli by jsem taky nemohla jít někam jinám tak mě napsal jinám tak jsem přišla na to jiné místo a té co tam byla jsem řekla že májít tam co jsem byla já jenom že oni jí bolej zuby už 3 den a to já jsem nevěděla a že nesmí být v průvanu tak hned jsem měla v kanceláři telefon na tom novém místě volala mi parťačka proč tam nechci být jestli se mi tam nelíbí a další keci a já jí jenom řekla že mi to tam nevadí ale že jsem chtěla změnu hlavně kvůli tomu že už mi to tam neutíkalo a že jsem tam byla už druhý týden a ona ať jdu naspátek že budu prostě tam a že si nebudsu vybírat práci na kterou já chci ale na kterou mě určí oni .No prostě mi bylo řečíno že jsem vybíravá na práci a že jsem největší SVINĚ. a to by jsem tu byla ještě zítra kdyby jsem ti to měla podrobně vyprávět to je jen zběžně

blazenkaa
5. srp 2009

no tak dobrou noc užijsi to zítra a hlavně naber sílu na děti .
Uvidíš manžel ti třeba udělá velikananánské překvápku a bude to třeba už brzy

daja.w
5. srp 2009

Blaži tak to je mazec vyprdni se na ně udělej si svou práci a maš dom ikdyž v takovém kolektivu se špatně dělá ☹ ale třeba se to uklidní a bude to v poho 😉 hlavně to pust jedním uchem tam a hned druhým ven 😉
Snad mě překvapí no nevím uvidíme řekl slepej 😀 chtěla bych co nejdříve 😉 tak fakt mizím pááááá