IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

tulik1
17. srp 2009

ahoj holky, muzu se k vam pridat? rovnou vas predbehnu s vyslechem, protoze uz si vas procitam dlouho, takze vim ze by nasledoval 😉 . Jsem z jiznich cech, vek 31 - mame za sebou 3 x IVF, 2 x KET a ted cekame na silu do dalsiho boje - chodila jsem do artu jako lenca, ale ted jsme to zmenili na prazskej pronatal ... 🙂,prosla jsem?

dadous
17. srp 2009

😀 😀 jo tuliku 😀 ale stejně z tebe časem ještě něco vytahnem 😎 😀

tulik1
17. srp 2009

no to je jasnacka o tom nepochybuju a gratuluju k tehu 🙂 utika to jako voda, cetla jsem vas uz kdyz jsi stimulovala a najednou desatej tejden, to je super 😉 , uz jste to rekli mladymu?

dadous
17. srp 2009

no jasně, ale nekomentoval to 😀 asi si myslel něco o staří 😀

dadous
17. srp 2009

už víte aspon přibližnej termín kdy do toho zas pujdete?

dadous
17. srp 2009

jaaak bez fotky???

tulik1
17. srp 2009

uz je tam, zjistila jsem ze ta predtim byla strasne tmava 😉

no na 7. zari jsme objednani na prvni konsultaci, ja osobne bych to videla tak nejak na zacatek pristiho roku ... potrebujeme nasetrit nejakou kacku a hlavne posledni neuspech byl pred mesicem, tak mam pocit, ze potrebuju trosku odpocinout ...

dadous
17. srp 2009

no tak to jo, a to jdeš na ket? nebo znova ivfko?

tulik1
17. srp 2009

cele od zacatku - ctvrty pokus ...

dadous
17. srp 2009

😕 týjo, a to si už budete hradit sami? 😕 na kolik to vyjde?

tulik1
17. srp 2009

odhad je cca 60 - 80 tisic, zalezi na lekach a postupu ... prave proto musime nasetrit penizky, mame hypoteku a tak to jde pomalu ...

dadous
17. srp 2009

no tak to my by jsme dokupy nedali ani nahodou, jsem štasna že to vyšlo hned napoprvy 😵 akde je u vas chyba? 😀 no vidíš vyslech je tady 😀 jenže holky jsou v tahu a mam strach že na to budeš ještě tisíckrat odpovídat 😀 doufam že ti to neva, že tak vyzvídam? 😕

tulik1
17. srp 2009

to je poho, neva 😉
kde je chyba to nam nikdo nerekl, pry je vse ok - chyba je ale asi ve me, tvori se mi cysty ... manza ma spermio OK ...

dadous
17. srp 2009

no jo ty cysty jsou potvory 😠 tak ale jednou to vyjít musí 😵

tulik1
17. srp 2009

snad jo, kazdopadne se pomalu ale jiste zacinam informovat taky na adopci ..., jeste nejsme s manzou stopro rozhodnuti, tak jenom zjistuju teren ...

tulik1
17. srp 2009

dadousku, ted mastim z prace dom, vyvencim trhace, uvarim vecu a vecer zase nakouknu ..., zatim papik 🙂

dadous
17. srp 2009

no jo , ono s tou adopcí je to taky na dlouhy lokte 😠

dadous
17. srp 2009

jasny , mazej domu 😵 😵

dadous
17. srp 2009

tak okna mam umyty 😝 a jdu teda ven,pač jste asi všuchni v tahu, tak tady sama nebudu smrdět 😕

koblichzek
17. srp 2009

Ahoj prdelky. Zdravím Lenču z dovči a všechny nové kobylky.
Dadoušku, dnes to je lepší. Sice pořád trošičku špiním, ale je mi líp.

dadous
17. srp 2009

no tak slava 😵 neboj bude to dobry 😵

koblichzek
17. srp 2009

Psala mi kamarádka (co mi tyhle stránky doporučila), že podle mého HCG se chytla obě. Ale uvidíme, snad to ve středu bude už poznat
a jak u tebe?

dadous
17. srp 2009

🙂 no ono zaleží jak taky stoupa 😵 ja furt stejny, jsem vytahla starou prsenku od plavek a nosím ji na doma, je vytahana tak nikde neškrtí 😵 jinak bolej jako ďas 😀

koblichzek
17. srp 2009

No mě jen malinko a spíš večer. Tady je dusno jak ve skleníku, takže je mi opět lehce šoufl 😝

dadous
17. srp 2009

no jo ma pršet 😅 ale zítra zas pařak 😝

koblichzek
17. srp 2009

Uf jsem už tu, jsem dodělávala véču. Vedro mi nedělá moc dobře.

dadous
17. srp 2009

co mate dobryho? ja dnes budu mazat chleba s maslem a vejce na tvrdo 😕 bude rano peřina u stropu 😀 😀

koblichzek
17. srp 2009

Já jsem dnes dělala jako chlebíčky - veka, máslo, salám, sýr, vejce, okruka - takže taky budeme lítat 😀 😀 😀

dadous
17. srp 2009

jee ale takovej chlebíček s majolkou na vejci a brsalat 😅 😅 to bych si tak 3 až4 dala 😅

koblichzek
17. srp 2009

Já taky, ale trošku se té majonézy v tomhle vedru bojím 😨