IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
10. lis 2009

ne máš velký,napsala jsem ti ho tady do kalendáře 😀 no,ty to zvládneš,žádný strachy 😉

meduna
autor
10. lis 2009

no,tak mi vyrostl malinkatej milimetrovej nehet,kterej jsem nestihla ukousnout a ulomil se mi 😠

dadous
10. lis 2009

😀 😀 ja mam svoje taky jak papírky, ale než jsem začla brat to magnezko a jod tak docela držely, ted se mi zas dvojej 😝 a proč nejdeš na gelače?

meduna
autor
10. lis 2009

jdu si vyčistit mordu a jdu do pelechu,jsem ko,nohy tahám jak stará Blažková za sebou 😝 zítra se polepším,mám jen jednu šichtu,tak dorazím dom,vyluxnu,vytřu a pak nakopnu koně 😎 😎

meduna
autor
10. lis 2009

nemám čočos 😠 😠

dadous
10. lis 2009

tak jo ja jdu taky na gauč 😅 tak hezky odpočívej 😵

meduna
autor
10. lis 2009

ale budu s tím muset něco udělat,tohle je otřes,se stydím vystrčit pazoury 😝 hlavně je mám rozmočený z práce,tak ještě než to stihne narůst,hned se to ohne a ulomí 😖 a co se neohne,ohnu sama zubama 😀

meduna
autor
10. lis 2009

dobrou noc 😵

dadous
10. lis 2009

to znam 😀 taky mam ruce v pěst 😀

dadous
10. lis 2009

dobrou 😔 😔 😔

lenkacar
11. lis 2009

čus holky díky za povzbuzení ...ale vladís už byl na mě naštvanej ,že tady furt bulim a pak chodim nateklá a uřvaná,nebylo to k tomu a nejhorší bylo ,že to neni kvůli práci jako takové ,moje věci se prodávaly dobře ,ale je to kvůli mě jak vypadam a další bludy ..se divim ,že tam ty lidi lezou a kupujou to dvojkový zboží za cenu jedničky ..ale co nechci bejt jak oni ,ale ve snu mě to bude ještě asi dlouho strašit

daja.w
11. lis 2009

Ahojky holky moje zlatý jdu Vás konečně pozdravit 😉 nějak poslední dobou nemám vůbec na nic čas jsu pořád v práci a když doma tak uklízím a málo odpočinku asi brzo padnu na hubu jsem utahaná,ale penízky jsou potřeba 😠 ani nedočítám to nemám šanci 😝 tak copak je tu nového??a jak se všichni máte?

liptonek
11. lis 2009

ne a nee to fungovat ☹

dadous
11. lis 2009

leni to myslíš važně, že to bylo kvuli tobě? 😕 to snad ani není možny 😕 to si ty slepice měly dat do inzeratu že hledaj modelky 😠
no dajo ty to tady teda pěkně flakaš 🙄 ale aspon se nenudíš 😅 a korunky jsou fakt potřeba 😵
lip co ti nefunguje?

lenkacar
11. lis 2009

ahojík dneska jsem si byla pro věci a hned mi dala kč na ruku a ještě mě stačila urazit ,takže jsme si popovídaly ..nebylo to dvakrát příjemné a mimo jiné mi řekla že jsem moc velká citlivka a ona si prostě neni zvyklá brát servítky ..potřebuje tam protlačit známého dcerku tak mě potřebovala vyštípat ..já to beru ..je to jejich styl .. 😝 nepřekvapila ..potkala jsem známou ta prej odtud utekla po 14dnech co stará pořád říkala tak aby top slyšela ,že je tam smarad jak ona odejde a provokativně stříkala vonavku ..nevim co je to za typ teroru ..ta holka nenei žádná šmudla od popelnic..

lenkacar
11. lis 2009

je to prostě jejich styl odtud vyštípat lidi který maj názor ..který se jim nehodí do krámu ..dvakrát jsem se hájila a všechno špatně ..takže tak k mé práci ,super zkušenost ..

dadous
11. lis 2009

no jo někteří zaměstnavatele, maj přístup, že by jeden blil 😠

lenkacar
11. lis 2009

ještě chvilku bude trvat než to skousnu ,ale aspon jedno pozitivum z dneška stěry negativní ..

dadous
11. lis 2009

no tak aspon nějaky dobry zpravy 😵

lenkacar
11. lis 2009

tak ted to imuno to bude asi za 14dní ..

dadous
11. lis 2009

no když to bude dobry tak co dal?

lenkacar
11. lis 2009

no po novým roce asi další pokus ..zítra se dojdu zeptata aspon na nějakou brigádičku třeba vybalovat ..to je fuk ..každá kačka dobrá ..

dadous
11. lis 2009

takže jsi na pracaku?

lenkacar
11. lis 2009

dadu už od března a čekam na ty rekvalifikace ..ale brigádička by se hodila .. 😉

lenkacar
11. lis 2009

dadu tak máš potvrzenou pipku?

dadous
11. lis 2009

no vo tom žadna 😵 ale s tím vybalovaním by ses mohla někde chytit 😉

liptonek
11. lis 2009

tady mi to nefungovalo. nešlo mi nic poslat 😒

meduna
autor
11. lis 2009

ahoj holky,Dájo zdravím,konečně si ty nevěrnice taky nakoukla 😉 😉 Leni,je to svině z jeskyně ta baba,ale buď ráda,že jsi pryč.Ono se něco najde neboj 😉
Dadoušku ale nevíš to jistě ještě ne,že to bude malá Dadouška,nebo mi něco uniklo?

meduna
autor
11. lis 2009

jdu hodit spršana,jsem za prasutu 😝

nadis.h
11. lis 2009

Cauky holky,
Jsem u sebe doma. Musela jsem se jet prihlasit zpatky na pracak. :( ale mam aspon placenou zdravku a snad mi uznaji podporu zas od zacatku. Tak aspon neco. Leni ser na ne! Dopadly jsme obe stejne!