IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
11. říj 2009

Adresa alba je: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb... holky to je mazec jak s tim neumim..tamto album jsem smázla ,páč jsem měla 2stejné fotky a nevěděla jsem jak tu 1 umazat ,tak pardon 😉

lenkacar
11. říj 2009

holky já už na to seru ,zase jsem tady něco zblbla prostě pod timhle číslem to je .. 🙄 já jsem takovej blb

dadous
11. říj 2009

no leni, krasnej baraček 😵 a prej chajda 😅

dadous
11. říj 2009

petym, 2 měsíce? 😕 většinou to trva tak 6 tydnu maximalně, u nas v caru jsme čekaly jen 4 tydny 😵

lenkacar
11. říj 2009

dadu a kde na to koukáš?já tady něco máčjkla a mě to fotky neukazuje

blazenkaa
11. říj 2009

ahojky kecalinky jakpak je ?Kdepak jste se celej den toulali 🙂

lenkacar
11. říj 2009

holky napište mi to jestli tu chajdu vidíte ,pokud jo tak mi to blokuje můj PC

blazenkaa
11. říj 2009

ahojky Lenísku to víš že ta vaše nádherná chajdička je vidět

lenkacar
11. říj 2009

jo už jsem na to přišla a odblokovala ten náhled ,ale nevim jak..to je to moje hrabání se v PC ,asi bych měla jít na pokročilý kurz,holky normální chajda,nic velkého

blazenkaa
11. říj 2009

náhodou to je barec jako blázen né nějaká chaloupka 🙂

blazenkaa
11. říj 2009

Já jsem se po včerejšku neodvážila

lenkacar
11. říj 2009

blaži já nedočítala co se stalo?

blazenkaa
11. říj 2009

včera jsem měla takovej pro mě velkej problém včera jsem špinila

lenkacar
11. říj 2009

špinění nevadí ,vadí červená 😉

blazenkaa
11. říj 2009

jo teď to už vím po tom co jsem si včera pořvala a strácela naději tak už dneska zase plně věřím že to je dobré 🙂

lenkacar
11. říj 2009

blaži kolikátej jsi den?

blazenkaa
11. říj 2009

dneska to je 9 den 🙂

lenkacar
11. říj 2009

normálně ti musim říct že ten soused na chatě se zbláznil a toká jak na jaře ,manža mě tam poslal pro šroubek a ten debil si snad myslel ,že si ho odšu.. 🙄 ,já nevěřila co z něj lezlo ,že tam má koupelnu a že se můžu přijít umejt atd.. 🙄 jsem řekal manžovi at si za nim chodí sám ..

lenkacar
11. říj 2009

a kdy budeš testovat? nejlepší by bylo ten 12den 😉

blazenkaa
11. říj 2009

teda tak to máš dobrého souseda .
To jsi byla tenkrát ty jak jsi pozorovala souseda jak běhal nahatej nebo se opaloval není to on

blazenkaa
11. říj 2009

no skusím to zítra mě to nedalo už ten 8 den a skusila jsem to a slaboulilinkej doušek se tam ukázal nebo jestli jsem si to vsugerovala

lenkacar
11. říj 2009

jo přesně po včerejšku už vim že to dělal naschvál i to mi řekl 🙄 a další sprostárny ...a to je mu 58let

lenkacar
11. říj 2009

no neke...tak to už nebude duch ..to bude kolejnice 😉

blazenkaa
11. říj 2009

to ssi děláš p..... že ti řeekl že to dělá naschvál a co ti na to řekl manžel když jsi mu to řekla o tom šroubku

blazenkaa
11. říj 2009

teda Leni ty mi dáváš dneska šoky se tu chlámu jako blázen 🙂

lenkacar
11. říj 2009

chechtal se tomu ,hele jako kdyby to byl mladík a ne chrchláč co mi leze krkem ,tak by se nesmál

blazenkaa
11. říj 2009

ano všechny chlapy jsou stejní by mě zajímalo co by ti řekl kdyby jsi mu řekla že to je docela pohlednej chlap že tam klidně dojdeš.Asi by čuměl a došel by sitam sám co

lenkacar
11. říj 2009

dovezli jsme mamce kotě .úžasný chlupatý a nevim pohlaví tak se jdu mrknout na net jak to má vypadat ..

blazenkaa
11. říj 2009

tak jo já jdu dokoukat superstár a jdu hají tak pá a bacha na souseda 🙂
Dobrou noc

liptonek
12. říj 2009

je tu někdo?