IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
18. srp 2009

jo taky nevím naco to tahá když je blbej ted to obseru já bo mě tady bude lízt 😠 Medu taky mě to i rozesmálo ta představa že se budem přetahovat 😀 ted už hodinu čeká na policajty a oni maj pořád čas kreténi 😠 a nejvíc mě sere že si bude chtít koupit druhý bo ten se už určo nenajde a tak se zas vše odloží na pozdějc 😠 😠 ☹

koblichzek
18. srp 2009

Medu víš proč to kradou, protože to nemaj, nebo ptřebujou na fet 😀 😠

koblichzek
18. srp 2009

Daji to je jasný, policajti mají čas, přece se nebudou honit kvůli noťasu

meduna
autor
18. srp 2009

víš co mě je ještě dnes blbě,když si vzpomenu ,jak nám nějaká svině ukradla v květnu v Česku auto a my jak buzíci jeli dom vlakem,policajti času tři prdele a nic neudělali a to Roman na ně čekal asi hodinu,než dojel jeden z policajtárny vzdálené 7km 😠 a ještě mu řekl,a co chcete tady jste v Česku 😠 a buďte rád,že mluvíte česky,jinak bych se s váma nedomluvil,to je úroveň

koblichzek
18. srp 2009

To je síla a to maj po 10 letech doživotní rentu, jo? Hovno bych jim dala. Jen fakt těm, který si to zaloužej. A těch je málo.

meduna
autor
18. srp 2009

to oni se nehoněj vůbec Kobli,maj času tři prdele 😖

daja.w
18. srp 2009

Jo policajti hlavně že "Pomáhat a chránit" ježiši to je banda blbců já bych je střílela 😠 asi vytáhnu futrál a půjdu na ně 😠 😎 😀

meduna
autor
18. srp 2009

no maj a to znám takové,že by si s kriminálníkama,ruce podat mohli 🙄

daja.w
18. srp 2009

jo taky znám co se kamárádičkujou s kriminálníkama a je jich dost 😠

koblichzek
18. srp 2009

Jo medu, já taky. Hlavně že pak takový parchanty živíme. To mě dokáže rozčílit. 😠

meduna
autor
18. srp 2009

no jak říkám,aby jim mráz prdel roztrhal za to

daja.w
18. srp 2009

no je to k nasrání 🙄 no holky kdybych tu nějak pak nebyla tak mě manža přepral a sedí u PC a já na zemi 😀 a nebo na gauči

koblichzek
18. srp 2009

Obrátíme radši list, přece se nebudeme rozčilovat.

meduna
autor
18. srp 2009

se tady tlemím,tak včera dostal kořínky a dnes mu dáš kravatu,jen se přiblíží k PC 😎

dadous
18. srp 2009

holky my jedem, zatím čus

meduna
autor
18. srp 2009

Dáji,aby pak nekoníkoval on a ty na gauči s lahváčem 😀 😀

meduna
autor
18. srp 2009

Tak pěkně ponakupujte Dadoušci 😵

daja.w
18. srp 2009

Medu tak to nehrozí já pivo nepiju 😀 se ted tu tlemím kdyby mě někdo viděl tak řekně že jsem trefená 😀 😀 a nevím jestli by ho koníkování bavilo 😅 no ale vy by ste ho pobavily 😀 😀

koblichzek
18. srp 2009

Si piš a pak by pochopil, proč na koníka tak ráda chodíš.

daja.w
18. srp 2009

no tak to nee ten na koníka nepujde bo by se mu tu zalíbilo a za mnou už by třeba nechtěl jít 😠 😀 😀

koblichzek
18. srp 2009

me ho brzy odrovnaly a on by nám tě vrátil 😀

daja.w
18. srp 2009

Tak to jo to beru 😀

koblichzek
18. srp 2009

Daji a vy ten noťas nutně potřebujete? Si psala, že by se to pak odložilo.

daja.w
18. srp 2009

No jak znám mýho tak ten bez teho asi už nebude dělá si na tom svou práci 🙄 no nutně nee no uvidím z jakou přijde stejnak o tom hodíme řeč,ale odkládat to teda nechci a doufám že i manža ne 😉

daja.w
18. srp 2009

Holky tak já mizím musím dodělat to jídlo a když teda tu nesedne manža tak tu juknu 😀 zatím páááá

koblichzek
18. srp 2009

Haloooooo 🙂

milagross
18. srp 2009

ahojky lidi

koblichzek
18. srp 2009

No, konečně tu někdo je. Čus Mili

milagross
18. srp 2009

jo koukam ze vsichni prchly

koblichzek
18. srp 2009

Teď čtu na netu, že nějaká tuniská učitelka čeká dvanácterčata. proboha to sand ani není možný 😕