IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
14. črc 2009

😀 😀 jo jo blaži dik, snad budou 😀

janysek70
14. črc 2009

No neke, Dáda má dnes narozeninky? Tak to taky blahoželám a dárek jsi si už snad pořídila 😵

dadous
14. črc 2009

😀 😀 hezky to vyšlo 😵

janysek70
14. črc 2009

Tak Krakonošovo i Rumcajsovo koukám hlásí déšť......

dadous
14. črc 2009

jany neprší tady ale rano asi jo, doufam že vyleze puchejř 🙂

blazenkaa
14. črc 2009

to u nás je taky zatažené chtěla jsem malovat a asi to nemá cenu potože by to asi neuschlo

janysek70
14. črc 2009

Drahouš si dnes přivstal než-li jel do práce a kropil trávníček a ono tu potom docela fest zapršelo 😉

blazenkaa
14. črc 2009

aspoň si udělal rozcvičku po ránu a v práci bude zářit plný elánem do práce

dadous
14. črc 2009

ja bych taky chtěla něco dělat ☹

janysek70
14. črc 2009

Blaži klidně maluj, meteo stanice ukazuje 60% vlhkosti, když je velký vedro a dusno, tak je mnohem vyšší, tato je O.K.

dadous
14. črc 2009

tak ja asi lehce vyluxuju, a stahnu povlečení 😖 jsem se dneska probudila uplně splavena 😕

janysek70
14. črc 2009

Dad, ale jen zlehoulinka, ju....

dadous
14. črc 2009

no ja vím 😉

daja.w
14. črc 2009

Dado hlavně opatrně žádný namáhání 😉
Blaži to jseš šikula že půjdeš malovat 😉 kdybych to udělala já tak nevím jak by to dopadlo 😀

dadous
14. črc 2009

hele ja už jsem se nenamahala ani nepamatuju 😀

daja.w
14. črc 2009

no ale to ted moc nesmíš 😠 no holky já se s váma ted loučím jedu do města mám tam zcuka s mamkou a dětma zachvilku jsou tu 🙂 tak se mějte mooooc krásně páááááá

janysek70
14. črc 2009

Jak to, že ne? Vždyť držíš plody, ne a to je óbr námaha a přetěžký úkol.
Rumcajsovo hlásí vyčuhující sluníčko....
Blaženka se asi vrhla na malování...

dadous
14. črc 2009

tak si užij dětičky 😉 jsem udělala další test a čara pořad sílí 😵

meduna
autor
14. črc 2009

ty se máš Dadoušku,taky chceméééééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂 po obědě jedeme na třešně,tak sfouknu bublaninu,mám obr chuť na něco sladkého,se mi dnes zdálo o lívancích,pak taky,že se mi nějakej mladej kluk smál, protože jsem obr plochodrážka ☹ tak ten frust přežeru 😀 😀

dadous
14. črc 2009

😀 no ty maš teda sny 😀 ja ani nevím na co mam chut 😅

meduna
autor
14. črc 2009

co budeš dnes dělat,půjdeš k vašim,nebo tě někdo poctí návštěvou,když máš ten den 😵

dadous
14. črc 2009

nemužu nikam jit, nemam vychazky, oslava bude až o víkendu, ogrilujem maso 😀 doufam že mi bude chutnat 😀

meduna
autor
14. črc 2009

mňam,to se zase ponese vůně krakonošovem 😉 počkej,těch pytlů a toho bordelu na druhý den od sousedů,jak budou nasraný 😀

meduna
autor
14. črc 2009

se v pátek optej,jak je to z vycházkama,nebo si tam zavolej

dadous
14. črc 2009

jo zeptam se to je jasny, jen jsem chtěla vědět jestli tam davaj neomezeny 😖 a grilovat budem u našich 😵 si nebudu přece dělat doma bordel , když nemam nic dělat 😀

meduna
autor
14. črc 2009

a jo,ty jsi ale chytrá 😎 dnes jsem nějaká smutná,asi to dělá to počasí,furt bych natahovala ☹

dadous
14. črc 2009

no to bude tím krugrem ne? maš volňaska tak nesmutni, hele přesně za měsíc se zčuchnem 😀

meduna
autor
14. črc 2009

krůgr už mi dává vale 😕 ten to teď bere nějak hopem,přiskotačí a za dva dny už balí kufr

no,to to letí viď,Koblížka se mi koukne na nějaké ubytování 🙂

dadous
14. črc 2009

ja už se hrozně těším, 😵

lenkacar
14. črc 2009

dadu má narozky???????????????,tak hodně zdravíčka a štěstíčka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tobě i mimískovi