IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
16. zář 2009

tak holky my frčíme k těm známejm,okouknu morčata,to jsem dopadla co 😕 a večer se přiřítím.Leni,stačí jen pípu zatahovat a inkontinence se ti vyhne obloukem 😵

meduna
autor
16. zář 2009

ale stejně na co by nám byla zachovalá pípa,když jinak budeme zhuntovaný 😝

meduna
autor
16. zář 2009

no ještě,že tak Dadoušku,jinak by malá Dadouška měla 6kg,už teď má pupíček 😵

milagross
16. zář 2009

Tu umiram smichy,se tu chlemstam jak pako 😀 😀 😀 😀 Medu pise ze Roman tanci kdyz zazni takt a Lena cte ze tanci kdyz nekdo zazvoni 😀 😀 😀 Jsem si ho predstavila 😀 😀 :

meduna
autor
16. zář 2009

no znáš ho né,je to tanečník 😀 tak jedeme,večer pa

daja.w
16. zář 2009

No holky já jse tu tlemím a ucvrkávám 😀 😀 😀 nejvíc teda Medu a gyndař a pak srážka ze značkou 😀 😀 uf ale byl to mazec vás dočíst 😀

milagross
16. zář 2009

no tak jsem docetla a jsem z toho take cela vyrizena a usinam,ale prca jako blazen

milagross
16. zář 2009

Tak ja vam take povim mou nehodu.K nam meli prijed rodice,ktere jsem dlouho nevidela.Sla jsem je vyhlizet pred barak a tam sem take sla prede mnou znacka totalni rana ana cele okamzite fialovo,tak jsem se nasrala a sla domu ze se jeste vykoupu.Napustila vodu a pri vstavani jsem nejak narazila rypakem na vodovodni kohoutek a cely od zhora az dolu jsem si ho sedrela,takze my rodice koukali jak jsem se vymooodila.A druhy den kdyz jsme sli na prochazku tak bez prdele jsem narazila znova do te same znacky a to uz jsem myslela ze ji vysadim.Nastesti uz tam nebydlime 😀 😀 😀

nadis.h
16. zář 2009

😀 😀 Mili tak tomuhle se říká smolný den.. 😀

milagross
16. zář 2009

Jo ale take jsem se dost nasmala 😀 😀 😀

dadous
16. zář 2009

😀 mili to musíš koukat do předu 😀

meduna
autor
16. zář 2009

ahoj holky,tak jsme doma,morčata krasavci 🙂 jdeme se koukat na film,tak juknu asi zítra,zatím pa a přeji všem pěkný večer

dadous
16. zář 2009

medu tak hezkou valecí 😵 a žadny prasarničky 😀

blazenkaa
16. zář 2009

Nazdárek kecalky tak jsem vás konečně dočetla.Dalo mi to práci,ale dočetla natlemila jsem se tu až jsem zbudila vedle manžu.Ten sem přilít co se tu děje.
Tak já jdu hají ráno znova na krev dneska tam mrcha nebyla dr.

lenkacar
17. zář 2009

ahoj hholkly hezký den přeju ,u nás leje to je hnus

meduna
autor
17. zář 2009

ahoj holky,tady je to taky hnus k zblití,když juknu ven a to musím jít nakoupit,se mi fakt chce 😝 jo jinak mi tady ráno už pěkně vyzváněl tel,hola hola,práce volá 😠 😠 😠 😠 ale mám dovču,tak dělám obr mrtvého brouka 😵
Dadoušku,já a prasárny 😀 😀 😀 jako včera mi Tatiana co jsme u nich byli ukazovala prádýlko jaké má,ještě,že to neviděl Roman 😀 😀 No ale ,ona a její tělíčko a já 😝 A mocimermo chtěla ať si jedek kousek prubnu,tak jsem musela sundat před ní mojí podprdu a ona byla v šoku,jsem to poznala ☹ ☹ no,říkala,že myslela,že mám trošičku prsa 😀 😀

ivanau
17. zář 2009

Čau baby vy jste toho naplkaly, že to asi ani nedočtu 😉

meduna
autor
17. zář 2009

ahoj Ivuš,tak jak je?

ivanau
17. zář 2009

No testla jsem a jako jestli tam něco je tak je to fakt mega duch, rozhodně by nešel vyfotit, mám pocit, že ho sice vidím, ale nevím jestli já nejsem ve stavu kdy uvidím čárku i na sněhu... 😒 Čekám do soboty...stejně mě furt pobolívá krámově

tulik1
17. zář 2009

dobre ranko, tady hnuson venku a me se chce spinkat a nemuzu, musim makat ☹

daja.w
17. zář 2009

Ahojky holky 🙂 tak tady je taky hnus a to chci jet ke kámošce na kafe bo už mě doma hrabe 😝 ale pojedu ikdyby měly padat trakaře 😀
Ivi neboj ten duch se zvětší 😉
Medu zase si říkej kdybys měla velký kozy tak kdo by to měl tahat 😀

ivanau
17. zář 2009

Daji pokud tam je, mám pocit, že mě mžitkuje před očima 😅

meduna
autor
17. zář 2009

no Dáji to je fakt,ale něco na tahání bych pčeci jenom mohla malinko mít 😝 Prubni to ještě večer Ivuš,nebo zítra,ale nej bude jít na krev 😉
Tulik a do kolika dnes makáš,taky tak do večera jako včera 😝 😝 😝

meduna
autor
17. zář 2009

jako dovolat se dnes do Čech,to je nemožné 😖 Žhavím drát od rána a ani 😖 jedno číslo nefachá 😝 Je opravdu rok 2009????????

daja.w
17. zář 2009

Ivi pokud tam je tak je,ale já teda to měla taky tak vyděla jsem jí tam a manža nee,ale nám to nevyšlo,ale nestrachuj se určo tam je a bude se zvětšovat 😉

ivanau
17. zář 2009

Medu, ale jsem 10den po ET, testovat píšou 12, tak mě asi krev dřív jak v pondělí neudělají...prostě počkám dál no...buť mrcha nebo čárka...je to kdo z koho 😒

daja.w
17. zář 2009

Medu jasný já ti rozumím,ale jednu výhodu to má až budem starý tak je aspon nebudeš mít až ke kolenům vysící 😀 😀 a voláš na doré čísla?? 😀 😀
Ivi Medu má pravdu zkust zítra a nebo jít na krev 😉

tulik1
17. zář 2009

medu dneska jen do ctyr, pak mastim do posilky, musim uz se sebou neco delat 3 x IVF a 2 x KET zanechali bohuzel jenom negativni stopy ..., takze celkem 7 kg navic ☹

meduna
autor
17. zář 2009

no Tulik,vím o čem mluvíš 😝 ale mě zrovna ta posilka neba 😖 kolo,inline,to můžu,ale nemám tady nikoho,kdo by chodil se mnou 😢

meduna
autor
17. zář 2009

tak frčím nakoupit,jinak by nám ještě mohlo hrozit,že zhubneme 😝