IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
1. srp 2009

ahoj oli, ja tu večer asi budu, odpo jedem na Porcinkuli , ted tu mam malou holčičku od kamaradky 😉 medunka vas pozdravuje, dneska by měli jet domu tak se možna večer ukaže 😵

olasek
1. srp 2009

😉 tak to je prima, tak to se tu sejdem 🙂 my dneska plánujeme tak max. cachtání v bazénu, ale jinak vůbec nic !! A na to se fakt dneska těším...!! Tak doufám, že večer tu bude i Medu .... zatím papa a užíjte si Porcinkuli 😉 a že zdravím mimidadouše 😀

koblichzek
1. srp 2009

Ahoj holky. Dadoušku supééééééééér, gratulujííííííííííí. 🙂 🙂 🙂
Ak, je fajn, že jsi v pořádku ☹ Drž se

dadous
1. srp 2009

ahoj kobli, jak je?

koblichzek
1. srp 2009

Jo, v pohodě. Citím se fajn. Jsem zvědavá. Taky jsem ráda, že je u vás vše OK. 🙂

dadous
1. srp 2009

tak to je dobře 😉

koblichzek
1. srp 2009

Občas mě sice píchne v podbřišku, jako když mám zaražené prdy 😀 , ale je mi OK. Kdy ty jdeš na další utz? A co s medunkou?

koblichzek
1. srp 2009

Dneska s manžou budeme taky okupovat zahrádku, večer nějaká grilovačka, tak si taky užijte hezký slunečky den 🙂

brejny
1. srp 2009

Dobrý den, mohu se k vám přidat?

Všem maminám gratuluju a držím pěsti a ostatním přeju hodně sil do dalších pokusů.

Možná sem nepatřím, ale ráda bych se vás zeptala - víc hlav víc ví a hlavně když vás všechny spojím tak každá z vás má nějakou zkušenost.
Chodím na kliniku v Praze. Už jsme tam 5x podstoupili IUI s dárcem a teď jsme absolvovali 1.IVF (18.7.) jenže teď v pondělí (9.den po ET) jsem začala špinit - jen trošičku - nepatrně, a to nepatrně trvalo do úterka. Volala jsem na kliniku, kde se mě ptali, kdy mám začít menstruovat - a zrovna to (to špinění) přišlo na chlup přesně. Řekli mi, že mám léky vysadit (utrogestan a prednison), že je to zbytečné, protože těhotná tedy nebudu. Udělala jsem si 10. den od ET těhotenský test a byl negativní. Jinak mě občas pobolívá podbřišek (jako kdyby ta mrcha měla přijít). Napětí v prsou mě opustilo v momentě, kdy jsem začala maličko špinit.

Dnes jsem 14. den po ET. Zkoušela jsem si dělat opět těh. test a vyšel pozitivně - kéž by to byla pravda! Volala jsem teď na kliniku a mám v pondělí přijít na krev - to bude dlouhý víkend.

Je pravděpodobné, že bych mohla být těhotná?

Děkuji předem za odpovědi.

dvojcata2
1. srp 2009

Dadous:I já moc moc gratuluji doufám že nás tady všechny nakazíš 😀 Tak at hezky a zdravě rostete!!!

koblichzek
1. srp 2009

Ahoj brejny. Myslím si, že je to možné, jen nechápu, že tě nechali vysadit léky, aniž by tě prohlédli. To mi kladl můj lékař na srdce (jsem 5 dní po KETu), že i když bych začala krvácet, nemám nic vysazovat, dokud mě neprohlédne a těhotenství skutečně nevyloučí. Budu ti držet palečky, aby testík (ten druhý) měl pravdu a byla jsi těhu 😉 🙂

ak303
1. srp 2009

Ahoj brejny, nemůžu Ti teda moc radit, já jsem nekrvácela, ale každopádně jak říká koblichzek, tak mi bylo jasně řečeno, že v žádném případě léky nevysazovat, dokud mě doktor neprohlédne. To teda nevím co to máš za doktora. Moooc držím pěsti aby Ti to vyšlo 😅

koblichzek
1. srp 2009

Ak, jak ti je? ☹

ak303
1. srp 2009

JJ jde to. Včera jsem se nechala propustit z nemocnice. Břicho mě bolí jen trošičku, skoro vůbec nekrvácím. Dušička ta bude bolet trochu déle. Ale dnes jsem se pustila do úklidu celého domu, opatrně, ale aspoň mi to utíká a tolik nepřemýšlím.

