IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
10. srp 2009

No tak to je nádhera. Tady je 3+1 a nic moc kolem 1 500 000 ☹

dadous
10. srp 2009

no jo město a tahle naše prdel, to je trochu rozdíl 😀 😀

koblichzek
10. srp 2009

No nějak to snad vymyslíme. No a kam že to zítra razíte?

dadous
10. srp 2009

no jdem na chvilku na zahradu, dokud je sluníčko, jsem se osypala po listovce tak to třeba sluníčko vypalí 😀 😀

dadous
10. srp 2009

jo zítra jedem do Zlína kamošovi pro telku 😀

koblichzek
10. srp 2009

Tak see moc nespal, a zítra si to užijte 🙂

dadous
10. srp 2009

neboj a tobě na zítra držím palce 😀

svetruska
10. srp 2009

a kobli proc se chcete stehovat?v resp vy bydlite v podnajmu?

koblichzek
10. srp 2009

No bydlíme v bytě od podniku, kde dělá manža. Což je¨sice hezké 2+1, ale není to naše.

svetruska
10. srp 2009

jasne chapu 🙂 tak urcite neco poridite neboj 😵

koblichzek
10. srp 2009

Snad jo, tak já si jdu ukuchtit něco k jídlu. K večeru se tu možná jetě ukáážu. Zatím ahojky 🙂

svetruska
10. srp 2009

ahojky jdu taky neco delat 😵

daja.w
10. srp 2009

holky já taky mizím oběd nepočká děti už maj hlad tak zatím pááá večer juknu 🙂

liptonek
10. srp 2009

ahoooooj 🙂

meduna
autor
10. srp 2009

Ahoj hodné ženy Boženy 😉 Přeji všem pěkný den 🙂

nadis.h
10. srp 2009

Ahoj holky,

jak je dneska? Já mám dnes volno z práce a chtěla jsem jít do města něco si koupit na sebe, ale samozřejmě zákon schválnosti funguje a peníze mi ještě nedorazily na účet tak tu sedim jak bluma a čekám. 🙄

Jinak jdu vybírat dovču nějakou na listopad. nějak si to teplo neužívám ted tak si ho snad užiju později. 😵

milagross
10. srp 2009

cau medu jsi tu?

milagross
10. srp 2009

tak jsem prisla od dr a jeste tam nebylo skoro nic videt,byl tam takovy maly cerny flicek a dr rekl tak to by mohlo byt tohle ale jestli je tam 1 nebo 2 na to je pry jeste brzy 😢 ale to by nebyl problem,problem je v tom ze mi nedal marodni a ja mam tezkou praci,teda presne marodni mi dal ted na tyden a pry si to mam vyridit se zamestnavatelem,tak jsem v pr........ 😠

nadis.h
10. srp 2009

Ahoj mili... A jak dlouho jsi po ET? A s marodním jako že Ti nedal neschopenku??? 😨 Co to je jako? Vždy neschopnost by měla být dá se říct automaticky v tomhle případě.

dadous
10. srp 2009

no tak jsme doma , tam se neda bejt na tom slunci 😝
medu ty maš zas volnaska 😅
mili to je nějaky divny, proč bys to jako měla řešit se zaměstnavatelem 😕
nadis taky čekame na kačky 😀

milagross
10. srp 2009

ahoj nadis,po ET jsem 17 dni,jsem tehotna 5 tydnu ale ja byla na oplodneni v cechach a pro marodni jsem byla v nemecku protoze tu bydlim.A dr mi rekl ze to je jedno jestli to je po IVF nebo prirozenou cestou,kdyz mi nic neni tak me nemuze nechat doma(pry kdybych napr.krvacela tak by me doma nechal).Hold taky jsou sileny magori

milagross
10. srp 2009

ahoj dadousku pry me zamestnavatel musi prelozit nekam jinam a nebo mi dat takovou praci abych se nenamahala,ale me nemaji kam prelozit.A dalsi vec je ze beru utrogestan a mam z toho snizeny tlak,takze se mi silene mota hlava,na to mi dal ale jiny prasky a pry to bude dobry

milagross
10. srp 2009

Dadousku a co ty?Jak je a chodis do roboty?

milagross
10. srp 2009

Jooo na kacky cekam take 😢

dadous
10. srp 2009

no měla jsi mu teda říct že tě bolí třaba břicho , nebo si něco vymyslet 😠 ja pořad dobry , nic mi není a neschopenku mam asi ji budu mít až do konce 😅 no do 12tt stopro a pak uvidím jak se dohodnu s dr, v praci semnou už stejně nepočítaj , 😀

milagross
10. srp 2009

no ted mi dal prave ten tyden marodni abych si to vyridila s tim zamestnavatelem a od pristiho tydne ma muj dr dovcu a pry kdyby neco bylo tak musim jit k dr ktery ho zastupuje,tak tam proste pristi tyden pujdu areknu ze je mi zle a boli bricho

milagross
10. srp 2009

v nejhorsim pripade bych byla schopna dat i vypoved

dadous
10. srp 2009

jasně, to udělej, 😉

koblichzek
10. srp 2009

Holky řejněte mi, jak oni to počítají. Mili jsi po ETu 17 dní, a těhu jsi 5 týdnů? 😅

dadous
10. srp 2009

kobli oni to počítaj od prvního dne poslední MS 😕 taky jsem čuměla jak pero, dr mi řekl, poslední MS napíšem 14.6, přitom ja ji měla 19.6 😀 divny co?! 😕