IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
10. čer 2009

ahoj Dájo dějuji za přivítání , 🙂 chtěla jsem se optat kolikátý den jsi po ivf 🙂

hnedoocka23
10. čer 2009

ahoj holky...kontrola v pohodě,dr.mě uklidnil.. .mám 7f. na právé a 7f. na levé straně..bylo mi to dost nepříjemné,nechtěl mi tam moc zajíždět,takže je možné,že pár jich tam ještě navíc bude..všechny jsou 13mm-14mm..mám ještě dva dny píchat puregon+synarel..a v pátek v 12.45mám být v Olmíku..večer dostanu pregnyl a budu tam až do odběru,ten bude v neděli ráno mezi 7-8hod...

pro medunu 😉

ob.soklina
10. čer 2009

Ahojte berušky, tak hlásím tři v jednom 🙂 konečně jsou drobečci u mě no a ted už jen a jen čekat do 23. snad to vydržím protože, 23. máme vyročí svatby, tak snad si dáme pěkný dárek.

Daji tak to potichoučku šeptám maličkou gratulaci, ale jen potichoučku. No a aby čárečka sílila.

Jinak ráda poznávám všechny ostatní holčiny 🙂

lenkacar
10. čer 2009

lenkacar • snž • Dnes ve 14:10
Která pravidla porušuje: | Zruš
tak zdary dívky tak jsem z od kartáře ,no bylo to sado maso ,takže tento rok těhu nic a začátek příštího roku těhu jo ,ale po nějaké době potrat,komplikace ,takže se mám na co těšit ,prosim vás hlavně my nepiště že je to píčovinka jo,řekla jsem mu ať se mrkne na patrika ,normálně řekl ,že je to buď vrah nebo sebevrah a byla jsem tam....a že už to má za sebou ,stačí vám to?řekl že tam u něj byl můj bývalej že si na mě chtěl vykládat karty před roky a že s ním vyrazil dveře ,že takovýho ksindla už dlouho neviděl ...no prostě paráda ...on má i zkušennosti s energií tak jsem se s ním domluvila na další týden ,řekl ,že mi možná pomůže a že se tím může spravit i ten průběh toho těhu co mě čeká ...jasně mi řekl ,že máme a budeme mít kvůli tomu ještě neshody a bude to stát fůru peněz ,neřekla jsem ,že jezdíme na umělko..

lenkacar
10. čer 2009

ob tak bezva daji je to tutovka ,mrcha nikde ...jinak holky já netestim ,nemám nic v bříšku to na vysvětlenou ,těšila jsem se na testík dají 😉 ,vdávala jsem se na zámku Lnáře u nás na jihu čech 😉

dadous
10. čer 2009

ahoj holky 🙂 čumím co je tu novych holčin 😅 takže vas vítam 😉

dajo ja to říkala 😀
leni to s tím Patrikem to je teda síla 😕
ob, to budete mít ten nejkrasnější darek 😉

mandarinka
10. čer 2009

Ahojky, nové vítám 🙂

Dajo gratuluju, ale potichounku,moc Ti to přeju 🙂

mandarinka
10. čer 2009

Zandabu my taky máme spermiogram na prd, manžel byl i na MesaúTese a nic platný to nebylo.... je to smutný, my asi dítě mít nebudeme

mandarinka
10. čer 2009

Ob tak se drž a buď na mimísky hodná 🙂 za 14 dní koukej nahlásit //

barunka0208
10. čer 2009

Ahoj holky, tak se po dlouhé době opět hlásím a zdravím a vítám všechny nové budoucí maminy 😉

Leni tak to je mazec, ten kartář...je nějakej mišuge..

Dadu už víš termín IVF? já se jedu domluvit v pátek...., chtěla bych ale ještě před tím laparku, tak nevím jak dlouho musím mít pak promlku....laparku z důvodu abych tam neměla vodu, někde jsem to vyčetla, tak tam ze me budou mít radost.... 😝

dadous
10. čer 2009

ahoj baru, v utery jedem pro leky a stimulka asi koncem tydne 😉

barunka0208
10. čer 2009

Dadu, tak to je prima a jaký budeš mít protokol?

Asi jsi to možná psala, ale já než bych těch 30 stránek přečetla....

dadous
10. čer 2009

baru nevímm ale asi kratkej, si myslím 🙂

barunka0208
10. čer 2009

Leni, já byla u babky kartářky a ta mi zatím předpověděla vše co se stalo.....měla bych mít ještě syna, no tak jsem zvědavá zda uhádne i tohle.... 😝 doufám, že jo....

dadous
10. čer 2009

jo baru takže vy budete mít kluka? 😀 😀

barunka0208
10. čer 2009

Dadu, já pak asi taky... 😝

přišel mi klient....

daja.w
10. čer 2009

Ahojky holčiny děkuji za gratulace snad se ta čárka zesílý jina mě asi trefí 😀
Blažo já začla ze stimulkou IVF 27.dubna

dadous
10. čer 2009

dajo jak je tam, tak je to jasny 😀 😉

daja.w
10. čer 2009

jo ale skoro vůbec nejde vidět ☹ 😠

dadous
10. čer 2009

však dr říkal v neděli a to už bude tlustice 🙂 hlavně nenervuj 😉

daja.w
10. čer 2009

jo ofic mám v neděli,ale zkusím to zítra ráno prý je to lepší no a když tam zase bude jen malinko tak to nechám na tu neděli až 😉 neboj nenervuju to až v neděli 😉

dadous
10. čer 2009

kdybys nebyla, tak se neukaže ani stínek 😅

daja.w
10. čer 2009

to právě mě docela drží klidnou,ale úplně budu až to bude ofico 😉 🙂

dadous
10. čer 2009

no tak to je jasny 🙂

daja.w
10. čer 2009

ale manža to ještě neví a ani mu to prozatím neřeknu 😅 on chce abych testila až v tu neděli 😖

dadous
10. čer 2009

tak hlavně zahlad stopy 😀 😀 teda kde se ty holky dneska couraj 😅

daja.w
10. čer 2009

neboj mám to schovaný 😀 no hlavně Medu je doma ale tu není 😅 asi ještě žehlí u té paní nebo co 😀

dadous
10. čer 2009

a jo dyt ina dneska maka 😝

daja.w
10. čer 2009

jo asi bez práce nemože být 😅 a co čínanky jak se činí 😠

blazenkaa
10. čer 2009

ahojky holky taky jsem se sem konečně dostala 🙂