IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
29. čer 2009

Dájo,jedeš dnes do té lékárny%kdyby jo,zeptej se mi na ten pergonal prosím

daja.w
29. čer 2009

Medu dnes ne,ale zítra jedu určo do města tak se zeptám na pergonal nebo pregnyl

meduna
autor
29. čer 2009

Jééé Dáji ,ja to popletla,je to puregon

daja.w
29. čer 2009

jo ok tak se zeptám na puregon 😉

meduna
autor
29. čer 2009

vařím kuře v papiňáku 😕 tak doufám,že to nebouchne

daja.w
29. čer 2009

tak opatrně já teda v tym nevařím já mám z něho strach mě to připadá nějaký tenký ty plechy 😨 máti má ještě ten litinovej ten je dobrej,ale už se nevyrábí

meduna
autor
29. čer 2009

no právě,ty starý jsou ok,ale tohle co mám já,nějak to divně funí,voda všude okolo,ještě 10 min a pak na to juknu,jsem v obýváku ale slyším to,jak tam funí 😕

daja.w
29. čer 2009

Medu ale opatrně na to jukni 😅 jo já taky v tym párkrát vařila všude to prskalo funělo tak radši už v tom nevařím

meduna
autor
29. čer 2009

ale zase je to super,že uvaříš rychle,než se s tím srát 2 hodiny 😀

daja.w
29. čer 2009

no to je pravda ale já se teho fakt bojím radši budu se stím 2hod srat mám ho doma 3 roky a vařila jsem v ním asi tak 3krát mám bobky ☹

meduna
autor
29. čer 2009

je nějak dusno dneska 😝 jsem kapánek poklidila,jako to můžeš dělat každý den,nechápu,kde se ten prach bere 😠

lenkacar
29. čer 2009

čus bus ,do práce nejdu .ředitelka si vybrala asi menšího nerváčka 😀 😀 😀

lenkacar
29. čer 2009

a jestli má tady někdo pitomou otázku jestli je mi to líto ,tak popravdě odpovím ,,ne ,není ,,

meduna
autor
29. čer 2009

no já jsem si to myslela,že to ti líto být nemusí,proboha,vždyť by ti přeskočilo,z parchatů 🙄

meduna
autor
29. čer 2009

podle mě,to misej dělat uplný pohodáři,já rozhodně ne,zabila bych je a pak bych byla jak Viktorka někde u splavu

meduna
autor
29. čer 2009

jdu zkrotit ten papiňák,nějak tam moc prská 😕

gabika01
29. čer 2009

leni gratuluju, dyť by ti z nich praskla hlava 😀 😀 😀
medu tak co byl výbuch nebo nebyl? 😕
a kde se fláká dadu? Snad už nehákuje?

gabika01
29. čer 2009

jo a co chceš vědět ohledně puregonu medu? já ho píchám jako zběsilá 😝

meduna
autor
29. čer 2009

ale kámoška mi může nechat pero,tak potřebuji zjistit,kolik stojí náplň,ještě nevím jaké budu mít léky na další IVF
Papiňák ok 😝

meduna
autor
29. čer 2009

Dadoušek hákuje,je to makač,ale jak dostane mimíska,hned s tím praští 🙂

daja.w
29. čer 2009

Ahojky Leni tak to je fajn že vybraly někoho jiného já bych taky na ně neměla nervy 🙄 tak bude něco jiného 😉
Jsu zvědavá jak dopadly spermíci od Dády doufám že tam něco našly 😉 určo aspon na ty její vajucha 😉

meduna
autor
29. čer 2009

však za chvilku dorazí a poví nám,jak se věci mají 😉

meduna
autor
29. čer 2009

Dáji,co jsi dnes kuchtila?

lenkacar
29. čer 2009

že jo ,se nenecham nervit na starý kolena .. 😀 😀 😀 ,na dadu jsem taky zvědavá ,no a doufám ,že nějakej spermouš se našel ..já pera iniciativně vrátila ,z gonalu i puregonu ..

meduna
autor
29. čer 2009

prej na starý kolena 😀 😀 😀 do těch máš ještě daleko 😉

lenkacar
29. čer 2009

já dnes kuchtila hranolky ,masíko a buchtu ..a konečně se mnou začal mluvit brácha ,kterej na mě 3týdny sral ,že jsem dala psa pryč

lenkacar
29. čer 2009

kdybys viděla vladíse hovno dělá a je o rok mladší a vrže dobře ,myslim ted jako kolena .. 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
29. čer 2009

jo, a jakou buchtu jsi kuchtila?To mu to trvalo,nasraný tři týdny 😠

meduna
autor
29. čer 2009

to já vržu celá 😠

lenkacar
29. čer 2009

jo to mu trvalo tvrdohlavci pitomýmu ,si myslel ,že si tu necham osrávat byt do konce života..buchtu rychlovku na plech s citron.polevou,je tak rychlá ,že jsem jí málem spálila