koblichzek
1. srp 2009

Jo, máš pravdu, úklid je asi to pravé. Koukám všichni jsou někde u vody. My jdeme grilovat až večer. nesmím moc na sluníčko, takže čekáme až bude lépe.

ak303
1. srp 2009

To jo, úklid je pěkný žrout času, ale mě to nevadí, uklízím ráda. Nejsem teda puntičkář, ale baví mě to. Jéé grilování, to se máš. My možná budem zítra, pokud vyjde počasí.

koblichzek
1. srp 2009

Mě nevadí taky skoro nic, nejdraši vařím a studuji nejrůznější recepty a hrozně nerada žehlím 😝

ak303
1. srp 2009

Tak to já žehlím ráda. A vařím taky ráda i peču. Taková domácí puťka 😀

koblichzek
1. srp 2009

😝 žehlení teda né. A co jinak děláš ak? Moc toho o tobě zatím nevíme 😉

ak303
1. srp 2009

No to já o Vás taky moc ne. Koukám, vy už jste tady pořádně zajetý, takže máte přehled. Nevím co by Vás zajímalo. 😀

koblichzek
1. srp 2009

No všechno 😀 , co děláš, co máš ráda a co né, kolik ti je atd. My jsme tu holky zvědavé 😉

ak303
1. srp 2009

Jsem úplně normální ženská, je mi 30, mám ráda sport všeho druhu, jak jsem řekla domácí práce, jsem hodně rodinný typ, nemám ráda lži a přetvářky a pomluvy. Ráda jednám na rovinu.

koblichzek
1. srp 2009

Jé, tak to jsme skoro stejně staré. Mám 30 v únoru 🙂 . Tady jsou samý skvělý baby, ale úplně normální myslím nejsme 😉 😀 😀 😀

koblichzek
1. srp 2009

Tak ak zatím pa, mizím na tu zahrádku, sluníčko se schovalo, tak můžu vyrazit mezi lidi 😀

daja.w
1. srp 2009

Ahojky holky moje 🙂 tak dnes toho malýho mám plný zuby teda ten mě dává je protivnej až to bolí 😠 dnes nebyl po obědě spinkat bo tu byla návštěva a ráno brzo vstával ☹ a já šla spinkat ve 2 ráno 😖 no a to má známej 50tu a nemohla jsem sním tam být tak manža tam ještě zůstal ze Sašou a já s Kubíčkem jsu už doma 😉
Ak ahojky 🙂 jo úklid pomáhá hlavně že už to máš zasebou a ted chvilku času a vše bude ok 😉 🙂
Kobli já mám v březnu 30 😀

olasek
1. srp 2009

Achooj holkýýýý, tak jsem zase mezi váma 🙂 ....tak Dájo to je maraton...myslím, že dneska usneš, jak když tě do vody hodí 😀 😀

olasek
1. srp 2009

teda pár dní jsem tu nebyla a je tu spousta nových jmen ... nestíhám číst dozadu tak se omlouvám, že se některých zeptám na něco, co se tu třeba už řešilo .... holky, kde jste kdo??? 😉

daja.w
1. srp 2009

Ahojky Oli 🙂 no asi padnu za vlast 😀 ale ještě musím počkat něž přijde moje drahá polovička ☹ ale už aby přišel 😠 a co ty jak se máš 🙂

olasek
1. srp 2009

ale jo,mám se prima 🙂 , dneska bylo ukázkové počasí tak jsme si to pohádkově užili. Zítra se to má prý kazit ☹.... Věřím, že padáš za vlast, já jsem ráda, že mám volný víkend- taky jsem hrozně utahaná...

daja.w
1. srp 2009

jo dnes bylo super byly jsme v bazéně tak bylo fajn 🙂 jo nejsu zvyklá na takový humbuk a na to že se tě malý zeptá 5krát na stejnou otáuku a ty mu 5krát odpovíš stejně a ještě je mu to málo 😀 čekám kdy mě praskne hlavinka 😀 ale už prcek spinká
Pořád máš hodně práce v práci?