IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
31. srp 2009

Né jasně, v Lednici bylo super 😵

Ivo, už jdeme do páté ☹

meduna
autor
31. srp 2009

no to budou koukat,jakou cestu ,že to paní učitelka měla a hned budou chtít vědět kde to je a jaká je to země 😀 😀 😀

ivanau
31. srp 2009

😀 😀 😀 Tak teď jsem se nasmála Kobli, uplně to vidím jak jim to říkáš 😀 😀 😀

meduna
autor
31. srp 2009

a Kobli ty by jsi je měla až do 9?kdyby jsi nebyla teda na mateřské 😉

wrtulka
31. srp 2009

tý jo ivanau tak to je slušná úroda!!! to budeš mít kolem 20 až 30 vajuch to je fakt dost! Dej na sebe pozor a hodně pij a tak.. aby ti nebylo blbě..
Stejně mám pocit že tenhle protokol je fajn.. to máš taky to SIVF viď?

meduna
autor
31. srp 2009

CO to je???SIVF?????? 😕

koblichzek
31. srp 2009

Medu né, já mám 1.stupeň a ten je jen do páté a pak mají zase někoho jiného.

ivanau
31. srp 2009

Kobli tak to už pomalu budou prvňáčci ne?? Já mám mít letos třeťáky v družince a dělat na škole speckaře, ale nepohrnu se tam, když se zadaří...

Wrtulko ano mám...uvidíme jen ať nejsou komplikace...piju, jdu si hend udělat další cotronádu

wrtulka
31. srp 2009

myslím Sydny IVF to je jejich nějaký speciální druh dlouhého protokolu..
začíná se už 16 tý den cyklu kdy se bere Provera, od 23 dne se píchají utlumovací injekce, pak od 1DC k tomu ještě stimulační..
vlastně dlouhý protokl ale vím že na papírech jsem měla zaškrtnuto ne dlouhý ale SVIF - jako typ protokolu

dadous
31. srp 2009

když medunka už si první stupen nepamatuje 😀

meduna
autor
31. srp 2009

aha,to mi nějak uniklo,no,nezapomeň,že už jsem postarší a mám výpadky 😝

ivanau
31. srp 2009

Medu tak to ti asi nevysvětlím...jen vím, že to mám...třeba Wrtulka ví? Wrtu?? Není to se Sydny?

koblichzek
31. srp 2009

Ivanaou, specku jsem si potom taky vystudovala 🙂
Medu to přece vím, že jsi starší a máš výpadky, proto jsem ti to také vysvětlila 😉 😀

wrtulka
31. srp 2009

Ivan já to už vysvětlila.. ale moc o tom taky nevím..
prostě nějaký speciální typ dlouhýho protokolu co vychází z té jejich Sydny licence..

meduna
autor
31. srp 2009

no Kobli jsem ráda,že jsi mi to vysvětlila,to víš ,na mě se dnes musí pomalu 😀

dadous
31. srp 2009

na medunku ještě tejden pomalu 😀 tak co ta leňa? 😕 😅

meduna
autor
31. srp 2009

Ale pamatuju a dobře.V první třídě jsem se krásně smála a přišla cikánka a praštila mě bačkorou do ůsměvu a přišla jsem o dva zoubky ☹

meduna
autor
31. srp 2009

úsměvu-soráč holky

koblichzek
31. srp 2009

Medu jenom dneska?K 😉

koblichzek
31. srp 2009

Medu, se nezapřou už v první třídě 😀

koblichzek
31. srp 2009

Mílé mé dámy, na chvilinku se odmlčím, né, že mi utečete - musím tam, kam chodí i anglická královna - správně trůn - a vypadá to na dýl 😀

dadous
31. srp 2009

ááá bude bobek 😀

tulik1
31. srp 2009

ty jo holky, tak ja vubec nevim co mam delat, v pondeli jdu do CARu a celou dobu jsem rozhodla, ze si dame aspon pul roku pauzu a ted jak se to blizi, tak mam nutkani do toho jit znovu ... jsem tak zmatena ☹

meduna
autor
31. srp 2009

tulik,tak když ho máš,jdi do toho 😉

dadous
31. srp 2009

tuli a není lepší to zkusit, když je tělo nabuzeny? 😅

tulik1
31. srp 2009

no jo ale doma je to trochu krizovka, ale covece tak nejak pochybuju ze se to zlepsi, uz nam z toho obema hrabe ... jeste k tomu uz si to budeme platit sami, takze cca 60-70 tisic kde vzit a nekrast?

dadous
31. srp 2009

tak to je prekerka 😕

tulik1
31. srp 2009

ta lenda nas ale napina, urco si dali nejakej super obidek 😉

ivanau
31. srp 2009

Kobli mám specku logo - surdo...

Tak to je hrubý bačkůrkem dva zuby? To mě jednou přišla holčička, že paní učitelko mně vypadli zuby - a já že jo, taky si je schovej do kapesníčku do aktovky (zuby nosí běžně vypadaný 🙂 ) no a děcka zvednu hlavu a holčička vyražený oba přední nový, jsem ymslela, že mě klepne...zakopla o aktovku a vyrazila si je o podlahu...

meduna
autor
31. srp 2009

tak to je brutus,chudák.a kdybych viděla krev,tak se tam položím i já.