IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
8. čer 2009

jo Leni dobrou a jak pise Daja,pekne sexualni zazitky.

meduna
autor
8. čer 2009

to ja prisla na prvni navstevu s Romanem k jeho tete a ta chova pudly a hned mi pichali nohu 😀 😀 jsem byla ruda a delala jako ,ze nic 😵

dadous
8. čer 2009

holky ja mažu taky, si ty zada musím natahnout. tak daji jestli budeš opravdu testit tak čekame krasny// 😉
medunko hezky si to užij doma s Romčou 😉 😀

meduna
autor
8. čer 2009

jo uziju 😉 tak se pekne vyhajni a at se ti zda neco krasneho 😵

dadous
8. čer 2009

dik, vam holky taky 🙂 ted mě ještě napadlo, ty bolavy zada, jestli to není staří 😀 😀 😀 tak pa pa 😉 😔

daja.w
8. čer 2009

dado určo pisnu a taky doufám pokud to nevydržím a testnu tak že tam budo// 😉 a krásný sníky dobrou noc 🙂

meduna
autor
8. čer 2009

jdu se vysprsit,nebo tady bude kolem me za chvilku hejno much 😀 😀

meduna
autor
8. čer 2009

jezis to je napinavy jak prase,at uz testis,jsme napnuty jak blazni

meduna
autor
8. čer 2009

Dadousku jake stari???co to je???jsme v nejlepsich letech 😵

daja.w
8. čer 2009

vem lepačku 😀 ne jen běž já zachvilku půjdu taky tak se měj moc krásně a odpočívej 🙂 to jsu taky napnutá tak pááááá

lenkacar
9. čer 2009

já všem přeju hezký den ,zatim hlásím slunečno a dobrou náladu 😉

koblichzek
9. čer 2009

Ahojky, všem.
Bebe, jsou nádherný. Bože, jak já ti zavidím. To je parádička. Gratuluji.

daja.w
9. čer 2009

Ahoj holky 🙂 přeji krásný den 🙂 tak jsem šla kolem té lékárny a dnes maj zavřeno ☹ takže testík se nekoná ☹ ,ale zítra maj otevřeno tak zítra 😉

koblichzek
9. čer 2009

Ahoj daji, tak přece jen to nevydržíš? 😉 😀

daja.w
9. čer 2009

Kobli asi ne jsu netrpělivá 😀 už bych to nejradši věděla

koblichzek
9. čer 2009

Je mi to jasný. Vždyť jsem ti to psla už včera, že bych to taky nevydržela 😉

koblichzek
9. čer 2009

Ježiš ty jsi odkud, že máte zavřenou lékarnu. 😕

daja.w
9. čer 2009

No bydlím v Mostkovicích to je malá vesnička kousek od Prostějova a do města se mě teda nechce 😠

koblichzek
9. čer 2009

Aha, tak to jo. Kolik máte daji obyvatel. My v Ostrově cca 17000.

daja.w
9. čer 2009

Kobli já vůbec nevím 😅 nějak mě to nezajímá jsu tady 7 let,ale je tady klid a krásně

ob.soklina
9. čer 2009

Ahojte kočeny, tak konečně na chvilku na netu, ale asi vás nestihnu dočíst ☹ Odskočila jsem si na chvilku do práce, protože jinak by tady bezemě zahynuli 🙂 Tak zítra v 10:15 si jdu pro drobečky 🙂
Dneska jsem tam volala jak to s nima vypadá, no a z těch 13 co vydržely první noc jich stále 13 kultivují, sice mi neřekli v jakém jsou stavu, ale že je jich stále 13. Tak nevím snad bude vše ok a budou tam bojovníčci.

Kobli - ty jsi z OV?????? Já mám manžu Ostraváka 🙂 bydlela jsem tam 5 let, OStrava je krásná a plánujeme že se tam asi vrátíme. Brno nějak nedávám ikdyž jsem brnačka.

Daji a jak ty se cítíš?????

lenkacar
9. čer 2009

ob tak to jsou samé hezké zprávy

daja.w
9. čer 2009

Ob to je supr tolik prcků gratuluji jen ať se drží 😉

ob.soklina
9. čer 2009

děkuji děkuji zítra dám vědět co a jak. No a ted už budu utíkat z práce pryč. No tak nic ještě musím něco udělat, ale zase na druhou stranu nebudu přemýšlet nad hovadinama.

dadous
9. čer 2009

ahoj holky, 😉
dajo ja jeden testík doma mam 😀
ob, tak na zítra budem držet palečky 😉
no a ja dnes volala do sanusu 😅 v utery jedem pro leky a mrcha by měla dorazit asi tak středa až patek 😕 takže začínameeee 😀 😀

meduna
autor
9. čer 2009

ahoj holky,daji teda ty to delas napinave jak blazen 😀 😀 😀
Ob,tak na zitra tfuj tfuj tfuj
Leni tady chcalo a chcalo ale ted uz je lip
Dadous huraaaaaa
Koblizku ahoj

dadous
9. čer 2009

jsem si musela rozdělat víno 😀
co ty medu, byla jsi u dr?

meduna
autor
9. čer 2009

jo vcera,jsem marod do 21,ale co pak?ty me znicej,potrebuju at dostanu vypoved,sama dat nemuzu 😠

dadous
9. čer 2009

no tak třeba kdybys dlouho marodila tak ti ji daj sami 😒

meduna
autor
9. čer 2009

jo ale musim splasit zase pak nejakeho doktora,no neco vymyslim,dnes jsem jak pablb,cely den se povaluji,opuchla a rozlamana 😝 😝 a co mas za vinecko?bile,nebo cervene?