IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
18. črc 2009

😀 to je dobry 😀

meduna
autor
18. črc 2009

ahoj holky,Leni a zafungovala rammstein?já,že bych to pustila manžovi aý bude něco dělat doma,aby byl rychlejší 😀
Kobli,těhudadoušku,Dáji ahoooj 🙂

meduna
autor
18. črc 2009

radši buď při vědomí,ještě by tě tam doktůrek mohl ........ 😀

koblichzek
18. črc 2009

Ahojky medunko, ten na to moc nevypadá. Já myslím, že to má za celý dny až až 😀 . Je rád když se může podívat z okna a ne do .... 😀

meduna
autor
18. črc 2009

😀 😀 😀 to je fakt,já myslím,že by tě radši zabil,než si zapíchat 😀

koblichzek
18. črc 2009

Né, to né 😀
Mě stačí, když mi zavede to co má, tam kam má 😀

meduna
autor
18. črc 2009

zrovna se o tom byvím s manžou a říkal,že je to hrozné povolání,zrovna jsko zubař 😀

koblichzek
18. črc 2009

Medunko a ty jsi byla v práci?

meduna
autor
18. črc 2009

jo byla 😝 fuj do 16hod a pak jsem si jela koupit barvy na vlasy a hučím tady do Romana,že on je ten pravej na to ,aby mi udělal melír,tak na to asi vlítnem

koblichzek
18. črc 2009

Ty jo, to ti manža nabarví vlasy, jo?
Je to děsný povolání. My jsme hoky čistotný, ale nevěřím, že jsou takový všechny a co ty starý babči. No fuj, ani za nic. Má vůbec pak chuť doma na svou ženu?

dadous
18. črc 2009

😵 ahoj medu, ty budeš zase krasna 😵

daja.w
18. črc 2009

Ahojky tak už jsem tu byla jsem se nachvilku natáhnout a ted jsme byly v obchodě 😉
No toky si říkám,že to je blbý zaměstnání čumět na to celej den v práci a pak prijde dom a je to nanovo 😀 😀

dadous
18. črc 2009

kobli to mě taky kolikrat napadlo,jednou jsem n gyndě zažila, že dr vyhodil ženskou z ordince, pže nebyla umyta 😝 😝 😝 to je hnus velebnosti 😕

koblichzek
18. črc 2009

Možná je to ale jako prodávat v potravinách. Taky přijde domů a nají se i když celý den čumí na jídlo 😀 😀 😀

daja.w
18. črc 2009

Ahoj Medu tak tebe barví manža no mě taky 😀 teda jako melír 😉 ale ted potřebuji ostříhat tak mě to udělá švagrová i s tím melírem 😉

meduna
autor
18. črc 2009

zrovna Roman říkal,že to musí být hrozný,když tam dorazí nějaká upocená 😝 No a u zubaře,když má někdo shnilé zuby?to musí být taky mazec 😝
Jo,já mu nastříhám alobal a pofrčí,budu mu říkat jak to má dělat.No,co mám dělat,když tady nemám kámošky,ty jsou v Česku,jedna teda dorazí teď ve středu,ale s novým kolíkem,tak budeme courat a nebyl by čas,aby mě to nabarvila

koblichzek
18. črc 2009

No dadoušku to si děláš prdel. Tak to je fakt nechutný 😝 😝 😝

dadous
18. črc 2009

tak ja chodím ke kadeřnici, ale ted na to kašlu, pač mi ty vlasy vubec nedržej, mm to jak rousy

daja.w
18. črc 2009

ty jo tak to je hnus 😝

meduna
autor
18. črc 2009

taky jsem to už slyšela,že tam přišla vystrčila na něj nemytej pekáč a jela jak kuna z ordinace 😀

dadous
18. črc 2009

no jsem se styděla za ni 😀

meduna
autor
18. črc 2009

tak,kdo si dá dnes vínko?asi já a Koblížek co?

daja.w
18. črc 2009

No mě to nedělal přes alobal ale přes čepici prvě jsem myslela žebudu bez vlasů 😀 ale až jsem se divila šlo mu to potom 😉 já nějak ke kadeřnici nechodím bo chcou za to nehorázný peníze a švagrové dám kilo a je spokojená 😉

koblichzek
18. črc 2009

nemytej pekáč 😀 😀

meduna
autor
18. črc 2009

v Česku jsem chodila,ale tady to vyjde skorem na 100éček 😲 tak,jsem blbá?né,chytrá,koupím si barvy a manžu to naučím 😀 jen na stříhání chodím ke kadeřnici.Já tady mám jednu známou a třa mi dělala už melír,jenže ta má tři fakany a nemá věčně čas,takže ta než by si na mě čas udělala,už budu možná ve stadiu,že nebudu mít valsy,tak takhle je to rychlejší

koblichzek
18. črc 2009

Medunko, já si ho dnes dám. Mám ho připravené. Jen čekám, až se objeví manža. Měl by přijít za chvilku.

meduna
autor
18. črc 2009

to se říká u nás v severních čechách

meduna
autor
18. črc 2009

já taky,mám koupené červené,urvu dvojku a budu jak carskej důstojník 😀
a chčije a chčije

koblichzek
18. črc 2009

Já chodím ke kadeřnici jednou za rok. Nějak na to prdím a barvím se sama.

koblichzek
18. črc 2009

Hele já toho taky moc nedám. Já teda nejradši bílé, ale ono je ve finále jedno, po čem mi je blbě 😀