IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. čer 2009

no jo jsme zavislačky 😕

daja.w
3. čer 2009

jasně když máš volno tak volno žádná práce 😠 🙂

dadous
3. čer 2009

jjoo, jen tak na ni 😀

meduna
autor
3. čer 2009

svine je to!clovek tam maka za nic a jeste ti milostive daj volno,tak ho nemam mit?nic,seru na ne.Tak holky jdu zase do kuchyne,hulit jak sadrovej jezek 😀 trosku i vinkuju 😕 😕 😕 😕 😕 😕

dadous
3. čer 2009

no jen blbni 😨 zas ti bude 😝 😝 😝

meduna
autor
3. čer 2009

no me by uz dobre foukalo pod fasadu nebyt konika 😀

daja.w
3. čer 2009

at ti zas není špatně medu 😉

meduna
autor
3. čer 2009

no prave to mam nerva,ja mam pak depky ☹

meduna
autor
3. čer 2009

ale mam to riznuty vodou,tak snad to rozdejcham 😎

meduna
autor
3. čer 2009

potrebuji si udelat trenink na srpen 😉

daja.w
3. čer 2009

no vidíš medu že se naučíš ještě pít 😉 😀 😀 😀 ,ale opatrně nic se nemá přehánět 😉

dadous
3. čer 2009

no nevím , mi dadouš psal před čtvrt hodinou že mi napíše libesbriv, a asi u toho vytuh 😠 tak ja jdu na kriminalku 😅 jo v pondělí k nam do kolbenky přijedou 4 činanky a budem je učit jak kvalitně šít 😀 😀

daja.w
3. čer 2009

jo tak u vás už bude made in China 😀 😀 😀 neboj seprobere a budeš čučet jakou sms ti pisne 😉 😀 😀

dadous
3. čer 2009

no nevypada to 😀 😀 si asi unavil očka a zavřel 😀 😀 ho znam ne 😀

daja.w
3. čer 2009

no když spí tak spí to jsou chlapi 😀 tak třeba ráno 😉

dadous
3. čer 2009

nooo 😠 tak ja frčím, zatím pa😉

daja.w
3. čer 2009

tak páá a dobrou noc taky půjdu je tam ještě nějakéj film tak mrknu a půjdu hajat 😔

meduna
autor
3. čer 2009

holky tak ja uz jdu taky do hajan,mam ji jak vidle 😀 😀 😀 😀 Dadousku,pockej rano tam bude krasna sms od dadouse 😉 jezis ty cinanky to bude maso 😀 😀 ty se naucej vsechno ostatni ale sit ne 😀 😀

lenkacar
4. čer 2009

ahoj holky hezké ránko ,chinanky umí šít 😉 ,ale je to jenom na jedno použití 😀 😀 😀 😀 😀

daja.w
4. čer 2009

Krásné ráno přeji holky 🙂 bych chtěla vidět jak se sněma domluví 😀 já neumět čínsky 😀 😀

dadous
4. čer 2009

ahoj holky 🙂 no uměj šít rychle ale ne kvalitně 😀 to je budem učit my 😎
jo a sms přišla ještě večer 🙂 krasna a dlouha 😅

daja.w
4. čer 2009

Ahoj dado no vidíš že se probral a pisl ti 🙂 tak aby ste je to pořádně naučily 😉

dadous
4. čer 2009

jo dajo my je naučíme i sprostě mluvit 😀

daja.w
4. čer 2009

no to hlavně 😀 😀 😀

koblichzek
4. čer 2009

ahojky, tak holky první den v práci děs. Další bobma, další těhotná u nás ☹ . Fakt příjemný den.
Ale dětičky i divadlo bylo super. Jsou sice trochu rozjetý, ale já si je srovnám 😀

daja.w
4. čer 2009

Ahoj Kobli 🙂 taky budeš neboj 😉 ty jsi učitelka?

koblichzek
4. čer 2009

Jo jsem. Mám čtvrťáčky. Jsou zlatí 🙂

daja.w
4. čer 2009

Tak to je dobrej věk si myslím ještě žádná puberta 😉

koblichzek
4. čer 2009

To máš pravdu, ale už to začíná. U těch dětí je to teď dřív a dřív. My se moc neznáme daji, kolik je tobě let, jestli se můžu ptát?

daja.w
4. čer 2009

Jo klidně se ptej je mě 29 a tobě.Jo ted je to fakt že jsou dřív vyspělejší ale to je vše tou dobou