IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
23. kvě 2009

Dajo,jukala jsem na fotky,jste tam jak mafiozo rodinka 😀 😀 😀 Cerny tricka,brejlicky,jen futral na housle vam schazi 😀 😀 😀

daja.w
23. kvě 2009

Medun jo kdysy tam se dalo koupat je tam chatová oblast tenkrát to prý šlo že to tam bylo v poho,ale ted už ne.Tak hlavně že ses neutopila 🙂 .No mi tak rádi a futrál zapoměli doma 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
23. kvě 2009

skoda,ze uz to tam nejde 😒 Tak priste i s futralama jo 😀 😀 To aby se vas clovek bal 😀 😀 Holky jdu do hajan,ozvu se zase zitra.Ne aby jste si vzali priklad z Bonda,kdyz jsi se na neho dnes koukala 😀 😀 😀

daja.w
23. kvě 2009

Nebuj jsme opatrní 😀 😀 tak dobrou noc a sladký sníky tak a ted mě Petr jde zas píchnout 😀 😀 😀 do břicha ☹ dnes to bude čtvrtá tak páááá zítra

meduna
autor
23. kvě 2009

ne ze by se mi chtelo jit do pelechu,ale rano musim hakovat 😝 😝 😝 😝 Dajo v po jdes na OPU?uz jsem zase jako blondyna,ze se ptam,ale dva dny tady moc nejsem,tak mam nedostatky 😕

meduna
autor
23. kvě 2009

jako ctvrta injekce v tomhle dni?

meduna
autor
23. kvě 2009

tak az te opicha opatrne 😀 😀 😀 😀 😀 to me chodila pichat sousedka 😀 😀 😀 ta do zadku 😕 a manza do bricha 😀 😀

daja.w
23. kvě 2009

no ta čtvrtá to je prý aby ty vajíčka nepraskly nebo co 😒 a ráno jsem měla menopur ,puregon,dipherelin a ted to byl pregnyl.Mě musí manža já se bojím injekcí a to chodím darovat krev 😀

meduna
autor
23. kvě 2009

tak dobrou a pekne sny 🙂 🙂 🙂 A vsem holkam taky 😉

daja.w
23. kvě 2009

jo v pondělí ráno už aby to bylo 🙂

daja.w
23. kvě 2009

Já už taky končím tak pa pa pa a dobrou noc 🙂

meduna
autor
23. kvě 2009

clovece fetak by se oklepal,kdyby tohle slysel,takovej narez v jednom dni 😀 😀 to ja to mela ne tak hrozny,jen merional a decapeptyl,ale stacilo 😖 Je to bych se vyvratila,mam nizky tlak a jeste kdyby me odpumpovali,to bych uz asi nerozdychala 😝

daja.w
23. kvě 2009

Tak já ještě nespím,ale fakt už jdu 😀 No už si tak připadám břicho rozpíchaný šamá modřina ☹ ,ale do zadku mě to taky čeká 😀 😀 .S tím tlakem to mám taky nízký a nejhorší že na to nic není,ale nemám ho tak často no jak kdy ☹ .Tak ale už jdu spát tak páááá 🙂

dadous
24. kvě 2009

ahoj holky, jsem vas včera trošku zanedbavala, ale přijela kamaradka tak jsme do pulnoci trošku slavily 😝 přeji kraaasnou neděli 😉

daja.w
24. kvě 2009

Dobré ránko holky, dadous už jsem si říkala že se asi pořád tulíš k dadousovi 😀 😀

dadous
24. kvě 2009

😀 😀 dajo no jo musíme si to užít, zítra zas odjíždí za prací. Takže to tady tu víkendovou absenci zas doženu 😀

daja.w
24. kvě 2009

tak to teda musíte pořádně dohnat 😀 no celej týden dohánět no to máte co dělat 😀 😀 😀 😀

dadous
24. kvě 2009

no ted je to spíš jen hodně mazlení 😅 jsem to v patek dostala 😝 asi jak mě dr prohlídnul 😀

daja.w
24. kvě 2009

hm tak to je blbý ale i tak se to dá 😀 ono i tulení a mazlení je krásná věc 🙂

dadous
24. kvě 2009

tebe zítra něco čeka, vid? ale nemužu si vzpomenout co, a nechce se mi to hledat 😀

daja.w
24. kvě 2009

jo čeká punkce a začínám být kapánek nervozní ☹

dadous
24. kvě 2009

jo tak nervozita je dobra 😀 to pak jde všechno hladce 😀

daja.w
24. kvě 2009

no to doufám ale mám to hned ráno tak to je fajn

dadous
24. kvě 2009

tak to je dobry 😉 ještě mi vysvětli co to je punkce 😕 😅

daja.w
24. kvě 2009

to mě budou brát vajíčka 🙂

dadous
24. kvě 2009

aha, ja jsem na tohle trubka, každej tomu říka jinak 😅 dokud se mě to netyka ,tak si to muj mozek nechce nějak pamatovat 😀 😀 tak at jich je co nejvíc 😉

daja.w
24. kvě 2009

jo to nejsi sama ten můj si z teho pamatuje víc než já 😒 😀 😀 jo a děkuji a mandi by měla zítra testovat tak snad to bude dobrý a budou// 🙂

dadous
24. kvě 2009

tady je dobry , že se furt něco děje a pak nam to docela utíka 😉 jo my když jedem z caru, tak celou cestu probírame a davame do kupy co jsme se tam vlastně dozvěděli 😀 asi hodina jízdy 😀 😀 a to se pak stejně jěště ptam tady 😀 😀 takže tupoun největší 😅

dadous
24. kvě 2009

jee ted jsem koukala ža maš fotky v albičku, takže jsi ta dlondyna?

daja.w
24. kvě 2009

to jo taky to probíráme ale pro mě je to moc informací najednou 😀 ještě že ten můj si to pamatuje 😀 😀 no nejsi sama a ktomu jsu tam nervozní bo mě vždy řeknou něco špatného a pak jen vo tom přemýšlím a nevnímám ostatní ☹