IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. srp 2009

a představ si,kdyby si to do tý huby narvala,to by byl třesk,kameny by lítaly ven 😀

lenkacar
28. srp 2009

medu by odlítali letité plomby

lenkacar
28. srp 2009

já jsem ráda že tam drží těch x let co mi zadláždili celou hubu

meduna
autor
28. srp 2009

no ještě v telce mluvit,Dobrý den,jsem Lenka a jsem nezaměstnaná 😀 kdo mě chce volejte...a pak:kdo chce Lenku,čeká,je samostatná,bla,bla,jako když Kubiška nabízí pejsky 😀

lenkacar
28. srp 2009

no fakt ,to ne teda ...

daja.w
28. srp 2009

ty volís to si děláš prdel ted to říkám manžovy a taky kroutí kebulou co jsou schopni vymyslet kreténi já už vidím sebe bych nevydala ani hlásku a nebo bych tam říkala nějaký totální kraviny no na to můžou zapomenout 😠
Medu no ještě že tak jinak by to byla moje smrt a pak jeho taky 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

ty vole,to mě by vylítnul můstek,to by byl mazec 😲

lenkacar
28. srp 2009

a pipka prej ,,to se nebojte oni vám řeknou co máte řikat ,,tak jsem si pomyslela že tam teda nemusim ani bejt ne? 🙄

meduna
autor
28. srp 2009

ještě,že tady nemusím do televize,to bych blekotala,jak Blekota

daja.w
28. srp 2009

😀 😀 😀 chce te mě jsem hodnoučká,miloučká,přítulná vše se naučím....... 😀 😀 😀

meduna
autor
28. srp 2009

no neni nad to pleskat si hadrem a mám svůj klid

lenkacar
28. srp 2009

dají tak nějak 😀 😀 😀 ale jo v telce myslim na 2 něco takovýho je ,jednou jsem na to kouklaa myslim se to jmenuje ,,hledam práci,,

meduna
autor
28. srp 2009

no jak u Kubišky 😀

daja.w
28. srp 2009

jo taky bych něčím pleskala ale tu není čím 😠 ale možná v září bude brigádka v restauraci aspon nějaká kačka navíc 😉

lenkacar
28. srp 2009

holky ale mě tam teda neuvidíte ..ta mě nasrala a to ještě budu někam chodit mimo navíc a budu mít nějaké rekvalifikace potom ..no parádička

meduna
autor
28. srp 2009

budeš obsluhovat?no potěš,to je taky dobrá pakárna,ale prašule dobrý

daja.w
28. srp 2009

tak to jsem teda v telce ještě neviděla to zkusím zjistit at se zasměju 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

řekla jsem že teda jo ,ale jenom v místě bydliště já se nepotáhnu nějkam 30km a i víc

meduna
autor
28. srp 2009

no tím oni snižuji statistiky o nezaměstnanosti,těma rekvalifikacema 😠

daja.w
28. srp 2009

jo Medu to mě baví jsem vždy chtěla dělat servírku ale bejvalej mě to zakázal prý že by mě musel pořád hlídat 😠 😀 😀

lenkacar
28. srp 2009

kámošce nabízeli dobrý rekva to jsem se málem pochcala ,dřevorubec ,svářeč a to 3nevim

lenkacar
28. srp 2009

hele už se vidim v městským lese s motorovkou 😕 😕 😕 😝

meduna
autor
28. srp 2009

😀 😀 😀 jsem si tě představila,nebo jako svářečka

lenkacar
28. srp 2009

víš co je dobrý? oni tam ty rekva mají ,ale musí tio to pracákm schválit a na spoustu toho musíš mít dopředu sjednané místo kde tě zaměstnaj takže ono to tak horký nebude akorát mě budou honit jak čokla

meduna
autor
28. srp 2009

já jí dělala dlouho a jsem vyléčená z lidí 😝

daja.w
28. srp 2009

😀 no to bych se taky viděla zachvilku bez ruky a nohy 😝 tady zase nabízely babě umývat a oblíkat mrtvoly 😝 a nebo na zedníka jako pomocná síla 😀

meduna
autor
28. srp 2009

to je jak tady,stejný

lenkacar
28. srp 2009

vid medu jako ve flash dance ,ale tancovat neumim,kdybych rozhoupala těch 100d co jsem si dneska koupila chlívky tak mi uletí na záda

meduna
autor
28. srp 2009

no taky chuťovka,matlat mrtvoly 😝 tam bych vlezla a mohla bych si rovnou lehnout vedle tý kožky

lenkacar
28. srp 2009

ty vole to je peklo ,mrtvoly s mým strachem z duchů to bych nevzala kdybych měla pojít hlady