IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
21. říj 2009

Jo jo no nějak nebyl na to čas a pak mrcha a zánět tak to nešlo nojo co naděláš 😀 a co ty jak se máš mamino kdy budeš vědět jestli bude holčička nebo kluk 😉

dadous
21. říj 2009

hele vubec nevím 😀 příští tyden poradna a pak se musím domluvit na ultra, chci jít na ted 3D, takže příští tyden budu chytřejší 😅

daja.w
21. říj 2009

Tak to jo to uteče jako voda 😉 no my půjdem do dalšího boje asi až příští rok ☹ to co měl dostat za tu fušku tak to je pryč no spíš to blbečči posílaj po kouskách a k tomu budou vánoce tak jsme se teda nakonec domluvily že to necháme po svátcích,že to nebudem lámat přes koleno 😉 no jako štve mě to bo jsem se těšila,ale abychom pak se nervovaly z peněz když nebudou tak to radši odložíme. No jako žijem ted z jednyho platu a teda je to děs práce žádná no možná půjdu zpět do té restaurace tak by to bylo fajn 😉

dadous
21. říj 2009

no to znam, dadouš taky ještě z leta dostava prachy po kouskach 😠 uplně na hovno 😖 tak si aspon užijete hezky vanoce, na silvstra se aspon mužeš opít 😀 a pak hura na věc 😵

daja.w
21. říj 2009

Jo oni maj pořád na to čas,ale kdyby to bylo naopak tak to musí být hned 😠 jj vánoce no budu tu mít mojí mámu a na silvestra celou rodinu máma a sestra s dětma a švagrem 😀 to tu bude veselo 😉

daja.w
21. říj 2009

No tak já mizím jdu se nachystat zachvilku frčím k zubákovy 😝 tak pa pa

dadous
21. říj 2009

tak at moc netrpíš 😵 mě čeka zubař v listopadu 😝

lenkacar
21. říj 2009

dají tak at ti to dopadne dobře u zubky ..fuj to je moje smrt bolest zubů.. 😝 😝 😝 😝

meduna
autor
21. říj 2009

ahoj holky,Dájo,hlavně aby to nebolelo-nech se opíchat 😀 😀 😀 ale bacha,injekcema do dásně jo 😀 😀 měla bych si také udělat termín a jít k zubaři otevřít otvor,aby to tam ojukal 😕 Jinak zima furt jak v prdeli,ale je alespoň modré nebe,tak je hned nálada lepší 😉

dadous
21. říj 2009

ahoj medunko, se mate že mate modro, tady je furt neveselo truchlivo

meduna
autor
21. říj 2009

no ono to nebude asi dlouho trvat,se už začínaj honit mraky,tak to už asi začala jako zima?volala jsem s mamkou a jezdí s tím jejím na chemo a ozářky do Lbc,minulej týden prej katastrofa,všude sněhu tři prdele

dadous
21. říj 2009

no tam to bylo prej hrozny, nikdo nečekal že nachumelí, tak byly překvapeny 😅 😕

meduna
autor
21. říj 2009

no hlavně by byli překvapený,kdyby se někdo z nich dostal mamce pod ruku 😀 ta musela auto tlačit,někde prej zapadli,no nasraná byla do nepříčetnosti.no je to trapný,protože se ta překvapenost opakuje zimu co zimu 🙄

dadous
21. říj 2009

no a to si vem že jim v lednu dojde posyp 😅

meduna
autor
21. říj 2009

jo už to bylo řečeno,říkala mi to mamka,už teď to věděj,že jim dojde-protože tohle NIKDO nečekal 😀

majdah
21. říj 2009

woe joo já tady zapadaná.... 😝 😀

meduna
autor
21. říj 2009

😲 😲 😲 a kde?

lenkacar
21. říj 2009

co?????????????? 😨 😨 😨 😨 😨

dadous
21. říj 2009

😀 taky nevíš? 😕

lenkacar
21. říj 2009

no hlavně že nemá zapadanej PC ,já to vidim na bernardýna se soudkem rumu

lenkacar
21. říj 2009

tak nevim jestli to bylo SOS nebo jenom konstatování 😀 😀 😀 😀

lenkacar
21. říj 2009

u nás to bude zase jako na větrné hůrce ,květák ,smrad že by člověk padnul a bábovka s kakaem ,vždycky to uvnitř udělá V a vladís si pak dělá na celou nároky ..že je jeho 🙄

nadis.h
21. říj 2009

Vy byste se po mě ani nesháněly joo??!! 😝 😀 To jsem byla já. 😀

lenkacar
21. říj 2009

chichi nadi ..

nadis.h
21. říj 2009

Holky to je klendra. Já už nevím co nosit. 😝

lenkacar
21. říj 2009

nadi nejlepší by byl asi ten soudek na zahřátí 😀 😀 😀

lenkacar
21. říj 2009

nebo hada místo šály 😉

meduna
autor
21. říj 2009

aha,tak Naďa se tady dělala za tajňajčku 😎 tak Nedi,jsem četla,že dáváš 300jednotek 😉 myslím na tebe,ať je vše ok 🙂
Mňam,Leni,bábovku bych si taky dala,ten květák teda ale ne,ble 😝 dělala jsi obalovanej,nebo mozek?

liptonek
21. říj 2009

tedaaa, kde se všechny flákáte? ☹

meduna
autor
21. říj 2009

ahoj Lip,holky maj asi už ten zimní spánek 😕 zaordinovaly a šup do pelechů 😀