IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

wrtulka
1. zář 2009

Tý jo tulíku tak to je šílená darada - celý cyklus si platit sami. A neuhradilo by vám něco centrum nebo tak? byl každý cyklus s ET? že byste jinak ještě měli právo aby vám to hradila pojišťovna.
Já jen třeba já mám za sebou něco jako 0tý cyklus kdž nebyl transfer.
A jaký je vlastně u vás důvod?proč to nejde? jeslti se můžu drze zeptat?

tulik1
1. zář 2009

no wrtul vsechny cykly byly kompletni vcetne ET, takze je to finito. Duvod proc to nejde bude nejspis to, ze se mi delaji cysty a srusty, ale abych rekla pravdu tak nam to nikdy nikdo nerekl ...

daja.w
1. zář 2009

tak já ještě vařím 😅 sme se rozhodla ještě pro polévku,ale než dorazí manža bude to hotovo 😀 jak se říká život je boj tak bojuj a budem dokud se to povede 😉 ale je to stejnak mazec že si to vše musíme platit hlavně když už dojde na plnout taxu 😠 ale co bychom neudělaly pro mimi 😉

wrtulka
1. zář 2009

Tulik a našla jsi někdy // nebo ani jednou? ☹
Jak velká ti dávali embria a jak se vám vyvíjela? Já jen jesltli by se nedalo něco vyšpekulovat na tom víš? 😉
No však jo holky člověk to nesmí vzdát.
I když já vím poviím.. jak jsme měli po tom neúspěšném cyklu IVF bez transferu jedinýho embria.. bez jakýkoliv šance.. tak to mi bylo blbě. Teď už věřím! Věřím že to dopadne a tentokrát se to povede!
Já vím sem cvok a můžeme se ještě trápit x let.. ale já věřím že tenhle cyklus bude ten který dopadne dobře.
Dokonce věřím v mrazáčky 😀 no magor.. ale neříká se věř a víra tvá tě uzdraví?

tulik1
1. zář 2009

no nasla jsem // pouze jednou a to druhy pokus IVF dopadl "dobre", ale jenom na urcitou dobu - ve 22 tt jsem prisla o dvojcatka. jsou to tri roky ...

wrtulka
1. zář 2009

tulíku to je mi strašně moc líto☹
takhle pozdě.. ale tak to znamená že můžeš otěhotnět! Takže se to povede! Uvidíš! ale už aby to bylo já vím..
Kočko a nějakou mojžíšovu metodu nebo tak jsi nezkoušela? Nebo řekli vám proč jste o miminka ve 22tt přišli?

meduna
autor
1. zář 2009

Ahojte všici,tak jsem dorazila z práce,docela to šlo dneska 😉 Dadoušku,doufám,že jsi si vzala kárku na ty prachy 😀 Pregnyl jsem pícjala do pupku pěkně do prdele a necítila jsem nic,asi jsem pitbul,nebo co 😝

meduna
autor
1. zář 2009

no tak já jsem napsala zase opravdu velice chytrou větu 😀 😀 tak pregnyl jsem píchala do prdele.Čtu tady o tom pupku a píšu jak debžo 😖

ivanau
1. zář 2009

Čau Medu, já se teda dneska flákám, nic se mě nechce. Snědla bych něco dobrýho, ale ani nachystat se mě nic nechce 😀

meduna
autor
1. zář 2009

ahoj Ivi,no já taky nic chystat nebudu,jsem líná a zbylo něco od včera 😉 jen se flákej a odpočívej

meduna
autor
1. zář 2009

tak zítra jdeš na OPU 😉

lenkacar
1. zář 2009

čus holky tulíku ahojky a všici 😀 😀 😀

lenkacar
1. zář 2009

jak to čtu strašně vás obdivuju jak to zvládáte a bojujete ..

lenkacar
1. zář 2009

já jsem z intenzivního těhulení po roce v car jantar

meduna
autor
1. zář 2009

ahoj Leni a já po tolika letech napůl blázen 😀

lenkacar
1. zář 2009

medu já ty ostatní roky nepočítám ..jenom tenhle intenzivní boj na palici

lenkacar
1. zář 2009

jsem prostě vyštavená...potřebuju nutně pauzu a nejlépe už nikdy nic,ale znáte to třeba mě fakt po roce chytne mánie ,ale ted to vidim tak že nic a nikdy

meduna
autor
1. zář 2009

Leni to jsme jantaři do jedné 😀 😀 a co manža Vládís,nechodí s květinkama 😉

lenkacar
1. zář 2009

hele akorát jsem ti o něm chtěla psát 😀 😀 😀

meduna
autor
1. zář 2009

teď hlavně si dej pauzu od blbých myšlenek,Vládísáci jsou v tobě,tak se raduj

lenkacar
1. zář 2009

vladís kolem mě pobíhá jak splašenáí slípka a už včera dostal přes pařátek jak mi šáhnul na špeka ,dostal zákaz darů a těhotných pohledů ,řikam at dělá že jsem nikde nebyla

lenkacar
1. zář 2009

já sama se nehlídam ,myslim jako že bych sama k sobě promlouvala a tak ,to už máme za sebou a ted se snažim na nic moc nemyslet a uvidíme

lenkacar
1. zář 2009

hodila jsem se do nějakéé apatie a v té chci vydržet až do testů ..

meduna
autor
1. zář 2009

😀 😀 😀 jsem si myslela,že bude dělat těhotné pohledy 😀 tak a ty to dělej s ním,jako,že nic a vyčkávej

lenkacar
1. zář 2009

těhotné pohledy nebrat!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
1. zář 2009

řikal manžel že ježek zase přišel a žebral tak mu hodil kůži z kuřete ..jsem nějaká charita nebo co ..

meduna
autor
1. zář 2009

já myslím,že tak je to nejlepší,dělat jako,že nic,protože nějaké promlouvání,na to už taky nehraju

meduna
autor
1. zář 2009

no tak to on tam teď na vyžírku bude chodit furt,když se tam má jak prase v žitě

lenkacar
1. zář 2009

takovej ježek v žitě .. 😀 😀 😀 byl tam s manželem sám on prej se k němu rozběhl a manžel na něj ,,kš kš ,,..tak prej udělal otočku a mazal k prázdnej misce ,jo to bude nějakej vyžírka línej si chytit něco

meduna
autor
1. zář 2009

no co by chytal,když u Vládísů je mu tak gut a má to jako by mu lítali pečení holubi do huby 😀