IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
2. črc 2009

jo jen běžte si dělat hamu papu 😀 dobře se najíst je dobrý 😉

blazenkaa
2. črc 2009

oli já na to nekoukám jak to napíšu tak to napíšu vůbec mě to nesere a doufám že na tu gramatiku taky moc nekoukáte

olasek
2. črc 2009

no já jsem , jak tatar 🙂 Dadu, já bych taky koukala na bednu, ale nic mě extra nezaujalo ... možná Poseidon

daja.w
2. črc 2009

Ahojky Leni 🙂 tak už máš manžu doma 😉

olasek
2. črc 2009

udělala jsem si mísu ledovýho salátu ve sladkokyselým nálevu a určitě spasu všechno 😀

daja.w
2. črc 2009

holky tak já dnes nic včera jsem sežrala toho melouna a ráno se děly divy 😝 😀

olasek
2. črc 2009

tak už jsme s Petrem mluvili o dalším pokusu... dáme ho asi hned v září či v říjnu .... vlastně další - bude první, za tento neúspěšný nám vrátí penízky a jedem od píky

daja.w
2. črc 2009

ale to co jsem přibrala při stimulce mám zase dole 😉 🙂 😀

daja.w
2. črc 2009

vám za to vrací peníze???

olasek
2. črc 2009

Dájo, vím, o čem mluvíš ... já to mívám po melounu na etapy - první je celonoční čůrání a ráno příjde vyvrcholení 😀

olasek
2. črc 2009

když ti neoplodní vajíčka tj. když se o to ani nemohou pokusit, protože je např. jako já nemáš zralé tak ano - tento pokus se nepočítá a zítra mi vrátí celých 11.100,-

daja.w
2. črc 2009

aha tak to jsem nevěděla tak jsu zase o něco chytřejší 😉 jo ráno bylo vyvrcholení 😀 ale děsný

olasek
2. črc 2009

😀 jooo, viď 🙂 ....ale meloun mi za to vždycky stojí, ten si neodepřu ....mňam mňam!!

daja.w
2. črc 2009

jo já ho mám taky moooc ráda 😉

dadous
2. črc 2009

oli ja pochopila, že vratí jen tu častku co platíš za transfer?

blazenkaa
2. črc 2009

daji jakse ti to podařilo shodit ty kylča já by jsem potřebovala taky

daja.w
2. črc 2009

jo co jsem přibrala tak mám dole 😉 nežeru jím až k večeru kolem páté já nemám hlad celej den jak je tak dusno

blazenkaa
2. črc 2009

tak to by jsem asi umřela já jak se ráno nenasnídám tak mi je zle jak nevím co a kolik jsi nabrala

daja.w
2. črc 2009

já nesnídám jen při stimulce jsem musela snídat kvůli práškům a to jsem teda měla co dělat 😝 měla jsem 6 kilo navrch

dadous
2. črc 2009

ja jsem ani při stimulce nesnidala, a stejně jsem nabrala 4 kila

blazenkaa
2. črc 2009

tak to jám mám zatím 5 kilo nahóře ale myslím že to je i tím že jsem předtím shodila 14 kilo a je tu asi jojo efekt

daja.w
2. črc 2009

no já na prášky tam bylo napsaný že se musí brát po jídle tak jsem radši snídala no ale to byl pro mě teror 😠

dvojcata2
2. črc 2009

Ahojky děvčátka tak jsem tu po dlouhé době protože jse u mně nic nedělo a taky hodně práce.Chci poprosit o radu.Mám jít 2-3den menses na krev ale ta se nechce rozjet 2 dny už špiním a zítra bych to mněla už dostat ale v pondělí je státní svátek a pochybuju že bude někdo v Gennetu a v úterý to bude 5 den menses myslíte že to vadí???

dadous
2. črc 2009

no vlastně ja jsem žadny prašky nebrala, až ted ten prednison 😅

daja.w
2. črc 2009

tak to já zas takový jojo efekty nikdy neměla většinou co přiberu tak dám dole já kdysy vážila strašně moc a za rok se mě podařilo zhodit 15 kilo a tak nějak se pořád držím 😉

dadous
2. črc 2009

ahoj dvojče, tak tam zajdi zítra 😕

dvojcata2
2. črc 2009

no jo ale sestra mi říkala že první den je brzo a to ještě nevím jestli se rozjede zatím trochu špiním ☹

dadous
2. črc 2009

no ja bych brala špinění jako první den, když ja to vždycky dostanu najednou bez špinění 😅

dadous
2. črc 2009

tak tam zítra zajdi a domluv se sní, ona ti určo řekne co a jak 🙂

daja.w
2. črc 2009

no já to taky mám bez špinění 😅 šup a teču jak oteklá 😅 😀