IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
24. srp 2009

ta kara mě drží už asi rok 😀 prostě bude naše 😵 😵 no od stimulky se břišanek moc nezměnil 😀 jo a koblížek ma taky pěknej pupíček 😉

lenkacar
24. srp 2009

tak se musim podívat na kobli a mili na tebe jsem zvědavá jak to celé dopadne

lenkacar
24. srp 2009

panejo kobli už se rýsuje ..na mě by až do porodu nic vidět nebyklo páč mám břiocho jako prase ..ale na hubenejch je to pěkný a jak má kobli ty barevné fotky to je síla ,chvíli jsem teda přemýšlela co je to dítě a co ne ..no hm už jsem na to přišla ..

dadous
24. srp 2009

😅 noo na hubenejch se mi to taky líbí 😀

meduna
autor
24. srp 2009

čau holky,právě jsem se vrátila z hradu 😀 😀 né z města,to mě jen tak skočilo do hlavy,někdo to někdo řekl,tu větu a já nevím kdo,že by Havel???no už mi řádně jebe 😀 😀 tak dělám ty šneky z listovky,ale jak jinak,vyvstal problém,leží to jak mrchy v troubě a speklo se mi to dohro 😲 😲 takže Retigovka ze mě fakt nebude,vyndám ten slepenec a každej si do té obr koule jen kousne 😖

meduna
autor
24. srp 2009

jo Leni,ty blechy z Milouše,to bylo jak piškvorky,jak to tu skotačilo v chodbě,jsem stříkala jak divá nějakým sráčem,abych to zabila,jsem měla nerva,že to drapneme my s Romanem

meduna
autor
24. srp 2009

a jéje,to vypadá jako vánočka 😕 😕 už jsem dopekla 😠

tulik1
24. srp 2009

medu neboj, u me to taky tak vetsinou vypada, no holt dobromily z nas nejsou ale vynahradime si to jinde, jen me ted jaksi nenapada kde 😉

meduna
autor
24. srp 2009

Ahoj Tuliku,no to mě taky nenapadá 😀 a co u tebe,jak se máš?jsi v práci?

milagross
24. srp 2009

Jsem tu 😀 s malililinkatou nadeji 😀

milagross
24. srp 2009

tak pry jsem tehu 5+4tt uz to vubec nechapu podle ceho to vypocital a pry mam tedy jeste tyden pockat ale jak to vypadalo dnes tak tam nic neni

milagross
24. srp 2009

hodim posledni foto

daja.w
24. srp 2009

Ahojky přeji krásný den všem 🙂
Mili tak to teda fakt nevím si z tebe asi dělaj blázna či co 😠 a co srdíčko už ti něco řekly 😕 no hlavně teda at je vše v pořádku ,ale teda fakt nechápu ty doktory že jednou řeknou tak a po druhý jinak je to celé divoké 🙄
No já zase mizím jdem s manžou na pivo,ale já na vodku s džusem 😀 ale jen trochu 😉 tak zatím pá kočenky moje zlatý večer juknu 🙂

koblichzek
24. srp 2009

Ahojky všem. Teda Mili, nechápu kam ty chodíš k doktorům. Jeden tak, druhej tak a třetí zase jinak. Ti ať vrátěj diplomy.
Holky já už bych taky nejradši všechno vysadiila. Vždyť toho do sebe cpu denně tolik 😝

dadous
24. srp 2009

vydrž prťka vydrž 😀

koblichzek
24. srp 2009

Ahojky dadu, no musím, ale už mě to sere 😝

dadous
24. srp 2009

ja už jen 14 dní 😀

liptonek
24. srp 2009

heerdek, vy se teda rozepisujete. to se nedá 😀 a jinak ahooj všem 🙂

koblichzek
24. srp 2009

Ty se máš 😵 Já ještě určo 4-5 týdnů 😝
Ahoj Lip, taky jsem je dnes dlouze dočítala 😀 JAk je?

lenkacar
24. srp 2009

ahoj lipáánku a ostatní ,mili jsem z tebe v šoku holka ...já jedu znova na kontrolu ve čtvrtek ,slíza mrcha neroste prej jí musim ještě napráškovat a ket v sobotu pokud bude slíza v oukeji a rozmrazí se pindouři

dadous
24. srp 2009

teda leni to je fofr 😀 tak koukej chlastat ten kontryhel, at naroste 😉

koblichzek
24. srp 2009

Ahoj Léňo, jé no tak snad, držím palečky. Díky za pochvalu pupíčku 😵

lenkacar
24. srp 2009

jojo dadu za chvíli jdu na pivo a když neusnu tak si dam navrch kontry ..

lenkacar
24. srp 2009

až nasadim utroš už mě nikdo nikdy nevzbudí ,na ket mě potáhne smykem

dadous
24. srp 2009

😀 si jantar, žadny usínaní a pěkně louhovat 😀

koblichzek
24. srp 2009

Jo, jakýpak usínání. Já to ale teď odpoledne taky zalomila - na dvě hodiny. Jsem zvědavá, co budu dělat v noci 😀

liptonek
24. srp 2009

kobli - já to ted ani nestíhám vše přečíst. sednu k tomu až večer. Takže doufám, že je vše v pořádku 🙂 Dá se říct, že pohoda. Zítra jdu na krev. tak doufám, že už mě objednaj i na utz. jooo a dnes mi přišla ta knížka - je suprováááá !!! A co ty?

lenkacar
24. srp 2009

holky doky se smál že jsem po těch lékách napůl mrtvá ,jo dadu fakt si ho vyndam ten kontry ..

lenkacar
24. srp 2009

kouopila jsem si 2balíky listovky a budem doufat

dadous
24. srp 2009

no proto, člověk aby tě furt hlídal 😀