IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
19. srp 2009

No jak jenom KUK. Tak jak?

milagross
19. srp 2009

no Dado povidej 😕

koblichzek
19. srp 2009

Přesně Mili, hodit se do pohody, ale to neumím ani já 😀 😀

dadous
19. srp 2009

😀 jsem vas musela dočíst 😀 mrkněte do alba, tam to všechno je 😉

milagross
19. srp 2009

blahopreji 😀 😀 😀 😀 moc krasne,az ti to zavidim 😀 😀 😀 😀

koblichzek
19. srp 2009

Dadoušku supééééééééééér, jé já už se taky nemůžu dočkat, až dostanu řidičák. Jaký je to pocit?

dadous
19. srp 2009

ještě mi nabraly krev, na ty ruzny hnusny nemoci a za tři tydny kontrola a pak hned velkej utrazvuk. jsme v pořadku a krasně se vyvyjíme 😉

daja.w
19. srp 2009

Ahojky holky 🙂
Dado krásný fotečky 🙂 takže vše ok supeeeer 🙂
No a ted jdu vás dočíst 😉

dadous
19. srp 2009

no kobli super, ale nemam jěště nic k vození 😀

milagross
19. srp 2009

tak si to uzivej a to kazdy den,kazdou hodinu a kazdou minutu treba uz je to naposled tak at to stoji za to 😀 😀 😀

koblichzek
19. srp 2009

To přijde, neboj 😀 . Jsem moc ráda. Doufám, že i nám to srdíčko brzy naskočí 😵

dadous
19. srp 2009

no asi to je naposled, ja už mam splníno 😀 jo a kobli jsem se zapoměla zeptat na ten sex 😝 jsem tam byla hrozně dlouho 😠 no ale stejně beru ještě ten utroš, až do 6 zaří. no a pak na to vlítnem, trošku 😅

dadous
19. srp 2009

kobli neboj, dr to pozna, možna už viděl srdeční akci ,ale chce si bejt stopro jistej, tak proto ti řel že tam dneska jěště není. fakt neboj budete ok 😉

daja.w
19. srp 2009

Holky já Vám tak závidím 😵 ale krásně závidím 😉 je to vše super že konečně to tu jde tak dobře 🙂

koblichzek
19. srp 2009

No říkal, že zatím bez akce, ale já tomu věřím. Já se taky na sex nezeptala, jen na to, kolik si mám připočítat navíc a on řekl, že týden

milagross
19. srp 2009

jdu se osprchovat,jsem z vas nejaka nameko 😀

koblichzek
19. srp 2009

Dájinko, taky se brzy dočkáš, manža tajně spoří a pak bude překvápko. Myslím, že září je vaše 😉

dadous
19. srp 2009

neboj dajo, taky budeš mít tt, když manža tak pěkně šetří 🙂
kobli tak to bude stejny jako u ET, ja jsem dneska podle ultra 9+1 a podle MS 9+5

dadous
19. srp 2009

nebul mili, v patek budeš mít taky dobry zpravičky 😉

daja.w
19. srp 2009

Kobli snad jo já se nemůžu dočkat aj bych kvůli tomu zvládla sama ty injekce 😀 😀 ale mooooc Vám to všem přeji a jsem optimista tak si říkám že to prostě jednou bude 🙂 vše má svůj pravej čas 🙂

daja.w
19. srp 2009

holky já se blbě zeptám,ale co znamená to 9+5 😅 9je určo týden ale co ta 5tka 😅

koblichzek
19. srp 2009

To jsou dny 🙂

dadous
19. srp 2009

přesně tak daji, když to ma přijít tak to příjde v pravej čas. tohle ja si říkala, od ty doby co jsme vlezly do Sanusu 😉

koblichzek
19. srp 2009

To víš že ty injekce zvládneš. Když jsem je zvládla já - a já jsem nějakej posera 😀 😀 😀

daja.w
19. srp 2009

jo ale jak vidím injekci tak je mi špatně a omdlívám 😀 a to chodím darovat krev 😀 a minule mě to píchal manža 😉

dadous
19. srp 2009

no a ja jakej jsem posera, mi denska brala tu krev a hned se mi rozbšilo srdce, ještě že mi tlak měřila před tím 😀 jo a vlezla jsem po dlouhy době na vahu, a od první navštěvy v Sanusu, loni v zaří, jsme přibrala 5 kilo 😝

koblichzek
19. srp 2009

TAk to zas není tak děsný dadouš. 5 kg za rok jde

dadous
19. srp 2009

ajo vlastně, tak ti snad bude píchat i ted, ne?

dadous
19. srp 2009

😀 😀 😀 no ted to asi poletí rychlejc 😀

daja.w
19. srp 2009

jo nechám si ho aspon tak zapíchat 😀 at z toho taky něco má 😉 😀 😀