IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
12. čer 2009

teda holky vy se dejte dohromady a půjde vám to hned .Kampak se nám zatoulala daja

mandarinka
12. čer 2009

Blaženko při operativním odběru nervy nehrajou roli....
u nás je to jiný, on dobře ví, že má problém on, je z toho špatnej, dělá pro to co může, píchal mi injekce, byl tams e mnou pokaždý, staral se o mě......

meduna
autor
12. čer 2009

miluje te a proto to vse dela 🙂 vajecniky mam ale pracujou mi spatne 😝 Mandy vim o cem pises,mam tady jednu znamou a maj ten samej problem co vy,jenze oni nemaj zadny deti,tak sla s darcem na IVF-mimochodem uz 11krat 😠

blazenkaa
12. čer 2009

tak to já jsem nevěděla že to je až takhle daleko ale uvidíš že to bude dobrý a povede se vám to

mandarinka
12. čer 2009

Medu já neříkám, že nemiluje, ale dítě chceme kvůli němu, já už je mám....a právě dárce nechceme, zase by nebylo jeho.....
Blaži když ono to nejde nijak vyléčit, takže je to prostě těžký

daja.w
12. čer 2009

Holky já musela jít manžovy udělat večeři konečně se mi vrátil z hospody a naštěstí vypadá dobře 😅 chvilku tu nejsu a mám co dočítat 😀
Mandy určitě se nějaká najde a konečně to vyjde jak říká Medu naděje umírá poslední 😉 máš skvělýho manžela který Tě Miluje a je tvou oporou tak to vyjde uvidíš 😉

mandarinka
12. čer 2009

Holky já jsem spíš oporou jeho 🙂 on má ten problém, já i na léky reagovala celkem dobře, vajíčka jsem měla pěkný a docela dost, celkem mi nic nebylo....on chudák trpěl víc než já....

blazenkaa
12. čer 2009

uvidíš že on proto bude dělat pořád co proto aby to miminko měl svoje a uvidíš že se to povede já už to taky znám sice to nemáme tak těžké jako vy ale aspoň trošku tě chápu mi jsme sice měli celou dobu spermiogram pořád v pořádku a když šel na odběl na oplodnění tak měl jen tak tak na hranici taky jsem myslela že to bude v pohodě a vidíš bohužel jsem to dostala a mám z toho houby.

mandarinka
12. čer 2009

Blaži my v prvním spermiu neměli ani jednu spermii a při operaci mu jich našli asi 10 a všechny geneticky poškozený....

daja.w
12. čer 2009

holky můžem být rády že máme takový chlapy znám dost takových který by do toho vůbec nešly i za cenu že by neměly děti

meduna
autor
12. čer 2009

kdyby jako doslo na darce,je to zase jina situace,protoze by s tebou prozival tehotenstvi a dite by mel od prvni minuty,takze jako by jeho bylo,nevim ted jsem citovala toho znymeho,ten co ma to same jako tvuj muz.

mandarinka
12. čer 2009

Ale jo, jsou takoví chlapi... a to je pak na pytel

mandarinka
12. čer 2009

Medu jo, to je sice pravda, ale když já už děti mám....ono je to taky jiný, když dva nemaj žádný dítě a když je to jako my...

meduna
autor
12. čer 2009

ja jsem se ptala mojeho,zda by sel na to co delali tvojemu muzi a rikal,ze na to by asi nesel,ze to je urcite hruza.

daja.w
12. čer 2009

to je a kdyby byl můj takový asi bych sním nebyla děti miluji šíleně moc a jsu fakt moc ráda že je takový jaký je ikdyž mě někdy sere,ale to patří k lásce"Láska není bez hádky"

meduna
autor
12. čer 2009

mandy,mas a to je dobre,ja vim,ze by jsi chtela mit s nim,protoze ho milujes,ale kdyby doslo na nejhorsi,tak ty jsi mela to stesti,ze jsi si svoje deti porodila,jsou tady,potrebujou te,delaj ti radosti ale i starosti,proste jsou a to je fajn

mandarinka
12. čer 2009

Medu jenže on na to nemusí, to se pak taky uvažuje jinak... kdyby mu řekli, že to je jediná šance, určo by taky šel.... a dá se to přežít, my už 4 den po operaci sexovali 🙂

mandarinka
12. čer 2009

Medu taky se dočkáš vlastních, nebuj nic 🙂
jo, měla jsem štěstí, akorát tenkrát jsem to ani nevěděla, jaký mám štěstí, že donosím dítě

daja.w
12. čer 2009

Mandy taky stebou souhlasím můj měl strach že bude úplně neplodnej protože jeho brácha je neplodnej,ale naštěstí je to u něj vpoho,ale pokud by to tak nebylo a byla by šance jen takovým stylem tak by na to šel pokud chce mít opravdu děti udělá proto vše 😉

meduna
autor
12. čer 2009

nevim,mozna by sel,vis jak nechtel na IVF,protoze ma postizenou holku a mel strach,ze by se to mohlo opakovat a ted je to on co me tlaci do dalsiho pokusu,byl hotovej kdyz to nevyslo,rikal,tak jsem te litoval,co vsechno jsi do sebe musela napichat a jist,protoze to videl poprve v zivote a ted je odhodlanej udelat i nemozne

meduna
autor
12. čer 2009

to jo vid,drive se to tak ani neresilo jako ted,je toho moc,bud nedonosej,nebo to nejde

mandarinka
12. čer 2009

Medu tak vidíš, určo by na to taky šel, kdyby nebylo vyhnutí.... 🙂

blazenkaa
12. čer 2009

tak to vidíš to ten můj nechtěl vůbec a teď když jsem mu řekla že jsem to dostala tak byl né naštvanej ale mrzelo ho to a zase mi říkal že má hovno a né sex že ani neužil já jsem chtěla ale on se bál má smolíka to ten tvůj si aspoˇjak manža říká zasunul 🙂

daja.w
12. čer 2009

tak to máme supr chlapy buďme moc rádi že je máme 🙂
Tak a manža opět usnul v křesle 😀 skolilo ho pivo a únava z práce 😅

mandarinka
12. čer 2009

Tak dřív to taky asi bylo, akorát si to každej nechával rpo sebe - teda určitě nebylo tolik možností jako dneska....nevím, nikdy jsem se po tom nepídila, člověk ani nevěděl, co všechno a jak jde udělat..... taky jsem 2x potratila, ale nikdy jsem si nemyslela, že to někdy budu řešit takhle....

meduna
autor
12. čer 2009

uz mi rikala sestrenka,kdyby to slo a nemela bych porody na hranici smrti(ridi 4,5kg deti 😀 )tak bych ti porodila,ale rikala nesmela by to byt holka,protoze tu ona vzdycky chtela,tak ma tri kluky no 😀 😀

meduna
autor
12. čer 2009

bylo to urcite,ale ne v takovem mnozstvi.Nebylo tolik bezdetnych paru.Je fakt,ze se o tom ani nemluvilo a kdyz jo tak tajne 😕

meduna
autor
12. čer 2009

mamky kamaradka si adoptovala a to bylo neco tenkrat 😕

mandarinka
12. čer 2009

Blaži zasunul, mě nic nebylo, tak proč by nezasunul. Jás e bála, že jeho to bude bolet a bylo to prý v poho 🙂 my jsme takoví cvoci, rádi se milujeme, i týden po mý operaci zad jsme to opatrně dělali 🙂

meduna
autor
12. čer 2009

😲 😲 😲 jeste,ze jen opatrne 😀