IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
22. čer 2009

A kdy tě čeká dovolenka, Blaženkooo??? Prý má být konečně léto na přelomu července a srpna ...

blazenkaa
22. čer 2009

😀 😅 tak to je dobře že ti rostou už aby ti tam rostlo něco jiného že 😅

blazenkaa
22. čer 2009

mi máme celozávodní dovoleno od 13 července 14 dní tak to léto asi nestihnu

olasek
22. čer 2009

já věřím, že bude růst všechno .... moc doufáááám!!! 😵 no jo, ale v tom největším vedru nedueš sama, kdo bude dělat...taky mám další dovču naplánovanou až na druhou půlku září ... 😒

olasek
22. čer 2009

a někam vyrážíte nebo budete doma?? 🙂

blazenkaa
22. čer 2009

no vyrážíme na zlaté písky a na maltu předěláváme si baráček

olasek
22. čer 2009

😀 😀 😀 tak to budeš po dovče pěkně vyřízená

olasek
22. čer 2009

Blaženko, jdu se na chviličku ještě natáhnout...budu později,papa

lenkacar
22. čer 2009

holky já mám střevní chřipku je to bájo ..teče ze mě jak z vola hergiot a to se jdu zítra ukázat do práce ,opodle toho si mě prej vyberou .. 😀 😀 😀 😀 doufám že se tam neposeru a nepobleju ..jinak ta práce je od 17.8. takže v poho budu mít čas na KET a i výsledky 😉

blazenkaa
22. čer 2009

ahoj leni tak to ti nezávidím

blazenkaa
22. čer 2009

a co to bude za práci jestli se mohu optat

blazenkaa
22. čer 2009

já by jsem raději asi měla to co máš teď ty protože zachvilku musím do práce

lenkacar
22. čer 2009

blaži nic závratného ,uklízení ve školce a práce s dětma ,nějaké vycházky a hraní a tak se tam jdu zítra mrknout na 2hodiny a podle toho jak pásnu učitelce se uvidí ..volala mi ředitelka at přijdu

lenkacar
22. čer 2009

je to na 5hod. za málo peněz ,ale aspon něco a odreagování 😉

lenkacar
22. čer 2009

ale zase je to na delší dobu než co mi nabízeli posledně do kuchyně a na 4hod. a jenom na 1 školní rok

blazenkaa
22. čer 2009

tak to bude prýma s dětičkama .Představ si teď přilítnul manža že si nechal doma baťoh se všema věcma a to byl už v Jičíně jel tam k očnímu na kontrolu a to je asi 18 km od nás už prý i zaparkoval a zjistil že to nemá sebou tak byl nasranej jak nevím co no musela by jsi ho vidět

lenkacar
22. čer 2009

to je milé a co kdybys měla doma milence co? neměl by dělat takové přepadovky 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
22. čer 2009

to ví že nemám protože už budu muset jít do práce .Leni promiň musím končit za 20 minut jdu do práce tak se musím převléknout a ještě sváču si nachystat tak zatím pa pá a večer okolo 11 se tu ještě ukážu až příjdu z práce tak zatím páááá a krásný den všem 🙂 🙂 😀 😀

daja.w
22. čer 2009

Ahojky holčiny 🙂 tak my jsme včera dorazily dost pozdě a už jsem nebyla schopná tu juknout no přišly jsme dom v 1 ráno mazec manža utahanej jak pes ☹
Leni tu střevní chřipku ti teda nezávidím já ji měla jednou taky a myslela jsem že to jsou moje poslední dny života 😖 nevěděla jsem co dřív jestli vrchem nebo spodkem 😖

lenkacar
22. čer 2009

dají no léčim se ..bléé

daja.w
22. čer 2009

no mě to trvalo skoro tři dny než mě to přešlo ☹ tak se ztoho brzo dostaň 😉 jo a vidím že ti už konečně dorazila mrcha 😉 ta si teda dala na čas mrška jedna 😀

lenkacar
22. čer 2009

no to jo ..tak si to vyžeru vše najednou ,ale hlavně že došla potvora

daja.w
22. čer 2009

to jo to je hlavní pak už to vše půjde hladce 😉

lenkacar
22. čer 2009

sice KETU moc nevěřim ,ale co když nebude mimino bude práce ,která neni tak špatná ..

daja.w
22. čer 2009

Leni to vyjde neboj a proč tomu nevěříš?!

lenkacar
22. čer 2009

řikal to i doktor že je větší šance s normál čerstvýma .. 😉

gabika01
22. čer 2009

Ahoj Leni, Dajo a ostatní bojovnice 😀 Leni koukej myslet pozitivně 😎 a jak to pak vlastně chodí, když máš ten KET. Kolikátý den od mrchy je transfér?
Dadoušku si přectav, že s těma spermoníkama sme na tom podobně. Teda nééé my, ale ti naši chalani 😀 😀
nám jich našli 8 a z toho 4 žíví 😀 byla to pro nás rána jak z děla, ale otřepali jsme se a jedeme dál... pícháme a věříme, že v den OPU se na nás ty 4 supermani nevykašlou 😵 😀
Oli ty už to máš vážně za pár, pačkám palce!!!
Dáji a ty neboj, víš co říkala tak kartářka do třiceti budou 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
22. čer 2009

gabi občas myslím pozitivně 😉 😉 😉 ,ket bude dle ovulace a kdyby se princezna nedostavila tak podle sliznice ,ale pozor taky podle tý cysty podělaný ..

daja.w
22. čer 2009

Leni to bude dobrý uvidíš tak z čerstvých je to lepší,ale i mražáčci taky vyjdou neboj dobře to dopadne 😉
Ahoj Gábi no snad měla pravdu kartářka 😠

gabika01
22. čer 2009

jo a zdravím sousedku Zuzanku. Dokonce máš v albíku fotku z pizzerie Re Carlo a tam já rok makala 😀
klučíci jsou krásní! přectav si Zuzi, že chodím do Institutu v Bělehradský k MuDr. Malimánkovi, přesně tam co ti udělali tvoje dva sladký bonbónky 😵 drž mi pěsti, ať se taky zadaří 🙂