IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
20. črc 2009

holky ted dávaly porod na nově jsem i ukápla slzičku a tatka jak byl hotovej a zároven štastnej 😉

daja.w
20. črc 2009

ale s tím hadem to není špatné to by jsme ušetřily a žádný vyvyřování každej den 😀

dadous
20. črc 2009

jejda tak to bych zrovna nemusela vidět 😝

daja.w
20. črc 2009

jo měla docela rychlej porod za dvě a půl hodky 😉 no já jsu zvědavá jak manža se bude chovat u porodu 😀 snad to zvládne 😉

meduna
autor
20. črc 2009

Dadoušku,já se jenom udřu,ale čočka žádná 😀

meduna
autor
20. črc 2009

tak mě tady řvou tanky za krkem,takže slza neukápne 😀 nebo možná jo,ale vzteky 😀

meduna
autor
20. črc 2009

no to né,protože si to zažiješ 😉

dadous
20. črc 2009

😀 😀 ja jsem na dadouše taky zvědava 😀 😀 mam podmínku, že musí bejt u porodu 😀 😀 😀 to bude prdel 😀 😀

meduna
autor
20. črc 2009

ježíš,tak to já bych ho tam nechtěla,aby na mě koukal,když jsem orosená,pokřivená bolestí 😝 a pak ty jatka,ne pěkně až po

dadous
20. črc 2009

ne ne pěkně at vidi co je to za jatka a co musíme vydržet 😀

daja.w
20. črc 2009

no tak manža chce jít sám teda jako že jsem mu nemusela říkat 😉 to jo to bude prdel my budem řvát bolestí a oni zas nic no možná trochu bo mu asi umačkám ruku 😀 😀

daja.w
20. črc 2009

Dado souhlasím s tebou jen at vidí co my musíme vytrpět a oni nic jen si stříknou 😀 a toť vše 😠

dadous
20. črc 2009

dadouš to stopro psychicky nevydrží 😀

meduna
autor
20. črc 2009

stejně to nepochopí si myslím ten chlap,je to jako když ti někdo vykládá,jak bolí když si zlomíš ruku ale dokud si jí nezlomíš,nepochopíš.Roman už byl u porodu,ale říkal,že by to už nemusel,když viděl jak trpěla a poct jí stejně nemohl,že to pro něho bylo hrozné.Ale u každého je to jinak

meduna
autor
20. črc 2009

a já bych se před ním styděla rozcáplá a upocená 😕

blazenkaa
20. črc 2009

ahojky kecalky jak je konečně jsem odvezla zedníka ,uklidila po něm a dostala se ve stísněných podmínkách k netu
Daji co manža ještě brečí?a jak jsi se vyspinkala s ním

dadous
20. črc 2009

medu o to mi jde 😅 aby viděl tu hruzu 😅

meduna
autor
20. črc 2009

a jo,já zapo,ty máš ráda ty katastrofy 😀

meduna
autor
20. črc 2009

ahoj Bláži 😉 tak už máte hotovo?

dadous
20. črc 2009

přesně tak 😉

daja.w
20. črc 2009

tak já ho chci taky tam dado tak na ně jen at vidí 😀 od čeho jsou odproštění 😉
Ahojky Blaži manža už dnes dobrý noc nic moc prvně se jen převaloval ale nakonec usnul 😉 a normálně pracoval no kulhá 😖

dadous
20. črc 2009

ahoj blazi

daja.w
20. črc 2009

Medu jak se můžeš stydět když spolem žijete to spíš by ses měla stydět před cizejma né 😀

dadous
20. črc 2009

medunka je stydlivka jo? 😕

meduna
autor
20. črc 2009

co jsem to četla dnes na netu,že prej včelí medvídci jsou rasisti? 😕 😕 😕

dadous
20. črc 2009

no taky jsem něco četla že skončej u soudu 😕

lenkacar
20. črc 2009

ahojík karkulky

blazenkaa
20. črc 2009

medu ještě hotovo nemáme zítra budeme pokračovat zase na novo uklízet už aby to bylo hotové už mě to sere
Dadous ahojky tak je dvojčatům 😀 😀 😀
Daji hlavně jestli nekulhá na tu prostřední nohu kterou bude ještě potřebovat ,to by jsi se o něho starala jinak co 🙂

meduna
autor
20. črc 2009

to nejsem před Romanem,ale styděla bych se,při porodu pekáč rozcapenej a viděl by mi až do krku 😀

daja.w
20. črc 2009

já nečetla nic jaký včelý medvídci ted jsem nějak mimo 😅 😕