IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
8. zář 2009

Ahojky 🙂 tak mě dorazila mrcha 😝 dnes jen ležím a čučím na telku mám nehorázný křeče 😝 ani prášek nezabírá ☹ jdu vás jen pozdravit 🙂 jdu zase zalést do pelíšku do teplýčka 😉 tak se opatrujte zítra snad už bude lépe 🙄 pa pa pa

meduna
autor
8. zář 2009

Ahoj Dáji,si piš,že už zítra bude lépe 😉 to víš ta kur.a nám musí prostě každý měsíc dokazovat co umí 😠 odpočívej a zítra ahoj.Já se teď cpu palačinkama a na to jsem si ušlehala tvaroh s cukrem a žloutkem,trochu prase ale prostě mě ten chtíč přepral

tulik1
8. zář 2009

ahojky 🙂

tulik1
8. zář 2009

medu jak ja ti rozumim, prave jsem do sebe nalila zeleninovou polivku, k tomu rohlik a ted jsem si uvarila kaficko a k tomu pojidam roladu a jeste kokosovou buchtu 😉

tulik1
8. zář 2009

daji pekne to zalom a odpocivej, mrcha je cajk, ja ji cekam v patek, tak si to taky uziju.
jo a holky vcera jsme byli v tom pronatalu, tak nam doporucili hysterektomii, imuno, genetiku a lazne 😉 , takze do konce roku takovyto program a na zacatku roku 4.IVF

meduna
autor
8. zář 2009

ahoj tulik,ale to myslíš hysteroskopie učitě,protože to co píšeš je,že by jsi o ní přišla 😕

milagross
8. zář 2009

ahojik,tak jsem doma 😀 😀 uz po revizi 😢

tulik1
8. zář 2009

ale medu dyt to vis ze jo, jsem debil - nastesti hysteroskopii 🙂
mili drz se, myslim na tebe ... kdyby ti clovek mohl na dalku nejak pomoct, vid?

milagross
8. zář 2009

Holky jdu si lehnout jeste jsem pripitomela z te narkozy.Delali mi to dnes az ve 14.00h,tak nakouknu zitra

tulik1
8. zář 2009

jasne mili, natahni se a prospinkej, zitra uz bude malinko lip, dobrou

tulik1
8. zář 2009

tak holky, ja to pro dnesek balim a jdu k telce 🙂 tak dobrou 😉

daja.w
9. zář 2009

Krásné ráno přeji všem 🙂 tak už je mi o něco lépe ale pořát to není ono ☹ holky co budete dnes vařit já nemám vůbec ponětí 🙄
Mili tak už to máš zasebou tak ted jen odpočívej 😉 jsem na tebe moooc myslela a držela všechny prstíky 🙂

lenkacar
9. zář 2009

ahoj holky hlásím že to nedopadlo dobře ,test je negativní ...je mi špatně už pár dní ,takže ležim ,ani sem zbytečně nelezu ..do neděle ještě testnu znova a pak volam do car a vysadim léky ..je mi beztak blbě z toho všeho ..tak jdu zase ležet ..papa zatim

lenkacar
9. zář 2009

tulíku určo ti doporučili hystereskopiii páč po tom co píšeš už bys děti nikdá neměla to by tě tu dělohu sebrali .. 😀 😀 😀 😀 ,mili tak odpočívej ...dneska nevařim ,ležim..papa

tulik1
9. zář 2009

ahoj leni, jasnacka, uz jsem to uvedla na pravou miru s medu 😉 mrzi me, ze zatim test negativni, ale s ortelem jeste vyckej do nedele - treba se tam ta druha ukaze ...

holky nebyly jste nektera na te hysteroskopii? rikal mi ze se to dela bez narkozy a ted jsem si nasla na netu ze to je v narkoze, tak nevim nevim ... jsem docela posera ☹

koblichzek
9. zář 2009

Ahoj tuli, já na ni byla. Mě to děali v narkoze, ale ještě ten den jsem šla domů, bylo to úplně v pohodě, nic mě nebolelo. třošičku podbřišek po, ale nic výrazného.

milagross
9. zář 2009

Ahoj holky a co to vlastne je ta hysteroskopie?
Leni odpocivej a jeste nehazej flintu do zita!!!!!!!!!!!!!!Kolikaty den jsi po KET?

lenkacar
9. zář 2009

čus holky dneska 9den ,zatim jsem v klidu ,ale už chci vědět na čem jsem ...takže at je neděle večer a můžu se zařídit jinak ,holky nejvícm mám strach z vladíse .. ☹ ☹ ☹ ☹

lenkacar
9. zář 2009

včera mi líčila sestřenka že byla na amnio vyšlo jí ve 31letech riziko 1 ku 7 ikdyž utz vypadá dobře ,prej je to mazec..bléééééééééééé

lenkacar
9. zář 2009

mili to ti kouknou do dělohy jestli je tam vše ok

ivanau
9. zář 2009

Zdar holky, byla jsem dopo na malé procházce, bylo to fakt příjemný...je tam tak krásně...teď už zas odpočívám...
Lenči to čekání je náročné co? Kdyby se tak člověk mohl něčím rozptýlit a ten čas pooořádně popoběhl...

meduna
autor
9. zář 2009

Ahoj holky,
Mili,snad je ti už lépe,tělesně,psychicky vím,že určo ne 😢
Tulik,nech se uspat je to lepší,mě dělal dok jednou něco bez narkozy a myslela jsem,že se zeseru,ale to mi bral první den mrchy nějaký vzorek z dělohy,nevím co to bylo ale byl to hnus velebnosti 😝
Lenko,ještě čekej a udělej test za pár dní,tolik bych ti to přála 😵

daja.w
9. zář 2009

Ahojky 🙂 tak jsem uklidila uf 😀 a ted si jdu pustit film v telce je prd ☹
Leni moooc bych Ti to přála aby jsi měla// si myslým že je to ještě brzo,vím nejhorší je čekání,ale nic jiného ted nezbývá 😉 tfuj tfuj at tam jsou // držím pěstičky všechny i smanžou moc ti to přejem

lenkacar
9. zář 2009

čus holky vladís odjel natírat zbytek chaty a já měla návštěvku tak jsme spolu ani nemluvili a chudák pořád doufá ..

daja.w
9. zář 2009

Leni vím že je to těžký,ale ještě doufej je to třeba ještě brzo dělat unáhlené závěry

lenkacar
9. zář 2009

a do toho zase začla prozvánět ta píča tak jsem jí napsala že at se jde léčit ,včera taky a to mi pak napsala že toho nechá a nebude otravovat ,ty vole já vědít kdo to je tak mu rozbiju držku

daja.w
9. zář 2009

ty jo ona ještě nepřestala ta je fakt zralá na ranu

dadous
9. zář 2009

ahojda, tak nam zas nešel proud 😠 od 7- 17 😠 a zítra taky 😝
leni ještě vydrž, a to číslo tý pipky si nech zablokovat

lenkacar
9. zář 2009

dadu a jak se to dělá? přes operátora?

lenkacar
9. zář 2009

dadu tak to jste zase ušetřili co? 🙄 🙄 🙄 😝