IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
21. zář 2009

myslíš medu hm tak já o tom ještě popřemýšlim ,ty volís do draka se hlásim na hlavní prodavačku hraček 😀 😀 😀

lenkacar
21. zář 2009

která po skončení šichty veme kýbl a hader a jde na věc teda ,, 😝 😝 😝 😝

dadous
21. zář 2009

no leni to budeš ale v balíku 😅

lenkacar
21. zář 2009

no dadu ..a bude hůř ..co si myslíš že můžu jako prodavačka potravin dneska dělat .. 😕

tulik1
21. zář 2009

medu me bylo ctrnact az devatenact - chodili jsme spolu pet let a mezitim se sedmkrat rozesli a zase se k sobe vratili a prestoze tam bylo spoustu bolestivejch veci, tak ted zpetne na to strasne rada vzpominam a je mi jasny ze to je nebezpecne pole 😉 nevim nevim jak by to dopadlo po lahvi vina ... teda vlastne vim 😉

lenkacar
21. zář 2009

fakt jenom hadrošmátru

dadous
21. zář 2009

mě by bavilo dělat prodavačku ve zlatnictví 😅

lenkacar
21. zář 2009

no další tulík tomu rozumí ..ten to na mě musel prostě vidět jak mi to lezlo z očí ..já to na něm taky viděla a bejt o samotě ..tak nevim nevim ..no spíš vim ..a vladís by mě tam nechal .. 😀 😀 😝

lenkacar
21. zář 2009

no dadoušku ,ale na to musíš mít vizáž a hezké ruce a to já teda nemám a nikdy jsem neměla ..

dadous
21. zář 2009

ksicht maš gut, a s rukama se da něco udělat 😵

lenkacar
21. zář 2009

medu hele jak chodíš k vietnamcům na drápy tak jsem koukala že i tady už se do toho dali šikmooký .. a zkoušej to na sobě ,jako tomu kníratýmu malýmu ty geláče fakt nešly k pleti 😝 😝 😝 😝

lenkacar
21. zář 2009

no dadu leda ty chirurgický rukavice 😀 😀 😝

meduna
autor
21. zář 2009

😀 😀 😀 no teď mi brousil paznechty taky chlap a měl geláč na malíčku,docela nechutný to bylo 😀

dadous
21. zář 2009

ale hovno, daš nějaky pěkny nechtíky a hnatky hned prokouknou 😵

lenkacar
21. zář 2009

no a tenhle měl všech 9 ,10tvořil ,úchyl jeden ..

dadous
21. zář 2009

😀 ježiš ted tady koukam na ty dvě prdele na pravo, prej bezbolestna liposukce 😀 auuu, ty na levo se začínam podobat 😀

lenkacar
21. zář 2009

dadu nevim čim to ,ale nemám hezkou kůži na rukou ..od mala ,to mám po mámě ta má taky hnusný ruce

luccki1
21. zář 2009

Ahoj je tady někdo těsně po IVF 🙂

lenkacar
21. zář 2009

prdele nemám ,mám veselého skřítka

dadous
21. zář 2009

no tak pravě proto musíš na ty ruce upoutat něčím jinym, a je fakt že dlouhy nechty hoodně změněj tvar ruky

lenkacar
21. zář 2009

jako jak moc těsně? asi ivanka že ta tady zatim neni ,holky víte něco ?

meduna
autor
21. zář 2009

taky na to Dadu koukáš,mě to fascinuje od rána,já jí mám jak pomeranč 😀 ne, grep je to už u mě 😝

meduna
autor
21. zář 2009

ahoj luccki,no Iva,ale ta je asi někde na nákupech

dadous
21. zář 2009

no ivanka testila a zatím nic 😒

lenkacar
21. zář 2009

jo už je vidim prdele holky to jsem celá já 😝 😝 😝 no fakt hnus fialovej ..

tulik1
21. zář 2009

medu kdyby grep, to uz ani neni - ja to mam jak pole po orbe, sama jama ... jenom zasejt a vykvetu 😀

lenkacar
21. zář 2009

zrovna jsem na sebe čuměla v ústí v zrcadle že už je mi vidět i přes tepláky

luccki1
21. zář 2009

Aha tak to jo chtěla jsem se jen informovat.Já jsem týden po a semtam mě bolí v podbříšku tak jestli je to normální,protože se z toho čekání jak to dopadne můžu zbláznit 😉

meduna
autor
21. zář 2009

😀 😀 😀 tulik,mám dost,se tady tlemím

lenkacar
21. zář 2009

luccki tak to je normální ..ale může to i tak dopadnout jakkoliv