IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
11. črc 2009

ahooj držím,, držím, ale od rana mě bolela hlava jak střep 😝 jsem nevěděla co si na to mam vzít, tak jsem se celej den valela 😅

lenkacar
11. črc 2009

kdy jdeš na tu krev ty už tam seš objednaná a to jdeš do caru? musim do caru na krev když to mám 60km?

dadous
11. črc 2009

ja to mam taky 60km, a mam tam přijet bez objednaní, na osmou 😅 my tam jedem v patek, ale 14 dní to bude ve středu, ta asi v utery udělam doma testík 😉 a co ty , jak je?držíš držíš?
medunko, copak sis koupila hezkyho?
dajo to je asi na hovno tlak, když bolej hlavy ☹ co ja si na bolest mužu vzít, kromě prašku

lenkacar
11. črc 2009

dadu je mi blbě ,tak nevim jestli držim...snad jo,já mám napsáno že mám kontrolu v car za 3týdny ..napadlo mě jestli spíš neskočit na krev na gyndu a pak mít z car jako druhé hcg

lenkacar
11. črc 2009

jako v případě pozit.testu to je vám snad jasné ,pokud dostanu krámy tak tam jedu až po na kontrolu

dadous
11. črc 2009

no to asi mužeš, aspon budeš vědět 😉 a jak ti je blbě?

lenkacar
11. črc 2009

já nevim blbě od žaludku ,ale ne na blití ..asi jsem se přežrala u mamky 😝 😝 😝

lenkacar
11. črc 2009

tak mizim se natáhnout 😝 😝 😝 😝 😝 pa a hezký večer všem

dadous
11. črc 2009

😀 ja se taky přežíram, jsem rano začla dělat oběd a dadouš ho musel dodělat 😀

daja.w
11. črc 2009

Ahoj holky jo hlavinka to je děs když začne bolet jsem si nakonec ráno vzala prášek a už je o něco líp jsem asi měla slabou migrénu bo mě vadilo světlo a hluk 😝 celej den se válím a nic nedělám práce neuteče nemá nohy 😀

meduna
autor
11. črc 2009

Čau držitelky plodů 😉 no ,nekoupila jsem si nic,protože je to až zítra 😀 😀 tak jsem teď s Romanem věšela záclony,docela porod vždy,mám jen tu pružinu a to je mazec 😝

meduna
autor
11. črc 2009

je nějak divně,Roman dělal velký úklid a byl schvácenej jak kobyla a to je u něj co říct,taky říkal,že je mu nějak šoufl 😕 aby nebyl těhotnej,taky se koupal 😀 😀

daja.w
11. črc 2009

Medu tak to bude slon a už mu leze chobot co 😀

dadous
11. črc 2009

😀 no tak by to u vas odnosil Roman 😀 ted mi kamoška poradila na tu hlavu tygří mast 😉 ale prej jen na spanky, nikam jinam

meduna
autor
11. črc 2009

no když si jí máznes do očí,tak ta hlava přestane zaručeně 😀

meduna
autor
11. črc 2009

Dájo,jo leze,tk už asi bude rodit co nevidět 😕 😀

daja.w
11. črc 2009

no to určo 😀 😀 jé no vidíš a my ji máme doma 😅

daja.w
11. črc 2009

no já to mý mu taky říkám že bude mít slona a že je jak v 9 měsícu 😀

daja.w
11. črc 2009

no holky tak jdu na vodku s džusem 😀 ale jen na chvilku tak plkejte at mám co číst 😀 zatím pá

lenkacar
11. črc 2009

daja to bere nejlíp jde se uzdravit čim se zkazila 😀 😀 😀 😀 😀 ty jo a já tu sušim hubu ,jo sežrala jsem okýnkovou oříškovou čokošku dobytek jeden

lenkacar
11. črc 2009

po tygří masti ti vylezou i oči z důlků..

lenkacar
11. črc 2009

asi koukáte na telku tak si jdu číst ,eroticu jsem dočetla a začla jsem další ...takovou historickou červenou knihovnu čítam ted ..lehké nenáročné čtení pro velké holky 😉

dadous
11. črc 2009

jsem dělala kolač, na zítra mame naloženou krkovičku, tak snad bude hezky 😉

meduna
autor
11. črc 2009

ááá,tak v Dadoušově se bude zítra grilovat 😉
V Léňově se čte slinták 😉
A v Dájově se chlaje vodécka,tak je to správné 🙂

dadous
11. črc 2009

a co v medunově?

meduna
autor
11. črc 2009

no v Medunově se dneska taky malinko chlálo 😵

daja.w
11. črc 2009

Ahojky holky 🙂 tak už jsme doma a jdu do hajan 😉 doufám že manža brzo usne je protivnej jak vřed na prdely je zralej na ranu 😠
Leni sladký je na nervy to já bych ted asi potřebovala hodně 😀 😀

lenkacar
12. črc 2009

čus hezký den ,včed na prdeli moc pěkný ,asi zařadim do slovníku a ,,chlaje ,, je taky dobrý 😀 😀 😀 😀

dadous
12. črc 2009

krasnou neděli všem 🙂
dajo mužsky někdy vypadaj, že ty hormony brali místo nas 😀

daja.w
12. črc 2009

Dobré ráno holky 🙂 a krásnou neděli 🙂
Jo chlapy je to snima těžký,ale včera pak hned usnul a byl klid 😀 Dado a s těma hormonama asi maš pravdu ono to tak fakt někdy vypadá 😀