IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
17. srp 2009

jé Blaženko ty jsi se rozepsala 😕 a jak bylo dnes v rachotě?nebo jsi vegetila doma?

meduna
autor
17. srp 2009

už mám hotovo,je to dobrota,Dadoušek dala dobrý recept 🙂

blazenkaa
17. srp 2009

byla jsem na noční a zachvilku jdu zase a vůbec se mi tam nechce tak to já to asi na výkend udlám taky nevíš na kolikáté stránce to je

blazenkaa
17. srp 2009

máme tu totiš jarmark neboli posvícení a nechce se mi nic dělat jen nějakou placku tak to vyskouším

meduna
autor
17. srp 2009

jé Blaženko,tak to nevím na které,ale není to určitě daleko,moc se toho nenapsalo,ale je to rychlovka a fakt dobrý,když to nenajdeš písnu ti ho

meduna
autor
17. srp 2009

jo jarmark jo,tak to mám ráda takové akcičky 🙂

blazenkaa
17. srp 2009

teď byla reklama na růžovku nekoukala jsi už nám jí budou dávat to je super aspoň budu zase ne něco koukat

blazenkaa
17. srp 2009

už to mám je to 708 to jsem ale šikulka

meduna
autor
17. srp 2009

no já určitě nekoukala ☹ nemáme český programy,zatím 😉

blazenkaa
17. srp 2009

hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 🙂 áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááuž jsem se sem po dlouhé době konečně dostala nějak mi to stávkovalo

blazenkaa
17. srp 2009

Medu jsi tu ještě

blazenkaa
17. srp 2009

,tak nic já se jdu chystat zatím pa pááá a zítra odpoledne se tu ukžu pa pááá a dobrou noc kočeny a moc neponocujte

meduna
autor
17. srp 2009

Blaženko měla jsem návštěvu,tak ať ti to rychle v práci uteče.čus bus

anevin
18. srp 2009

Dobré ráno 🙂

tulik1
18. srp 2009

dobre ranko, tak vcera jsem to uz vecer nestihla, pustila jsem si Bilou masajku a pak jsem se rovnou odebrala do perinky 🙂

daja.w
18. srp 2009

Dobré ráno a krásný slunečný den 🙂

daja.w
18. srp 2009

Holky jak se máte a copak děláte? 🙂

tulik1
18. srp 2009

ale prosim te, stoji to za starou backoru ..., v praci nudos, pocasi na houby, jezis ja bych sla na houby do lesika 🙂 a jak se mas ty?

daja.w
18. srp 2009

Jo docela to jde jsu doma,ale dusno hrozný 😝 jo taky bych šla na houby já se v lese vždy tak odreaguji 🙂 ale ted tam roste prd 😀 a co děláš za práci?možná jsi to tu psala,ale nějak nevím 😅

tulik1
18. srp 2009

pracuju jako asistentka v jedne vetsi firme ... prace dost, ale ted je doba dovolenych, takze je to slabsi ...
tudle jsem slysela ze houbicky budou zase za 14 dni, tak to se urcite vypravime 🙂

meduna
autor
18. srp 2009

ahoj holky,tak ještě dnes volňásek a od zítra tvrdá pracovní realita 😝 dnes je krásně,tak snad konečně ten koupák?

tulik1
18. srp 2009

no medu, tak to mas stigro, tady dneska hnusno dusno 😒 , na koupak bych sla hned ...

daja.w
18. srp 2009

Ahojky Medunko 🙂 jo jen běž na koupák 🙂
No houby budou až pořádně zaprší 😉 a to taky vyrazíme 🙂

meduna
autor
18. srp 2009

já mám už zaparkovaný holiny ve sklepě,tak doufám,že je využiju 😉 Jo teď ještě rychle žehlím,včera jsem něco vyprala,tak ať mi to tady neleží.

meduna
autor
18. srp 2009

Olásek se už moříčkuje,psala přeci,že 15.8 frčej

daja.w
18. srp 2009

Jé ta se má 🙂 no a já jsem si včera říkala kde je že se dlouho neukázala 😵 a co Mandy ta se taky někde toulá a co Bebe ta taky nedá o sobě a o prckách vědět ☹

meduna
autor
18. srp 2009

nevím Dájinko

tulik1
18. srp 2009

ty jo ja uz mam uplnej abstak po dovce, vsechnu jsem si vyplacala tema KETama a ted mam jen 7 dni do konce roku a ty si musim nechat na vanoce, manza ji ma o vanocich povinnou ... ☹ , ale pristi leto razim k mori a nic me nezastavi - teda leda bych byla tehu, ale to po deseti letech snazeni snad ani nepredpokladam 😒

meduna
autor
18. srp 2009

to je k zblití viď,člověk maká jak debil a pak dovolenou vyplácáš na doktory.Taky si moc přeji jet k moři a vypnout,na nic nemyslet,užívat si konečně

daja.w
18. srp 2009

Jo je to fakt taky bych někam vyrazila k moři,ale když šetříš na něco jiného tak zas nebude mooře,no tak jindy až na něj vyjde řada 😀