IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
14. srp 2009

vis co medu ozvete se sami ,my uz jsme vas zvali tolikrat a ty porad nemas cas

meduna
autor
14. srp 2009

tak jsem v dupě 😒 tím pádem se pečení odkládá na neurčito 🙄 mám všechno krom hl mouky 😀 😀

dadous
14. srp 2009

no tak běž radši do toho města 😀

koblichzek
14. srp 2009

Tak zse z toho nic nebude. Ale to prý taky není jednoduché v Německu sehnat hladkou mouku, je to tak?

meduna
autor
14. srp 2009

Hladká tady je,ale právě,že jen ta hladká.Ostatní kupuji v Čechách

meduna
autor
14. srp 2009

Mili,nenervač

meduna
autor
14. srp 2009

houskové knedlíky ale dělám z hladké,naučila mě to tady jedna Češka co má hospodu a dělá je jen z hladké a musím říct,že mi chutnaj lépe jak z hrubé

dadous
14. srp 2009

hoskovy z hladky 😝 to dělaj myslím polaci 😕 ale ja chci ke svíčkovy z hruby 😀

koblichzek
14. srp 2009

Kobylky moje, bříško je napapinkané, jazýček namlsaný, takže si jdu pustit nějakou pohádku a natáhnout se na gauč. Jo pohádky, to je moje. Jsem jako malé dítě 😀

dadous
14. srp 2009

jako kobli ale neměla by ses furt valet 😀 mímo nevyležíš 😀

meduna
autor
14. srp 2009

udělám z hrubé,neboj.Jdu teda taky něco dělat,ale Kobli právě myslí,že ho vyleží 😀

dadous
14. srp 2009

😀 aha 😀 no ja bych měla žehlit, ale vono to ještě počka 😀

daja.w
14. srp 2009

Ahojky holky 🙂 tak už mi děti odjely 😢 a i slzička ukápla,ale to přejde 😉 tak vy takhle pečete dala bych si buchtu 🙂

koblichzek
14. srp 2009

Dadouši ty potvoro, já náhodou uklízela dopoledne, utřela prach, vyprala, vyluxovala 😀

dadous
14. srp 2009

😀 aha kobli tak to ja nevěděla, ale stejně to s tím polehavaním nepřehaněj 😵 ja se chystam příští tyden na okna 😝

koblichzek
14. srp 2009

Ježiš, tak to já okna zatím vynechávám. Ale ono to jen takvypadá, že pořád ležím, ale já neležím, vždyť teď třeba sedím 😀

meduna
autor
14. srp 2009

tak to tě kobli omluvá 😀

koblichzek
14. srp 2009

Ona je na mě normálně zlá 😢 😀 . Já že jen ležím. Ale ta okna nevím, jestli je to dobrý nápad

meduna
autor
14. srp 2009

se na ně vybodni zatluč je na zimu 😀 😀 😀

meduna
autor
14. srp 2009

Dadoušek je divoká,ta neposedí a musí stále něco dělat a budiž ji to k dobru 😵

koblichzek
14. srp 2009

To jo, když je jí fajn, tak proč né. Jakto, že nejste někde venku, ty jsi zase sama?

dadous
14. srp 2009

kobli ja nejsem zla 😉 ja to nemyslím špatně, to je muj humor 😀 no dadouš odjel do těch lovosic, tak jsem zase slaměna ☹ ale v noci asi přijede 🙂

dadous
14. srp 2009

ty okna vemu jen dvě v kuchyni, se přes ně neda koukat 😝 a jen tak lehce, jako by je myla těhule 😀

koblichzek
14. srp 2009

Dadoušku, vždyť já jsem si taky dělala legraci 😀 😀

dadous
14. srp 2009

😀 no jo tady to je sama legrace 😀

meduna
autor
14. srp 2009

Dadoušku vyser se na ně a jak jse radila už Kobli,zatluč je prknama 😉

dadous
14. srp 2009

to nejde, ja tady sedim u okna na pc a je to hnuj, jsem rozhodnuta že je umeju 😵

meduna
autor
14. srp 2009

to je hnus Velebnosti s oknama,jenže co naděláš?nic,a jak chčije,tak je to furt špinavé, 😝

dadous
14. srp 2009

no přesně tak 😝

koblichzek
14. srp 2009

Jo, hele umeješ a přijde smršť a budeš akorát naštvaná