IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
5. čer 2009

Ahoj Dado tak už doma z kolbenky 😉 a není to pravda že se už sobotí 😉 😀

dadous
5. čer 2009

jasně že je to pravda, jen jsem to ještě neslyšela 😀 jak je?

daja.w
5. čer 2009

Jo docela to jde akorát mě začíná hrabat jak su pořád doma a sama 😝 ale ted manža přijel a jdem na pivko no já jen nealko 😀 zas jde zítra do práce 😖

meduna
autor
5. čer 2009

ahoj holky,ju patecek to se ale mate a ja musim do prace.Bude to maso ,protoze je Rock im Park,v hotelu to uz vrelo,to bude vse vzhuru nohama a vsude nablito

dadous
5. čer 2009

jee dajo tak si to spolu hezky užijte 😉
ahoj medu, tak z hluboka dychat at nehodíš ša 😀 vly

dadous
5. čer 2009

jako to jdeš ještě dneska makat?

daja.w
5. čer 2009

Ahoj Medu 🙂 nevím co je to Ronc im Park to je nějaká párty 😅

daja.w
5. čer 2009

no to nevím ,ale manža říkal že dá jen 3 a půjdem že je grogy tak asi zas nic nebude 😅 ☹

dadous
5. čer 2009

dajo my chodíme taky jen na tři ale maly 😀 někdy zvladnem i čtyři 😀

daja.w
5. čer 2009

hm tak to manža velký a když chytneslinu tak i přes deset 😠

dadous
5. čer 2009

😝 😝 no to by jsme nezvladly 😝 😀

daja.w
5. čer 2009

no já taky nee já když vypiju 2 tak jsu našrot mě pivo nechutná,ale dám si když je fakt vedro tak jedno na žízen,ale víc nee 😀

kat77
5. čer 2009

Ahoj holky🙂
tak coapk je nového za ty dva dny?

dadous
5. čer 2009

ahoj kat, u nas zatím nic, jo ob dnes vlastně šla na odběr 😉

daja.w
5. čer 2009

Tak holky já mizím jdem na to pivko a já konečně mezi lidi tak pááá večer tu juknu 😉 🙂

barunka0208
5. čer 2009

Ahoj holky,

jdu vám popřát hezký víkend, přes víkend se na internet vůbec nedostanu...

Opatrujte se....

meduna
autor
5. čer 2009

dadousku,ne ale zitra jdu.Dnes uz jsem byla 😀 😀 😀 daji rock im park,je obr rokac 🙂 takze plno kapel,chlast a pichani 😀 😀 😀 😀

ob.soklina
5. čer 2009

ahojte berušky hlásím se zase mezi váma. tak odběr asi proběhl super. No jak jsem přišla domů tak jsem lehla a skoro celý den spím. Nevím jestli je to ok, al evajčníky trochu cítím, ale asi se není čemu divit co??? Jinak dobrý a co u Vás????pa a děkuji za pěstičky

meduna
autor
5. čer 2009

ahoj ob,a kolik vajuch bylo?tak dnes pekne odpocivej 😉

ob.soklina
5. čer 2009

Bylo jich 17. Jo jo odpočívám a vidím to na odpočinek i zítra. Vaječníky cítím, ale věřím že zítra to bude dobrý.

dadous
5. čer 2009

ob tak to si měla pěknou urodičku 😀

ob.soklina
5. čer 2009

No podle toho co říkáte asi jo, vůbec nevím jak se to pohybuje. No a zítra první tel jak bojují.

daja.w
5. čer 2009

Ahojky tak už jsme doma manža dal 4 kousky a já 4 limče 😀
Medu aha tak to nude mazec 😝
Ob gratuluji pěkná úrodička já jich měla 11 a vaječníky jsem cítila ještě tři dny po OPU hlavně když jsem šla na záchod,ale to pak přejde 😉

meduna
autor
5. čer 2009

holky stale jsem s jazykem na veste,mama odjela,Roman prijel a tak ted peru,to co pritahnul za tri tydny 😝
Ob tak to je mazec,takova snuska 😀 to vis jeste te bricho bude bolet par dni ale to se srovna 😉 tak zitra budu drzet palecky

daja.w
5. čer 2009

Tak vidím že je tu dnes mrvo tak holky přeji pěkný večer 🙂 a krásnou dobrou noc 🙂 Medu a ty to zvládni zítra v práci 😉 Ob a ať se prckové pěkně drží 😉 🙂

meduna
autor
5. čer 2009

no jo je patek,tak jsou vsechny s milackama 🙂

venyska
5. čer 2009

Ahoj,jsem nová,mohu pokecat?

meduna
autor
5. čer 2009

ahoj venysko jasne,ze jo,my tady budeme vsechny radi,ale dnes je tu mrtvo,holky se venujou milackum 😀

meduna
autor
5. čer 2009

tak holky,dobrou s kobrou 😀 zitra juknu

daja.w
6. čer 2009

Ahojky přeji pěknou sobotu 🙂 tak jsem opět pozdě vstala 😅
Venys vítám Tě mezi náma 🙂