IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
19. srp 2009

´úplně jsem zapoměla na koblížka .Kobli syšela jsi tu ránu dneska dopledne až mě to probudilo.Moc ti gratuluji
Dadousku tobě taky samozdřejmě držím pěstičky uvidíte vše bude ok a zachgvilku tu budo běhat malí pckove u koníka 🙂

daja.w
19. srp 2009

Tak já teda mizím k večeru tu budu zatím pááááááááááá 🙂

blazenkaa
19. srp 2009

třeba si opravdu dává stranou jak ti říkala ta tvoje kamarádka nebo známá už nevím kdo to byl

blazenkaa
19. srp 2009

Tak pá a neplav do velké hloubky aby jsi se neutopila 🙂

milagross
19. srp 2009

No vidis daji jak je manza hodny,tak uz aby to bylo vid?

blazenkaa
19. srp 2009

ahojky Mili ty jsi ale musela trpět u toho zubaře 😢 😢 to muselo být děs vůbec ti to nezávidím ☹ ,protože to moc dobře znám já jsem po potratu trpěla se zubama jako blázen,ale musím zaťukat (ťuk ťuk ťuk )už je mám v pořádku

milagross
19. srp 2009

ahoj blazi na pristi stredu jdu opet na vrtani tak doufam ze tam nezjisti dalsi zanet ale dr.si mysli ze by to chtelo jeste vic procistit.Nevim jak by to chtel udelat ""jeste vic procistit""kdyz ted uz to bylo tak silene.No jeste ted se mi chce normalne brecet ale mozna se mnou sijou i nejaky ty tehu stavy,tak nevim

milagross
19. srp 2009

A co ty vyspinkano?

blazenkaa
19. srp 2009

ani moc ne sosedi už druhý den řežou dříví a to pokaždé od 10 hodin no co ti budu povídat děs a hrůza a jak ti je

milagross
19. srp 2009

blazi mela jsem hovor,tak to znam kdyz jsem u rodicu tak tam take vzdy sousedi rezou to chutnu hned vzdy nerva ze jsem neorijemna po zbytek dne a to nejsem po nocni 😀 Jo u me jinak vse v poho,i ty zuby konecne ted povolilytakze se vznasim blahem 😀

blazenkaa
19. srp 2009

tak to by jsi moha přilketět na kávičku zrovna jsem si jí udělala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
zuby to je svinstvo to nemá nikdo rád . 🙂
Kdy jdeš ty k dr na kontrolu

milagross
19. srp 2009

na kontrolujdu v patek,no ja kavicku nee ale cajik joo 😀

milagross
19. srp 2009

teeeda pisu jak praclovek z doby ledove 😀

milagross
19. srp 2009

no tak ja si jdu udelat limetkovou domaci zmrzku tak d 😀 rz palce

koblichzek
19. srp 2009

Ahojk kobylky.
Tak co ten dadoušek?

milagross
19. srp 2009

ahoj kobli,taky uz na ni cekam,copak nam oznami

milagross
19. srp 2009

kobli jak to dr poznal ze by uz to bylo videt mozna zitra?Videla jsi na obrazovku?Cos tam videla?

koblichzek
19. srp 2009

Já bych to nepoznala, on říkal, že podle velikosti a vývoje, ale taky mi toho víc neřekl. Říkal jen, že buď bude zítra nebo max pozítří.

milagross
19. srp 2009

aha,takze anni nevis o kolik to vyrostlo?A cos tam videla?Ja jen cerny jakoby vajicko ale mnohem vetsi nez poprve

koblichzek
19. srp 2009

U nás už bych řekla, že se to začíná podobat tělu. Určitě mi přišlo, že šla jakoby rozpoznat hlavička. Koukni mi do albíka, mám tam naskenovanou fotku, tak nějak podobně. Chvilku vydrž a já tam přihodím ještě jednu.

milagross
19. srp 2009

tak to jsem z toho jelen u nas to bylo jen cele cerne a v tom nebylo nic videt 😖

koblichzek
19. srp 2009

Mili, dala jsem tam naskenovanou fotku z knížky 6.ttýden těhu, tak jukni. A takhle nějak to vypadá - jen my ještě bez srdíčka

milagross
19. srp 2009

aha a toto jsi tam i videla v tom vacku?

milagross
19. srp 2009

ja vim se vyptavam jak strevo vid?Ale zacinam asi nejak plasit

koblichzek
19. srp 2009

No jo, pořád je to taková fazolka, ale už tam ty náznaky jsou. Mili hlavně neplaš, já vím, já plaším stejně. To a ty jsi teda podle dr ve kterým?

milagross
19. srp 2009

podle dr.jsem dnes 6+3tt

milagross
19. srp 2009

no ja mela transfer 24.7. a ty myslim 27.7. vid?Takze jsem jen o tri dny vic nez ty

koblichzek
19. srp 2009

No to by odpovídalo. Jenže Mili, já myslím, že taky záleží na tom, jak dobře se mimíska vyvíjela mimo nás. Ale to nevíím jistě, ale určo to podle mě vliv má.

dadous
19. srp 2009

kuk 😅

milagross
19. srp 2009

no to asi jo asi urcite,a prave proto,protoze muj dr.co mi to zavadel rikal ze maji obe super rychlost vyvoje,no ale co naplat,stejne musim pockat do patku a hodit se do pohody