IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
24. kvě 2009

no zas tak blba nejsem, vím jak se jezdí, jen to není nic pro mě 😉

meduna
autor
24. kvě 2009

dadousku,a jeste s kocickou Hello Kitty 😀 😀 to je moje oblibena,ty tam museli mit ze me prdel,po narkoze v kalhotkach s kocickou a jeste blekotam nemecky na ne 😀 😀 😀

mandarinka
24. kvě 2009

Medu doplňky, to je oblečení, nic moc zvláštního nemáme, bundu, kalhoty, helmu a rukavice. Manža si kupoval ještě boty, já jezdím ve steelech, který teda normoš nosím

Já teda taky občas mám strach, když to třeba šněruje v zatáčkách, ale fakt mu věřím.....

meduna
autor
24. kvě 2009

ne nerikala mi nic,tak jsem si vyrazila za damu do Plzne 😀 😀

dadous
24. kvě 2009

😀 😀 😀 jako , medu u tebe mě fakt už nic nepřekvapí 😀 😀 😀

mandarinka
24. kvě 2009

Dad já nemyslela, že jsi blbá, ale je dost batphů, ktrý se nakláněj na druhou stranu, vyrovnávaj 🙂 jsem měla kamarádku, jednous e vyflákali a pak už měla strach a vyrovnávala...ten její s ní pak nechtěl jezdit, měl strach, že se fakt vyflákaj znova

meduna
autor
24. kvě 2009

jdu pit kaficko a ne,ze prijdu a praskne mi hlava tady,protoze budu ve smrti,ze to nemuzu docist,kdyz tam bude plno stranek napsanych 😲 😕

mandarinka
24. kvě 2009

dad s Tebou souhlasím, Medunka fakt nepřekvapila, spíš by mě dostalo, kdyby si vzala nějaký normální kalhotky 🙂 😀

dadous
24. kvě 2009

jo mandy, taky jsem už slyšela o par takovych, když jsem byla mala tak jsem u tety jezdila k vodě s bratrankem , na tom kozím dechu 😀 😀 to moc nejelo, tak to jsem ještě zvladla 😀 ale takovej ten strach mam až po tom co se narodil Lukaš, předtím jsem šla taky do všeho 🙂

mandarinka
24. kvě 2009

já mám třeba strach na kole z vršku, jednou jsme přelítla přes řidítka, byla to teda moje chyba a od tý doby prostě brzdím co to dá.....pak mi chlap nadává...nejradši jezdím sama, jedu si jak chci, nikdo na mě nečeká a nemusím poslouchat kecy typu proč jedu tak pomalu

dadous
24. kvě 2009

ježiš tak na kole už jsem nejela ani nepamatuju 😀 tady je to samej kopec 😝

daja.w
24. kvě 2009

holky to mě taky napadlo že tanga nee 😀 😀.No já už ted vypila kafčo no plus asi tři cíga ktemu 😅

dadous
24. kvě 2009

dajo ty taky kouříš?

daja.w
24. kvě 2009

no já už ani nevím jak kolo vypadá 😀 na to jsu zhnilá to radši kolečkové brusle 🙂

daja.w
24. kvě 2009

jo jak prokoplá 😅 nejde mě to přestat 😀 bohužel

mandarinka
24. kvě 2009

kolečkový mám taky, ale já radši to kolo, na kolečkových jezdím jako debil, pomalu, jen po rovině a ještě se mi tam nesmí nikdo připléct 😀

dadous
24. kvě 2009

dajo, my s medunkou taky nějak neumíme přestat 😀

daja.w
24. kvě 2009

jo to mě baví a moc akorát že tady není kde tak musím do města na ty ciklostezky tada není nic a po hlavní se docela bojím je tu hroznej provoz manža říkal že pak můžu i s kočárkem 😀

daja.w
24. kvě 2009

mě to cígo strašně uklidnuje 😀 já kdybych ted přestala tak teda nevím co bych dělala no to bych byla nervní a manža to by asi nepřežil 😀 😀 😀

mandarinka
24. kvě 2009

no tady to celkem jde, já bydlím na konci města, tak můžu klidně vyjet...uvidíme, ajk zítra, jinak už se docela těším, až ho vytáhnu 🙂

dadous
24. kvě 2009

dajo a pak až ti daj embrijka tak zkusíš přestat?

daja.w
24. kvě 2009

nevím ale to mě asi nepůjde já to aspoň zkouším omezit kouřila jsem 20cku denně ted se snažím tak aspon 10denně 😅 ,ale asi nee protože já jsu hodně nervozní a nevím proč 😒

lenkacar
24. kvě 2009

ahoj holky tak co mandar ještě nic?

dadous
24. kvě 2009

jsem na tom hodně podobně, dr do nas furt hučí, přestat ted hned a uplně, jenže ja taky , když mam nerviky tak hned taham retko 😝

lenkacar
24. kvě 2009

koukam že řešíte kolečkáče ,tak na těch jsem stála 2krát a pak jsem je prodala ,šíleně mi v bruslích bolí haksny ...

dadous
24. kvě 2009

čus leňo, jak bylo na chajdě? 😉

lenkacar
24. kvě 2009

bezva ani jsem nehla 😀 ,holky dotaz odešla tady někomu sama cysta? a krvácely jste? já začkla v noci krvácet jsem 13DC

daja.w
24. kvě 2009

mě zas říkal že to stejnak musíš minimálně 2 roky než otěhotníš,ale nato musíš mít pevnou vůli a to já nemám 😀 😀 😀

Ahojky Leni tak to mě nebolí noženky manža jo ten si musel koupit i ortopedické vložky ale ještě to nevyzkoušel tak nevím ale já můžu,jezdila jsem i do práce na nich a to bylo tak cca 6 km jen tam

dadous
24. kvě 2009

😕 ja nevim

lenkacar
24. kvě 2009

daji já měla i vložky a nic ,ale mě bolí i ze zimních to bude nohama a ne bruslema