IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
30. čer 2009

jojo mam a dadu kdy si jdeš pro děti?

lenkacar
30. čer 2009

asi začnu koukat na letiště tam je ta prdlochna Norisová ta má ten hlas já z ní umírám

daja.w
30. čer 2009

tak to mě nechytlo my čučíme na novu tam nic není ☹

lenkacar
30. čer 2009

já na to nekoukala ani minule ..tak právě nevim jestli ,kdybych na to čuměla od začátku ,jestli by mě to nevzalo 😕 ,což Klepl je dobrej

daja.w
30. čer 2009

no já taky ne mě už se nelíbily ty ukázky 😀

lenkacar
30. čer 2009

jestli nemůžeš přijít do jiného stavu je tu nová diskuze poradí ti schm...

daja.w
30. čer 2009

jsem se i pobavila 😀

dadous
30. čer 2009

leni už zítra 😉

daja.w
30. čer 2009

Holky tak už jste šli asi hajinkat 😉 tak Vám přeji krásnou a klidnou noc a krásné sny 🙂

lenkacar
1. črc 2009

tak přeju hezký den a dadu at se vše povede a daj je pěkně do peřin mimísky ..

daja.w
1. črc 2009

Krásný den přeji holčiny 🙂
Dado tak už dnes budeš těhu 😉 tak at se prckům u tebe moooc líbí 😉

lenkacar
1. črc 2009

čus dají ...

daja.w
1. črc 2009

nazdárek Leno..

lenkacar
1. črc 2009

za chvíli jdu nakoupit ,co vaříš? já nevim čoveče

daja.w
1. črc 2009

nevařím ještě nic ani nevím co možná zapečený brambory,ale ještě nevím 😅 kdo to má pořád vymýšlet

zuzana.79
1. črc 2009

Dobré ráno princezny!!!
Dadoušku, strašně moc Ti na dnešek držíme palce!! Ať se prckům u Tebe líbí!!!
Jinak všechny ostatní mooooc zdravím.. Nestíhám dočítat, ale doufám, že se máte všechny dobře!!
Lení, Kobli.. Kdy Vás čeká KET??? Daji a Ty máš mrazáčky?? Co teď čeká Tebe?
Medunce posíláme pozdrav do říše a všem ostatním přejeme sluníčkový, 1.prázdninový den!!

Zuza a klučíci 😉

daja.w
1. črc 2009

Ahojky Zuzi 🙂 nemáme mražáčky zbyly nám jen 2 vajíčka které se teda neuchytily ☹ ,ale do dalšího boje bychom chtěly jít co nejdřív v srpnu,ale zkomplikoval nám to doplatek za elektřinu tak nevím,ale snad se to nějakudělá 😉
A co ty y klučíci jak se máte 🙂

zuzana.79
1. črc 2009

Dáji, tak to budu ržet palce, aby se to vyřešilo..Doplatky za el. dobře znám 😒 Člověk šetří jako debil a stejně vždycky přijde darda!! Nejmíň jsme dopláceli 7,5 a to jsme si říkali, jak je to super.. Máte barák??
My jsme loni na IVF vybrali po rodičích a babičkách.. Měli jsme oba na jaře narozky, tak jsme to spojili dohromady 😉 ..Nás to celé vyšlo i s lékama na 14.800,- (léky, ICSI,AH a PK) a myslím, že 12.000,- se nám sešlo po rodině.. Všem jsme řekli,že musí držet palce a tak drželi.. Honzovo babi (je jí 83 let) říkala, že sice neví přesně,co je IVF, ale že palce držet bude a dala nám 5 tis. To nám tehdy vyrazilo dech.. Tak jestli máte rozumnou rodinu, tak je požádejte o pomoc.. Každá kačka dobrá..
Jinak my se máme docela dobře.. Včera jsem klukům objednala novou káru, tak jsem moc zvědavá, jakej bude 🙂
tady je odkaz:
http://www.medabeda.cz/Kocarky-46210/Kocarky-pr...
Jinak se Vám děvčátka musím pochlubit, jestli už jsem Vám to tedy nepsala.. Kluci v půl roce už dohonili ty týdny, o které se narodili dřív 🙂 ..Mám z nich velikou radost.. Přidala jsem do albíček nové fotky, tak kdyžtak koukněte..

daja.w
1. črc 2009

Zuzi tak nám přišlo že máme doplácet přes 15tis 😝 jo máme barák,ale nějak se to prostě musí udělat 😉 no a stou rodinou no nevím,ale ted 25.července máme jít na svadbu sestřence a bude tam celá rodina no uvidíme,ale moc temu nevěřím ☹ bába by pustila,ale ta nemá teda to tvrdí a živý svoji dceru a její dvě děcka protože nechce dělat 😠
A kočárek je super moc krásnej a kluci jsou nádherní moc jim to sluší 🙂 a hlavně jsou šikovní 🙂
No my jak půjdem po druhý do boje tak budem platit za léky cca 15tis. už nám to radši řekli předem at se připravíme 😉 ale už se těším až půjdem do toho znovu 😉

lenkacar
1. črc 2009

zuzi 😉 hezký fotečky

gabika01
1. črc 2009

cuš kočandy 😉
zuzi už jsem to tu psala... chodím do Institutu v Bělehradský tam co ti udělali toje klučíky, krásný bobánky 😀 😀 😀
zítra v 9.30 se jdu OPUlit 😵
zuzanko myslíš, že můžu mít nalakovaný nechty na nohou? nechce se mi tam volat na takový blbý dotaz 🙂

gabika01
1. črc 2009

dáji a co rodiče, ti nepomůžou?
leni už más novej fénovač?

daja.w
1. črc 2009

Gábi máti asi nee ta už nám pomohla při prvním a už nemá je sama a to ještě půjčila ségře,ale neboj nějak se to udělá prostě musí 😉

gabika01
1. črc 2009

stejně je ten svět nespravedlivej co?! si musíme projít takový trápení a ještě za to zacálovat! jako by nestačilo, že je to psychickej záhul... ještě k tomu i výcuc z peněz... 🙄
nic naplat, zatnem zuby a budem boxovat 😀

lenkacar
1. črc 2009

fén nemám novej ☹ ☹ ☹ jo holky ,ale před pár lety ,aby se ani o tohle neikdo nesnažil

daja.w
1. črc 2009

jo kdysi se ani moc o tom nemluvilo
Leni a ted si tu hlavu budeš foukat čím když nemáš fén 😅 hodíš hlavu do průvanu 😀

dadous
1. črc 2009

ahojda tak už jsem trošku těhotna 😅

daja.w
1. črc 2009

Ahojky Dado tak jak je mamino jak trošku určo to bude ok 😉

dadous
1. črc 2009

no když se tak hezky vyvíjely tak se snad udržej 🙂 byly osmibuněčny 😕

daja.w
1. črc 2009

tak to jsou krásný já měla čtyř nebo pětibuněčný tak to se určo udrží se ted pořádně zavrtaj a už neodejdou se jim bude u tebe líbit 😉 🙂 🙂