IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
30. zář 2009

Teeda holky budu muset do toho kramu,tu sedim a jeste ani hubu jsem si nevycistila,jsem dosnidala no hruza a plotna taky studena 😝 toto vedu

liptonek
30. zář 2009

😀 koukám, že jsme na tom stejně, mili 😀 ale mně se tááák neche

nadis.h
30. zář 2009

Mili FSH je folikul stimulující hormon. Dle něho se vidí jestli vaječníky fungují a nebo jdou do přechodu. Tudíž že nevytváří žádné folikuly neb hrozně málo. Norma je do 10 a čím víc nad 10 tím hůř. Já měla 10,03 a už mi nedovolili stimulovat. Každý měsíc mi to lítá. Jednou dobrý jednou špatný. Teď jsem měla začít stimulovat a jít 1 DC na odběr zas na to FSH kvůli dávkám a tomu jestli to není moc vysoké a měla jsem 19,9 🙄 Takže mi to zas stopli, ale současně mi vzali i krev na jeden speciální hormon,který je přesný v tom aby ukázal jestli je chyba fakt ve vaječnících a ten mám naprosto v pořádku. Takže nechápu. No ale každopádně s vysokým FSH se netvoří vajíčka a já s 19,9 měla bez stimulky na utz 14 DC 13 folíků.. takže snad je to fakt u mě v pořádku... 😝

daja.w
30. zář 2009

Ahojky holky 🙂 tak jsem dojela z města to je hnus to počasí 😝 tady furt sere
Blaži to je supeeeeeeeeeeeer držím pěstičky mooooc a moooc 🙂uvidíš to se povede 🙂
Tak já jdu něco ukuchtit a vůbec se mě nechce nejradši bych se natáhla na gauč a ležela ☹ 😀

milagross
30. zář 2009

Tak ja take dorazila s kramu.To bylo neco penize jsem mela knap tak jsem musela pocitat. 😀 😀 Vypadalo to za oknem hur to pocasi,oskar nevylezl ale je teplo.Tak jdu neco upec.Po chvilkach juknu 😕

milagross
30. zář 2009

Jdu pict Limonadoveho Joe 😀 😀

milagross
30. zář 2009

A tohle vysetreni jako delaji kazdemu?

nadis.h
30. zář 2009

Mili ano je to v rámci hormonálního profilu z krve..

milagross
30. zář 2009

A jo ted jsem se divala na papiry 2 roky stare(delaly mi testy jestli nejsem v prechodu,protoze jsem uplne ztratila mrchu)a tam toje FSH jsem mela 4.25 😀 tak budu na tebe myslet at ti vse dobre dopadne a budes moct co nejdrive stimulkovat. 😀

nadis.h
30. zář 2009

Ježiš to je něco na mě na Pro7... 😅
Mili tak to máš krásný! 😉 Snad už bude vše v pořádku.

milagross
30. zář 2009

Jsem to dnes nevidela na pro7....... 😢
😀 Holky za chvili mame strankove jubileum co? 😀

nadis.h
30. zář 2009

Je tam němka co se odstěhovala a vzala si araba z Egypta po 6i měsících známosti..A v německu má 8i a 18i letou dceru...

Nj vy drbete jak o závod.. 😀

milagross
30. zář 2009

Bych takoveho chlapa nemohla mit,z nich bleju jen od pohledu a stitim se jich 😝

milagross
30. zář 2009

Asi vsici zalezli pod deku k telce

milagross
30. zář 2009

Koukate nekdo na "Dabelskou kuchyni"?Davaji to na barandove od 19.00h

nadis.h
30. zář 2009

No divnej. Se furt smál tak falešně. 😝 A ta němka byla jak blázen. Nosila ty jejich hadry a všechno.. 😝 Na svatbě to vypadalo jako když ženský čekají na vlak na nádraží...

koblichzek
30. zář 2009

Ahoj kobylky, tak jsem teď dlouho nebyla.
Bláži supéééér, moc gratuluji k bojovníčkům. 🙂

blazenkaa
30. zář 2009

Ahojky Koblížku kdepak se touláš

koblichzek
30. zář 2009

Ale moc práce, zahajovací písemky atd.

liptonek
30. zář 2009

Ahoj Kobli, jak se máš a jak je?

blazenkaa
30. zář 2009

Jé koneěně tě tu zaky zastihnu.Doufám že se moc neunavuješ a taky odpočíváš

koblichzek
30. zář 2009

Ahoj Lip, no včera mi zase bylo pekelně blbě - zvraceníčko 😝
A jak je tobě Lip?
A tobě Bláži?

liptonek
30. zář 2009

jej, to tě to firt tak tejrá? ☹
Mně furt bolí to břicho. V podstatě už dva měsíce v kuse, tak už mi z toho krapet hrabe. Navíc jsem teď nějak nachcípaná. Takže paráda :/

koblichzek
30. zář 2009

No já už myslela, že je vše OK, ale nějak né 😝
Chřipku mám taky za sebou, hlavně hodně pij.

blazenkaa
30. zář 2009

Mě se to nějak kouslo musela jsem to povipínat a povitahovat .
Mě je v celku cobře až na křeče když jsewm na WC

dasule
30. zář 2009

Ahoj Kobli,vyšel ti KET?To je super,moc gratuluji,za jak dlouho si na něho šla a kolik to tak vyjde?Jsi na PN,děkuji.

blazenkaa
30. zář 2009

to mě mrzí že ti není pořád dobře že tě trápí to zvracení ,ale aspoň víš že je vše v pořádku 🙂

liptonek
30. zář 2009

To piju furt. KObli a bralas nějaky "léky"? nebo jak ses kurýrovala?

nadis.h
30. zář 2009

Kobli ty jsi učitelka ju? 😅 Mě zrovna dneska přišla zásilka s prvníma úkolama ze školy. Je toho kopa.. 😝 Nás přetěžujete.. 😅

koblichzek
30. zář 2009

Ahoj Dašule, díky. jo vyšel na napoprvé. Já měla rovnou KET kvůli OHSS. Na PN nejsem, zatím se zdá být vše OK. Nevím, co by tě ještě zajímalo.

Lip - pila jsem bylinkové čaje z lékárny a cucala pastilky na krk - všude ale křič, že jsi těhu.