IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
10. čer 2009

kouřila jsem 20denně ale ted se to snažím omezit no tak mě to vychází na 10 denně ale dnes jsem přetáhla 😅 prostě mě to nejde přestat a co ty kouříš

blazenkaa
10. čer 2009

tak mi jdeme taky si běž dát
🙂

daja.w
10. čer 2009

hm já kouřím u PC my kouříme totiž doma v kuchyni a i v obýváku ložnici jsem zakázala a pak teda jestli bude mimi tak se doma kouřit nebude

blazenkaa
10. čer 2009

tak už jsem tu manža si rozdělal pivko tak jsem si od něho cucla sice moc pivo nepiju ale občas si cucnu.Mi doma nekouříme dříve co jsme bydleli tak jsme si občas doma v kuchyni zapálili ale jen když přišla nějaká vzácná návštěva ale to bylo málo kdo

daja.w
10. čer 2009

jen si cucni já pivo vůbec teda jen když je velký vedro tak jedno malý ale ted nevím ani jak alkohol chutná 😅 manža kouří jak oteklej a ten doma nekouřit no to by se zbláznil,ale sám říkal až budem vědět že budem mít mimčo tak budem chodit ven nebo do sklepa

blazenkaa
10. čer 2009

sice jsem si cucla jen trochu ale mám nějaké návali a uši mitepaj jako by mě za ně tahal

blazenkaa
10. čer 2009

tak já si udělám zítra tenobyč testík a uvidím nebo ten cilivej poraď

daja.w
10. čer 2009

že bys byla v tom a nedělalo tě to dobře 😉

blazenkaa
10. čer 2009

to holka nevím asi je to normální

daja.w
10. čer 2009

ty jsi fakt nerozhodná 😉 nee to je vpoho zkus ten citlivej a pokud nic tak to zkus pak v pátek to už by určo tam mohlo něco být hlavně ráno moč je citlivější řekla mi to dnesv lékárně

blazenkaa
10. čer 2009

to vím ráno je to lepší o tom že jsem nerozhodná sama vím říká mi to hodně lidí a hlavně ti moc děkuji za radu ono moc raní moč to nebude když je 12 hodin mě se ještě nechce spát a ráno zase za ve 4:50 vzhůru

daja.w
10. čer 2009

no teda to tvoje spaní ti nezávidím a piješ hodně já snad už hektolitry 😀

blazenkaa
10. čer 2009

jo asi 4 litry deně a ještě mám u postele když se mezi tou chvilkou několikrát zbudím aby jsem si nemusela jít udělat

daja.w
10. čer 2009

jo tak to jseš jak já já u sebe taky musím mít pořád pití už ani pomalu nestíhám dokupovat vody nebo štávy 😀 nikdy jsem toho tolik nevypila taky podle toho lítám na záchod 😀

blazenkaa
10. čer 2009

já tu litrovku šťávi mám tak na týden a vodu tu piju z vodovodu máme městskou tak piju tu dřívej jsem pila jen perlivou ale teď už jen z kohoutku a taky se to d 😉 á

daja.w
10. čer 2009

tak mi máme vlastní studnu a taky je dobrá 😉 Blaži já půjdu už do hajan nějak už se mě chce spinkat 😔 tak zítra si pisnem dopoledne jak jsme dopadly ju tak se měj moc krásně a sladký sníky a hlavně ať už můžeš pořádně spinkat teda jako dlouho 😉

blazenkaa
10. čer 2009

tak jo já jdu taky a ty si užij raní injekci a nezapomeň zbudit manžu aby nezaspal jako dadous a aby nebyl rozlámanej.Tak dobrou noc a sladké sny pa páááá 🙂

lenkacar
11. čer 2009

Ahojík holky ...přeju hezký den ,ty jo tady se koukám hulí ,vy jste teda huličky ...dají ty volís jestli jsi vážně v tom ,jako že jo ,tak bys asi neměla vůbec ne?! jako nechci bejt zasejc chytrá ,abys neměla ubekaný miminko až bude mít nikotinovej absták ,až ho vyprdneš 😕

zandabu
11. čer 2009

dobré ráno 🙂 děkuju za přívítání... já se večer na net moc nedostanu, pač mám doma práci u šicího stroje.. ted su v práci a mám toho víc než dost... ve 14 hod jedu do soboty na dýchánek dietních sestřiček a tak musím vše nachystat aby starouškové měli co papat... tak se budu těšit asi až v pondělí na netu 🙂

mandarinka: my máme zatím první výsledky, manža musí na uro a pak znova na spermo.. takže ještě není vše konečné a definitivní... budu doufat v zázrak i když nejsu zrovna optimista...
ale jak to tak tady pročítám tak si říkám že na tom asi nejsme tak špatně... a je mi tak nějak líp... že máme šanci...

přeji všem krásný den.. krásný víkend... 🙂 žanda

daja.w
11. čer 2009

Ahoj holky přeji krásný den 🙂 Leni nějak mě to nejde přestat astejnak nesmíš ze dne na den to bych musela přestat kouřit tak už před 2lety abych neměla nikotin v sobě a kdybych přestala ted a byla těhu tak pak bych měla mimi ubekaný,ale snažím se to snížit 😅
No tak jsem si dělala test a zas trošku skoro to nejde vidět tak to nechám až na víkend 😖

blazenkaa
11. čer 2009

ahojky holky 🙂 Dajo tak si představ že zase nic tak už si říkám že mám smolíka ale v hlouby duše tiše doufám.Počkám na pondělí až tam pojedu ale asi pokus prví nevyšel

daja.w
11. čer 2009

Ahoj Blaži nevěš hlavu třeba na ten test bylo brzo a kdy máš vůbec ofiko testit

blazenkaa
11. čer 2009

daju to tam jedu v pondělí

daja.w
11. čer 2009

aha tak já to mám jiný já mám ofico testit v neděli a podle to ho když budu těhu tak pak za 2 týdny na utrazvuk a když nee těhu tak na druhý den na krev tak mě to bylo řečeno

blazenkaa
11. čer 2009

já tam jedu v pondělí na 2 hodinu na test z raní močia popřípadě ověření z krve

daja.w
11. čer 2009

tak jde vidět že všude je to jinak tak hlavně at nám všem to dopadne dobře

blazenkaa
11. čer 2009

tobě to dobře dopadne tyuž to máš jasné že jsi těhu.Moc ti to přeju

daja.w
11. čer 2009

Blaži já tomu ještě nevěřím,ale jinak děkuji snad to bude ok a neboj ty budeš taky 😉

meduna
autor
11. čer 2009

ahoj holky,preju pekny den,tady byla dnes prutrz a bourka jako blazen,dnes se budu povalovat a potit(sama) 😀 😀 😀 manza by rad,ale mam ms,takze smolik 😀 😀 😀

meduna
autor
11. čer 2009

daji do nedele jeste cas,proto je to slabe ta carka,ale kdyz tam je i kdyz slaba,tak je to uz naznak ne 😉