IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
28. srp 2009

aha ,dadu já to nikdy nezkoušela ,ale je to naminka v řecku jsme na tom byli furt ..

dadous
28. srp 2009

no jo, ale v řecku to chutnalo asi trošku jinak 😀

lenkacar
28. srp 2009

já nevim hele já jsem takovej blb že řikam že chci ledovou kávu tak vlastně nevim jestli to frape je to co si myslim 😕

dadous
28. srp 2009

jo , ja to ani nešleham, dam trošku vody do nescafe, dam do do nějaky piksly, ktera ma víčko, třeba i do zavařovačky a pak s tím šleham jako s šejkrem a za chvíly je to jen pěna, naleju do sklenic a doleju mlíkem

lenkacar
28. srp 2009

bez cukru?

lenkacar
28. srp 2009

takovej šejkr taky najdu máme ho plnej sklep ,zavařovaček 😀 😀 😀

dadous
28. srp 2009

no ja nesladím takže bez cukru ale jinak se do toho dava

daja.w
28. srp 2009

jé tak to si ho zítra udělám 😀 děkuji za recept

lenkacar
28. srp 2009

víš že by mě to ani nenapadlo že se to pije s neuvařenýho kafe ..ježiš kde já to žiju ..jak ti dneska je těhulo co? nějak se to zatáhlo ,ještě sušim povlečení ,zacumtalo se to do sebe málem odešel klínovej řemen v pračce z tý zátěže takový třískání .. a prádlo bylo mokrý jak držka ..tak šlo na balkon ..

lenkacar
28. srp 2009

no já jsem taky na to zvědavá zatim jsem ve fázi výroby ledu 😝

daja.w
28. srp 2009

jo tak to abych si ho dala taky vyrobit 😀 ale frapé je mňamka
Leni takže budeš víkend vegetit sama 😉

dadous
28. srp 2009

no led se děla sam ne? 😀 jinak dala jsem ven pradlo a před chvilkou mi zmoklo 😀 a je mi fajn, akorat ted občas víc píchne v podbříšku, tak doufam že se dadoušek jen hlásí že je v pořadku 😵

daja.w
28. srp 2009

určo se hlásí abys věděla že tam je 😉 tak tady svítí oskar jako blázen 🙂 a stím ledem to taky musíš nalejt vodu do sáčku nebo pyksle a dát to do mražáku to je fuška 😀 😀

dadous
28. srp 2009

😀 no to je fakt , s tím ledem to není tak jednoduchy, ted vylezl puchejř, tak snad do večera vydrží 😅

daja.w
28. srp 2009

co budete dělat zase půjdete na zahradu 😉 já dnes asi už nic jen pak k večeru půjdu pozbírat karlátky,ale moc se mi do toho nechce

lenkacar
28. srp 2009

no dadu to byla fuška najít ten pytlík na led ,jsem si tady rozbordelařila skřínku

lenkacar
28. srp 2009

co cože jdeš sbírat?

lenkacar
28. srp 2009

u nás docela fičí ,ale nelije tak to jsem ráda ,ale chce se mi zasejc chrápat děvčata

dadous
28. srp 2009

no ja jdu k tomu zmoklymu pradlu přidat ještě další varku a pak nebudu dělat vubec nic 😀

lenkacar
28. srp 2009

jak přemýšlim nic mě nenapadá od toho jména co se dá sbírat ,tak bobky po karlosovi ..mě napadlo ..

daja.w
28. srp 2009

Leni karlátky jinak švestky a nebo ždurance 😀 manža chce pálit slivovici letos toho je jak nasranýho 😝 tak si běž hajnout

dadous
28. srp 2009

nooo a pak nemužeš spat v noci 😅 vlastně to bylo kvuli melounu vid? 😀

daja.w
28. srp 2009

prej bobky 😀 😀 jedině že bych někoho našla kdo má tady Karla 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

jojo meloun je na spaní vynikající ,nezamhouříš oko ... 😝 😝 😝 aha dají to nevim že je to tak ..slivka bléééééééééééééé

dadous
28. srp 2009

😀 bobky 😀 😀 no ale taky mě nenapadly švestky 😀

lenkacar
28. srp 2009

dadu má karla

dadous
28. srp 2009

že by karel chodil srandit až na moravu? 😀 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

já ve dne nespim jen se mi chce ...

daja.w
28. srp 2009

no já slivku taky nepiju smrdí mě to 😝 ale je to škoda jen tak nechat 🙄 jo meloun ten umí prohnat 😀

lenkacar
28. srp 2009

tak at to dají vysvětlí od jakýho slova to je a jak se teda jmenuje ten strom?