IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
28. čer 2009

mám nohy jak konve dneska.Bylo tak debilně dusno dneska,mám pocit,že mi prasknou lýtka

lenkacar
28. čer 2009

já stojim raději nohama na zemi

meduna
autor
28. čer 2009

žádný adrenalíny,ono v životě jich máme i tak dost 😝

lenkacar
28. čer 2009

natejkaj ti nohy?

daja.w
28. čer 2009

to já můžu ale tandemový skok stojí hodně peněz a ten druhej nevím kde se to ted skáče jestli to vůbec ještě provozujou

daja.w
28. čer 2009

medu to máš pravdu i v životě jich máme dost 😝

lenkacar
28. čer 2009

tak já taky půjdu spát....docela mě bolí hlava ,svítim tu žárovkou asi 100w,jak za Marušky Kudeříkové ..do očí výslech..

meduna
autor
28. čer 2009

tikaj,asi prasknou za chvilku

meduna
autor
28. čer 2009

tak si maš zhasnout ty Maruško Kudeříková 😀

daja.w
28. čer 2009

Leni tak dobrou noc a krásný sny 😉

daja.w
28. čer 2009

já teda po tmě bych nemohla nejvíc mě vadí šero tak máme rožnutý 😉

meduna
autor
28. čer 2009

Jdu taky,musím natáhnout moje tikací nohy,dobrou noc Léňo s polštářkem,já na tom budu nápodobně,manža se vrací zítra.

Dáji dobrou noc a né,že teď budeš budit manžu na pich,určo už spí v křesílku 😉

daja.w
28. čer 2009

Medu nespí až mě to zaráží no ale stejnak ho asi ještě ojedu 😀 se mě bude aspon dobře spinkat 😀
Holky tak dobrou noc přeji 😉 🙂

lenkacar
28. čer 2009

papa a hezké sníky všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
29. čer 2009

a ted pro změnu popřeju hezký den všem kráskám

meduna
autor
29. čer 2009

přeju taky pěkný den,dnes mám volńáska

daja.w
29. čer 2009

Ahojky všem přeji krásný den 🙂
Medu tak to jseš ráda že nemusíš do práce tak pěkně odpočívej 😉

meduna
autor
29. čer 2009

ahoj Dáji,to jsem moc ráda 😉 😉 😉

daja.w
29. čer 2009

se ti ani nedivím já bych byla taky na tvým místě 😉 😉

gabika01
29. čer 2009

čus všechny kobylky tak tak to tu jde? absolutně nestíhám dočítat 😠 co se tu přez víkend dělo??? teda nažvanily jste toho ranec 😀
už je dadoušek po OPU? mě to čeká čtvrtek - pátek ještě nevím přesně, vajucha si jedou po svém. mám jich vysezených 10 kousků 😀
medunko, dájo, lení, koblížku, blaženko, zuzí, dvojče ahoooooooooj 😉

daja.w
29. čer 2009

Ahoj Gábi jo tady se děly divy 😀
Dáda je po OPU ale ještě čekaj na výsledky spermoníků dnes tam má volat tak snad se nějaký najdou 😉
To je pěkná úroda tak hlavně at jsou v pořádku 😉

gabika01
29. čer 2009

se holky divím, že nám tu diskuzi ještě nezamkli.... si sme výýýýjímečný 😀 😀 😀

meduna
autor
29. čer 2009

ahoj Gabiko,Jo Dadoušek už má po OPU-kvočna má 4 vajucha,dnes se dozví, jak je to se spermijkama,tak nám dá vědět.

10 kousků-pěkná prácička 😉 😉 😉 to je tvoje první,nějak jsi mi unikla,když jsi to tady asi psala 😨

meduna
autor
29. čer 2009

ježíš a to můžou?vždyť je demokracie 😠 ta naše diskuze ale frčí nejvíc co jsem koukala,pak po nás jsou snažilky z umělé oplodnění e-strany,tak nějak se to píše 😝

gabika01
29. čer 2009

myslím medu, že dadu psala, že už máme více jak 10000 příspěvků a po takovém počtu se zakládá nová diskuze...
bo néééé? no nechme to koňovi... ten má větší hlavu 😀
ty jo holky si přectavte, že se mnou byl dneska na ultrazvuku můj zdenouš a normálně čuměl jak mám nohy do praku!!!!!!!!! červená jsem byla až na pjordeli 😕
hele a danoušek musí čekat co a jak? já myslela, že hned po odběru jako ještě ten den se ví co a jak???
my taky máme špatný spermoníky tak se snad dám na modlení, bych si tam těch 10 přivolala 😀

dájí ty jsi rybička jako moje mamča a babi. Taková objetavá a milující,klidná.. ale když se jednou za čas rozparádíš tak to stojí za to co... to lítají i třísky 😀

meduna
autor
29. čer 2009

gabi,teď se už nemusi zamykat,psala admina.Daqdoušuk musí čekat,protože Dadouš ma špatné spermoniky,tak jsou v centifuze od včera.Normálně to víš,kolik se ti jich oplodnilo,hned druhý den.

daja.w
29. čer 2009

Gábi klidná jsu ale někdy vybuchnu 😀
Tady minule napsala nějaká holka myslím že už nemusíš zakládat nový téma že prý je to neomezeně nebo co ale nevím na které stránce to bylo se juknu

gabika01
29. čer 2009

děkuju za dvojnásobnou odpověď 😀
jéé centrifúga to je hezký. oni to z nich vymlátí 😀 budou ok 😀
a medu ty si lebedíš doma? pohodička, žádnej stresík.. jakou máš omluvenku? 😎 😎 😎

daja.w
29. čer 2009

já to nemožu najít my tak klábosíme že bych to hledala do půlnoci 😀

meduna
autor
29. čer 2009

já mám dneska volňáska,ale zítra už zase bouchám 😝