IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
15. čer 2009

tak jsu zas o něco chytřejší no ale i tak jsu ráda že se nabídla,ale stejnak zkusíme další pokus 😉 ikdyž se asi manža strhne v práci bo nám chybý penízky,ale chcem jít do toho co nejdříve jak to půjde 😉

daja.w
15. čer 2009

Mandy tak dobrou noc a sladký sníky 🙂 pa pa pa

meduna
autor
15. čer 2009

Mandy,dobrou,kapanek jsem se zacetla ,jak jsi davala cocku nejake Denisce 😝 😝 Dobrou noc a pekne sny 🙂

meduna
autor
15. čer 2009

Dajo penize budou ,ale my ne 🙂 Nejak to vyjde s penezma uvidis.

daja.w
15. čer 2009

Jo to se vždy dá nějak udělat,ale stejnak je to nespravedlivý ti co můžou mít děti tak je nechtěj a my co nemůžem tak po nich toužíme a ještě platíš tolik peněz no,ale aspon že to jde touto cestou tak proto uděláme maximum 😉 no hlot nebudem zbytečně utrácet 😉 a pekně šetřit 😉

meduna
autor
15. čer 2009

my taky 😝 Ale,ze clovek u toho poti krev co? 😀 😀 to je penez,zda se mi to taky divny ,ale bohuzel je to tak 😠

daja.w
15. čer 2009

nejhorší je že já jsu bez práce ted jsem na neschopence,ale ta se ted ukončí a mažu znovu na pracák no děs a pořádná práce žádná,manža bude strhanej ☹ a to máme jít na svadbu příští měsíc a další měsíc má máti narozky a zase další peníze 😠

meduna
autor
15. čer 2009

Daji,nedelej si zbytecne starosti,ja vim ono se to rika,taky jsem stale vynervovana 😠 Ale manza se ti nestrha,stejne by do prace chodil a treba by jste si koupili neco co nechcete a penize fuc,tak ted vite proc je setrite,na MIMINKO

meduna
autor
15. čer 2009

u nas stejne,svatba,pak hned narozeniny,pak IVF 😉

daja.w
15. čer 2009

jo to je jasný MIMINKO je na prvním místě,nejsme šetřivý lidé,ale ted to půjde to všem ted dokážem že umíme našetřit 😀 😀 😀

daja.w
15. čer 2009

jdu do hajan nějak mě to sluníčko utahalo,tak dobrou noc a zítra zas pisnu jak dojedem z caru 😉 pa pa pa

meduna
autor
15. čer 2009

Daji ,pekne se vyspikni a zitra at dopadne vse dobre 😉

meduna
autor
15. čer 2009

jdu taky do hajan,zitra vstavam brzy.Dobrou holky 🙂 🙂

lenkacar
16. čer 2009

ahoj holky tak koukám dají že jsi na tom stejně jako já i finančně ..skončila mi neschopenka a jsem na pracáku zrovna zítra tam jdu ... 😖 a co jim mám říct že nastoupim tamhle jako prodavačka ,ale mám to do caru 60km a potřebuju každých 14dní uvolnit na kontroly a pak nejmín 4dny být doma a pak se uvidí jestli nebudu náhodou doma ..já to znam jak seš v práci ,ohledy na tebe nikdo nebere ,budu tahat víc než 20kg,jojo ..a co když si to pak budu vyčítat,neni to snadný tohle rozhodnutíé ,ten kdo mám kancelářskou práci ,která jde třeba nadělat ,tak to má o moc snažší ..ale kdyby se tam náhodou něco hezkého naskytlo tak bych to asi zkusila .. 😉

blazenkaa
16. čer 2009

ahojky holčičky nestíhám to ani do číst ,ale co jsem jenom rychle zběhla tak si myslím že v téhle době jsme na to finančně asi stejně já si budu taky teď během těch 3 měsíců máknout aby jsem mohla jít na další pokus ,ale chci na to jít co nejdříve.Dájo moc mě to mrzí že ti to dopadlo jako mě ,doufám že až přijedeš domu,tak že dáš vědět jak to s tebou vypadá já můžu až za 3 měsíc.Doktor mi ale říkal že teď je větší pravděpodobnost po szimulaci že otěhotním tak to budeme skoušet ať chce nebo nechce budu ho i znásilňovat že z toho budu tak polná že mi to poteče i ušima asi tak jako včera,ale moc se mu nechtělo měl ráno vztávat. 🙂 😀

dadous
16. čer 2009

ahojda 😉 jsme doma, v patek bych měla začít, tak snad mrcha dorazí. dostala jsem Menopur rano a večer auuu ☹ plnou tašku injekci 😝 zkusím se zeptat v lekarně na to pero.budto jsme se s dr špatně pochopily nebo to sestra zmotala, chtěla jsem to píchat perem a mam šííleně dlouhy injekce 😢

lenkacar
16. čer 2009

fuj dadu tvoje prdka ...auauaua

dadous
16. čer 2009

leni ty nevíš jestli to jde narvat do toho pera ?

janysek70
16. čer 2009

Dad, to nezvrtala sestra, ten menopur není v peru, to je jen Gonal nebo Puregon

lenkacar
16. čer 2009

dadu mě to dávali ty ampule v peru už ,ale janý bude mít pravdu já vim o peru jen gonalovým a puregonovým

dadous
16. čer 2009

no tak to zvrtal dr, pže se mě ještě ptal jestli mi to ma kdo píchat a ja mu řekla že ne 😖 to je jantar

janysek70
16. čer 2009

A máš to píchat do břicha nebo do velectěného zadečku?

dadous
16. čer 2009

😠 se zlobím 😠

lenkacar
16. čer 2009

no to je dobrý ..ty volís co budeš dělat

dadous
16. čer 2009

no to je prej jedno, jenže ja ani nevím jak hluboko tam mam tu jehlu píchnout,píšou vnitrosvalově nebo podkožně, jak moc hluboko podkožně když to narvu do špeku?

lenkacar
16. čer 2009

fuj ani to nefoť nebo omdlim ...nesnášim dlouhý jehly ,já nevim máma mi tam rvala celou ,blééééééééééééééééééééééé

janysek70
16. čer 2009

Nejlepší je to do břicha, prostě si ten špíček pod pupkem nabereš mezi ukazovák a palec a ze šikma tam tu jehlu zasuneš....., já měla vždy pero, ale pak jsou k němu stejně injekce Cetrotide, aby vajucha předčasně nepopraskala....., jde o tu první a pak už to jde samo

dadous
16. čer 2009

nechci nic fotit 😀 😀 😀 jako celou jehlu do břicha 😕 ?

dadous
16. čer 2009

jany ty Cetrotide mi taky už dala , dvě a paty den si mam píchnout první, ja jen potřebuju vědět jestli to do toho špeku mam píchnout pul centaku, nebo cenťak hluboko

daja.w
16. čer 2009

Ahojky tak jsme dojely z caru a tak jsme to ukončily ☹ ,ale v srpnu nebo v září jdem znovu do boje 😉 už aby to bylo 🙂
Blaži to mě taky říkal že je velká šance otěhotnět,ale mě je to prd platný když mám vejcovody ucpaný a sprmoušové tam nemaj jak dorazit 😀 neboj,ale sexovat budem už jsme na to zkočily včera u vody 😀 konečně zas vím jak vypadá ten sex 😀 😀
Dado u menopuru máš dvě jehly jednu velkou tím to smícháš a druhou menší co si pichneš třeba do břicha ted jsem se ptala manžu a říkal že to tam vrzíš celý 😉