IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
10. čer 2009

dájo máš nějaké příznaky že by jsi byla těhotná když ti ten testík vyšel i když jenom slabounce,ale moc ti to přeju vím moc dobře co to je radost když tam jsou 2 čárky

daja.w
10. čer 2009

Blaži já se budu radovat pořádně až to bude hodně tlustý 😉 a příznaky nee jen pořád žeru a lítám na záchod,ale to je spíš že moc piju 😀

blazenkaa
10. čer 2009

to já na záchod chodím také pořád ale pravidelně jsem se začla budit asi 6 zní to je každé ráno za 10 minut 5 a pak už kolikrát nemohu usnout a občas mě bolejí prsa myslíš že by to mohlo být?Tenkrát jsem tena žádné příznaky neměla

meduna
autor
10. čer 2009

holky sleduji vas po ocku 😀 jdu jeste kecet s manzou 😵 😵

meduna
autor
10. čer 2009

nejak je to dnes pomale koukam

daja.w
10. čer 2009

já se spíš cítím jak kdybych měla dostat mrchu 😝 nateklý kozy a o břuchu ani nemluvím a o spaní tak já teda jsu spáč kolikrát spím do 11 v 6 ráno manža vzbudí a pichne injekci a pak pokračuji ve spaní 😀 a nezapoměn berem hormony ty udělaj hodně já břibrala 5 kilo díky nim 🙄

meduna
autor
10. čer 2009

dajo ja taky porad zeru 😝 😝 to je hrozny,uz premyslim,ze si cvakackou na papiry sesiju hubu 😀

meduna
autor
10. čer 2009

jo diky nim,protoze nas to nuti zrat 😀

meduna
autor
10. čer 2009

co to dnes tak blbne,nez se mi to odesle tak cekam pul hodiny 😠 😠 😠 😠

daja.w
10. čer 2009

medu já přemýšlela o izolepě 😀 😀 ale stejnak nevím jestli by to pomohlo 😀 😀

dadous
10. čer 2009

holky ja taky docela kynu, asi nějaka psychika nebo co, ma tři kila nahoře 😝 😝

blazenkaa
10. čer 2009

tal tp já už mám 6 kilo nahoře a to jsem předtím měla zhubnout10-15 kilo a zachvilku to má zase na sobě

hnedoocka23
10. čer 2009

meduno,jojo nakonec dobrý,zbytečně jsem jančila 😉

dadous
10. čer 2009

hele co jsem našla http://portal.gov.cz/wps/portal/_s.155/708?uzel... jsem vubec nevěděla že něco jako vyrovnavací příspěvek existuje 😕

dadous
10. čer 2009

leni pěkna fotečka 😉

lenkacar
10. čer 2009

tys mě vychytala teda 😀

dadous
10. čer 2009

😀 😀 😀 😀 no jo mam dobry oko 😀

lenkacar
10. čer 2009

to jsi musela jen tak zkusit ne? je tam chviličku

dadous
10. čer 2009

jsem byla ve spravny čas, na spravnym místě 😎

dadous
10. čer 2009

víš co, není tady koho vyslíchat tak šmíruju jinde 😎 😀 😀

daja.w
10. čer 2009

Leni taky jsem jukla pěkná fotečka 😉

blazenkaa
10. čer 2009

holky jak se tam dávaj ty fotky taky by jsem si tam chtěla dát nějakou ,ale nevím jak na to

lenkacar
10. čer 2009

no to jo ,si tu jen tak hrajem ,at si nikdo nemyslí ,že vypadam moc mladě 😉 ,jsem zabraná zblíž 😀 😀 😀

dadous
10. čer 2009

blazenko na hlavní strnce si klikni na" moje alba"

dadous
10. čer 2009

pak klikni na přidej album a tam už se ti ukaže tabulka a vkladaš

lenkacar
10. čer 2009

tak mizim jdu koukat na telču ,manža tady na mě nehezky kouká ,že se nevěnuji,tak papapapaapapapa a hezké sny

dadous
10. čer 2009

no leni , na fotce z blízka je všechno vidět, vrasky , pupínky , ktery ještě normalně nejsou ani vidět 😀

dadous
10. čer 2009

jo leni, hezkej večer 😉

olasek
10. čer 2009

Ahoj holkýýýý!! Jak se dneska máte??? Víte co .... v životě bych nečekala, že budu těšit až dostanu mrchu...ale fakt se těším...protože pak už začnu se stimulací a aspoň se bude něco dít....to čekání je dlooooouuuuhýýý!!!

dadous
10. čer 2009

ahoj oli, četla jsem spravně že jezdíš do sanusu?