IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
23. čer 2009

mame krasnejch 12000 příspěvku 😎

meduna
autor
23. čer 2009

holky jdu taky do spalova,rano nabeh do hotelu a makacka 😝 😝 me se to Leni jen nejak v brise varilo,ale zatim nic,tak doufam,ze ani nic neprijde 😕 Dadousek,hodi datum,tak se pak domluvime vsichni co a jak.Ahoj a pekne sny,nekdo teda ty erotaky ale ja to urcite nebudu 😀 😀

meduna
autor
23. čer 2009

hmmmm,dobra pracicka 😀

dadous
23. čer 2009

dobrou 😔

daja.w
23. čer 2009

přeji Vám krásnou nocinku a sladký sníky 😉 😔

dvojcata2
23. čer 2009

Taky přeju dobrou noc 🙂

blazenkaa
23. čer 2009

ahojky holčičky jste tam někdo nebo už spinkáte

daja.w
23. čer 2009

jo já jsem tu 😉

daja.w
23. čer 2009

tady sere jak svina 😝 sem ted byla na půdě dát kýbl zjistila jsem že v koupelce máme flek na stropě šak nám zatéká je prasklá jedna taška no mě poser 😠 su nasraná jak svina
tak co jak bylo v práci konečně doma 😉

blazenkaa
23. čer 2009

ahojky daji jak se máš to se divím že tu ještě někdo já jsem teď přišla z práce a ani se mi nechce spát teď to tu dočítám a nějak to nezvládám

daja.w
23. čer 2009

jo mě se taky nechce hajat sem se ted vytočila a ktomu jestli bude ještě tak chcát tak nám přeteče bazén 😀 to by byla prdel by jsme měli plnej barák vody 😀 to už jsme jednou měli 😀 a stačilo ho budu muset zítra trochu vypustit

blazenkaa
23. čer 2009

no to jste jako mi nám taky v koupelně se dělá flek ,ale nezjistila jsem kde mtankrát jak bylo hezky tak jsem přivezla sudy na dešťovku a pak dlouho nepršelo a neměla jsem čím zalívat a když konečně zapršelo tak saudy se naplnili a od té doby pořád prší

daja.w
23. čer 2009

no je to děs stím počasím leze mě to užna mozek 😝
Blaži prosím Tě tyděláš v té škodovce?

blazenkaa
23. čer 2009

jak tak to tam čtu co jste si dneska psaly tak skoro každá píchá kromě nás dvouch

blazenkaa
23. čer 2009

ano dělám

daja.w
23. čer 2009

neboj budem taky píchat 😀 no tam kdisi dělala sestřenka ale už odešla

blazenkaa
23. čer 2009

daju ono to tam je strašně veliké to je jako menší město přredce jenom to má dohromady přez 22 tisíc zaměstnanců

daja.w
23. čer 2009

jo to chápu vím že je to velké,ale jen že tam dělala no ale vrátila se do své vesnice kde není práce,ale to už je její věc a co ty jak se máš

blazenkaa
23. čer 2009

teď jsem koukala na medunku jak to tak dočítám jak si chová miminko moc jí to tam sluší a to miminko to je tak nádherné celý by jsem ho rozmačkala

blazenkaa
23. čer 2009

já se mám jak štakš raději by jsem byla asi doma na mateřské 😉 😉 ale co mám dělat musím makat a pak co nejdřív na 2 pokus.Aco ty jak je

daja.w
23. čer 2009

jo sluší ji to a moc a mimoušek je nádhernej nebuj všichni budem mít takovýho krásnýho prcka 😉

daja.w
23. čer 2009

jo docela to jde akorát mě nasral manža 😠 přijel zas opilej co dělá v té hospodě tak je to děs,ale naštěstí usnul a ráno si ho pěkně podám bo to ted nemělo moc cenu 😖 ale jinak docela to jde akorát mě sere to počasí nic se nedá dělat a doma už mě to leze na mozek 🙄

blazenkaa
23. čer 2009

no v to doufám už aby to bylo .Dájo chtěla jsem se optat jak jsme se dopoledne bavily o tom schválení od pojišťovny to je všude že na další pokusi už to neschvaluje že to stačí jen poprvé

blazenkaa
23. čer 2009

no tak to jsme na tom obje stejně to počasí je děs.Konečně jsme se dokopaly s tou ložnicí jak jsem minule říkala elektriku jsem vykopala a natáhla s elektrikářem to jsem šikovná co

daja.w
23. čer 2009

nevím jak je to jinde dada ta psala že si o to musí žádat,ale my jsme se ptaly u nás v caru jak jsme ukončovaly léčbu a dr.nám řekl že když v tom roce jednou hradily tak ještě 3krát v tom roce budou hradit automaticky tak nevím asi je to všude jinak ☹

daja.w
23. čer 2009

no to jseš šikula no my ješte nee manža není schopnej tam zapojit telku jinak tam nepůjde spát,ale udělám to fikaně o víkendu tam prostě přestěhuji peřiny a at dělá jak umí 😀

blazenkaa
23. čer 2009

já jsem se na to právě neoptala ani jsem na to nevzdechla aby jsem se optala byla jsem z toho tak nasraná že mi to ani nemyslelo

blazenkaa
23. čer 2009

tak to bude manža docela čubrnět až bude spinkat v ložnici bez telky

daja.w
23. čer 2009

tak tam zkus zavolat at víš at si to kdyžtak můžeš zavčas vyřídit

blazenkaa
23. čer 2009

no to by jsem měla aby jsme si to mohly zase zopáknout koro na stejno jako minu co ty na to