IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
28. srp 2009

kobli ja bych se v těhu teda bala očkovaní 😕 co ja vím tak plno lidí, teda když se nechalo očkovat proti normalní chřipce, ji hned po očkovaní dostaly, tím nechci říct že bys hned dostala prasečí 😀 ale ja bych do toho nešla 😕 ale ja vím že se nazory ruzní, a ja mam celkem dobrou imunitu, takže na mě jen tak něco neskočí 😅

koblichzek
28. srp 2009

Je fakt, že za ta léta ve školství, jsem vcelku obrněná 😀 . Děti na mě plivou bacily a já něco chytnu fakt jen zřídka. Ještě vůbec uvidímí, co mi řene můj dr, jestli mě nebude chtít nechat doma.

dadous
28. srp 2009

mě čeka navštěva u obvodaka a tam bych měla dostat tetanovku, nevím jestli ji v těhu davaj, ale i tak si ji nenecham píchnout, prošvihla jsem ji asi o dvacet let, tak to ještě chvíli počka , ne ? 😀 😀

koblichzek
28. srp 2009

No tetanovkse klidně vzdej, ale pak buď na sebe opatrná. Né, že hned šlápneš na hřebík 😀
Je tu něco jinak nového? Nebudu to asi dočítat 😅

dadous
28. srp 2009

asi ne 😀 mě se nechce přemejšlet 😀 😀

koblichzek
28. srp 2009

Tak nepřemejšlej. Já jsem opravdu teď tak hrozně líná a unavená. Citíš se taky tak?

dadous
28. srp 2009

mrkni na stranu 773 tam jsem ti hodila odkaz na supr članek jo a lína jsem taky 😀

koblichzek
28. srp 2009

Jo, ten už jsem jukala, je to nádhera. Já jsem sem včera jen jukla a udělalo se mi zle, tak jsem to zas vypla, ještě než jsem vás dočetla. Vytiskla jsem si ho a dnes to četla holkám v práci. Nejvíc se mi líbí 7.týden, když objevuje prstíky a volá Mamííííí. Už nic, To budou prsty. Jsem si to představila a děsně jsem se smála. Je to nádhera a škoda, že to nepokračuje. Děkuji moc.

dadous
28. srp 2009

😀 jo třeba nějaky pokračovaní najdem 😉

lenkacar
28. srp 2009

kobli když jsi tzěhu tak se nechat očkovat jo? si upadla ne?holky žádný kufry zase odfrčel ..neumí se omluvit pořádně tak jsem nejela

dadous
28. srp 2009

no a co na to ,že jsi těhu, říkaly v praci?

koblichzek
28. srp 2009

Hele a nepsala Mili, ona asi měla jít taky zase k nějakému svému odborníkov 😀 i, ne?
(Mili promiň, ale tví doktoři jsou zvláštní 😒 )

dadous
28. srp 2009

😀 teda leni ty mu davaš zabrat, ani kytku nepřinesl?

lenkacar
28. srp 2009

ten článek je super musim si napsat tu str.

dadous
28. srp 2009

ne mili nepsala 😕

koblichzek
28. srp 2009

Leni, tak zase tcihá domácnost? Proboha, jak můžeš v tom neustálým stresu otěhotnět. Musíte se hodit do klidu.

lenkacar
28. srp 2009

no to mu teda dávam ještě mi řekll at se omluvim jáí že jsem mu na zrcátko u auta napsala ahoj osle ..

lenkacar
28. srp 2009

ale holky dneska jsem hodně v klidu jen se mi prostě na tu chajdu nechtělo ,chci ležet a číst casanovu a koníkovat

dadous
28. srp 2009

😀 😀 a napsala si to? 😀

lenkacar
28. srp 2009

jo napsala ,ale ne jemu ,na svoje zrcátko ..

dadous
28. srp 2009

takže budeš mít klidnej víkend?

lenkacar
28. srp 2009

přesně tak dadu chci si to užít a psychicky se připravit na ket a ne tam pobíhat s motykou na chatě ..a čumět na něj když jsme štěklý

dadous
28. srp 2009

no tak to je v pořadku, doufam že tě Vladís necha do neděle v klidu 😅

lenkacar
28. srp 2009

zítra půjdu k mamce na něco dobrého na zub po obědě a bude to prima víkend ,udělam si frapíčko a budu si čítat a v noci se vyspim

lenkacar
28. srp 2009

nemám program nevíte jestli dávaj něco pěknýho v bedně?

koblichzek
28. srp 2009

Ta to ti Leni schvaluju. Ten klid je teď fakt moc důležitej 😵

lenkacar
28. srp 2009

holky já jsem jak našlápnutá mina a on provokuje ani neví čim ,pro mě bylo lepší ho vyhnat a jsem klidná a spokojená 😵 😵 😵

lenkacar
28. srp 2009

no představte si tu idylu ,večer si zavedu 2utroše a budu líně čumět na kanály .. a ještě teda musim povlíct

koblichzek
28. srp 2009

Pěknýho asi né Leni. Dobrodružství kriminalistiky je asi to nejlepší

dadous
28. srp 2009

no ta televize nic moc 😝