IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

katy81
7. zář 2009

ivi,tak pěkně polehávej a v klidu,hlavně u ničeho dlouho nestůj,fakt pomáhá být v klidu 😉

ostatní také zdravím 😉 přeju jen to nej,Mili snad vemou jen kousíček-musíme těm doktorům věřit že ví co dělají,že?

Dady,ty se taky opatruj,jů? 😉

dadous
7. zář 2009

😀 katy to ja zas jo, zrovna jsem do sebe nacpala tři chlebíčky 😀

ivanau
7. zář 2009

Holky zase jsem si neřekla o vycházky 😔 je mě to blbý...vím jsem blbá...prostě nevím jak si o to říct nebo se na to zeptat 😅 😠 měla jsem si tu neschopenku nechat napsat u své obvoďačky, ta je v poho a bylo by.

Katy dík, budu tak polehávat, pošontávat 🙂

dadous
7. zář 2009

ivi a ty chodíš do Caru?

ivanau
7. zář 2009

Dadu asi jo, specializují se na léčbu neplodnosti, sanatorium helios, ale já tam chodím normálně i na gyndu

dadous
7. zář 2009

aha, mě totiž v caru taky napsaly vychazky po dvou hodinach, a pak u moji dr jsem si to nechala změnit 😅
no atk ale Lína huba,holy neštěstí 😅 znaš to ne?

ivanau
7. zář 2009

Dadu právěže znám 😀 nic řeknu si zítra jak půjdu platit mrazáčky... A když jsi přešla s neschopenkou ke své dr., tak to se jedna ukončí a zase ti vystaví novou nebo se to nějak převede..

No každopádně do testu si ji nechám v heliosu a pak se uvidí..

dadous
7. zář 2009

ne ne , daly mi v Sanusu ten zbytek dílu z neschopenky co ma dr, a to jsem předala moji dr 😅 uplně jednoduchy, a pokračuješ dal v neschopnosti 😉 mě vlastně k moji dr převelely až po ultrazvuku a srdeční akci 😅

katy81
7. zář 2009

Dadouši,teda 3chlebíčky,no to je docela dosti 😀 já nejvíc měla hlad na začátku tak od 6tt-12tt

ivi,to jako zítra den po et tam máš jet??? jsou paka??to pošli chlapa a ty pěkně odpočívej doma,mě by manža nepustil ani snad nakoupit vedle baráku

milagross
7. zář 2009

No takhle mi to dnes rekl dr,ze pry mi pulka zasahuje ven a pulka do delohy a to se musi odriznout a ta deloha zase zasit.Pry bude o trochu mensi,ale i tak pry budu moci byt jeste nekdy tehotna tak nevim 😖 .Vis co ja uz jim moc neverim tem dr tady.

dadous
7. zář 2009

no tak dneska začínam 12tt, tak snad už mě to žraní přejde 😀

ivanau
7. zář 2009

Katy ne to je jako na nás...já nevím, myslíte, že mám polehávat doma? Každej říká něco jiného 😅 Myslela jsem, že bych tam s mamkou ráno zajela, manžel bude v práci, ale jde to i převodem, tak to teda asi tak udělám...
Teď teda pololežím v posteli...

katy81
7. zář 2009

Mili,teda to je blbé.Se ti nedivím že jsi z toho rozčarovaná.Ale víš jak naděje umírá poslední 😉 vemou kousek,zašijí a pak budeš vesele těhotnit 😉 🙂

Dady,aha já jsem myslela že jsi 13tt podle pasu,si to kdyžtak pak po NT zprav,já to taky posouvala,jde to jen tak že zadáš jiný den posl.menzes

Ivi já mám neschopenku od své gyndařky,mám vycházky 14-18,ale chodím si jak chci 😉 😉

dadous
7. zář 2009

ivi ale zas to s tím valením moc nepřehaněj 😉 dneska jo, ale pak už pomaloučku začni normalně fungovat 😵

katy81
7. zář 2009

ivi,co car to jiná verze,ale je pravda že hodně holčin co jim to vyšlo na poprvé a měly isci tak polehávalo tak 3 dny,z domu ani omylem-víš jak vir chřipky nebo stačí rýma a je to na pytel
doporučuju zaplatit převodem a vážně jen tak doma šontat,podívat se na filmy,spát,odpočívat,myslím že ty dny za to stojí co to stálo to ivf-jako nemyslím jen finančně,ale psychicky 😉 😉

dadous
7. zář 2009

jo katy mam to o tyden posunuty, tak myslíš že když zadam třeba o den mín že mi to skočí na 12tt?

katy81
7. zář 2009

dady,já to jak jsem byla na NT a stanovili den porodu tak podle toho jsem to odpočíla aby to ukazovalo dobře termín porodu

dadous
7. zář 2009

no mě minule dr odsouhlasila termin na toho 20.3 a posunula mi posledniMS na 14.6 tak jsem to tam zadala a vyskočily mi tam tt takhle blbě

katy81
7. zář 2009

dady,no vyskočilo ti to dobře,když máš termín porodu 20.3. 😉

katy81
7. zář 2009

si vlastně 12+(něco nevím přesně-kdy ti naskakuje tu vždycky další tt?)

dadous
7. zář 2009

áále to je jedno 😅 nebudu to řešit, vím že tady plno holek psalo, že jim tt nevychazej 😖

katy81
7. zář 2009

občaas né,ale pokud máš termín porodu stejnej tak by to mělo být tak jak to ukazuje 😉

ivanau
7. zář 2009

Katy tak jsem ráda, že to říkáš, nechci být přecitlivělá, ale taky bych se raději opatrovala... Pošlu tam mamku nebo převodem...

daja.w
7. zář 2009

Ahojky holčiny 🙂 tak jsu doma venku vedro 😝 a já si blbec vzala kalhoty 😝 no ale budu pracovat 😉 ale prozatím ted jen na akce což už je ted v pátek a v sobotu 😉 a pak až se to rozjede tak to bude otevřený normál 😉
Ivi tak gratulace a krásný odpočívání 😉 🙂
Mili držím pěstičky at to máš OK a pak už se dát do pořádku a znovu do boje 😉

milagross
7. zář 2009

Ivi ja teda take prvni 2 dny posouravala jen doma a pak 3 den jsem jela od mamci domu 300km a pak i nadale se teda hoooodne setrila.Manzel mi kazdy rano i hrnecek vyndava,abych se nemusela natahovat nahoru,ale na prochazky to ano,to chodim

milagross
7. zář 2009

Tak nastup mam zitra v 9.30h a potom se smim o neco pokouset az za rok.Az se vse zahoji.Preji vam vsem pekny den.Jdu na telku.Davaji muj oblibeny porad vareni 😀 😀

darkwitch
7. zář 2009

ahoj holky, omlouvam se, ze vam lezu do diskuze, ale potajmu sem chodim koukat jak to vypada s ivankou
ivi gratuluju, ze mas embrijko v brizku a drzim pesticky ta je z toho embrijka krasne miminko, skoda, ze mas takove problemy, ale zase co bychom pro mimco neudelaly 🙂

daja.w
7. zář 2009

Mili budu na tebe moc myslet a držet pěstičky at je vše Ok neboj rok uteče jako voda a ty mezi tím už budeš v pořádku 😉

ivanau
7. zář 2009

Dark díky 🙂 IP

milagross
7. zář 2009

Tak jsem se zasmala a poucila u tv