IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
5. led 2010

jo,jo mela 4 metry krajta......svine me porad lezla pod saty 😀 😀 jsem se bala,aby me neco neudelala a ten papousek me sezral kytku 😀 😀 takze veselo......tata Vrata je z Hradce Kralove 😉 😉 proc se ptas......

meduna
autor
5. led 2010

člověče nějak mi připadáte ,že vás znám oba,to už se mi stalo s Koblížkem 😕

meduna
autor
5. led 2010

prasuta!!co ti tam chtěla lozit pod šaty 😎

coko.joko
5. led 2010

😀 to nevim kde by si nas mohla videt....... 😎 ja jsem vsude a nikde 😀 myslis v CR a nebo v nemecku?

meduna
autor
5. led 2010

to nevim,ale ty ksichty jako bych znala 😀

coko.joko
5. led 2010

no a nase oddavajici,kdyz prisla a videla toho hada,tak rekla,pokud ten had poleze volne,tak ja neoddavam 😀 😀 tak ho museli drzet.....

meduna
autor
5. led 2010

se jí nedivím,taky by mě šlak bral.Jo margotní bábovka je už z trouby,tak teď jen čekám,jestli nebude dělat forky a půjde se nechat vyklopit 🤐

dadous
5. led 2010

tak čtu že babovky s povedly 😅 holky dělate mi radost 😵

dadous
5. led 2010

ty vole coko to je had jako krava 😕 😅

coko.joko
5. led 2010

jo ty si ji delala do tvaru babovky a ja ji delala na plech,takze nemusim nic vyklapet......
no nase ksichtiky jsou ECHT cesky,ale me teda vsechny nemci hazou do ruska 😀 😀 a ja premyslim,ale fakt nevim.....ale je to mozny,ze jsme se nekde uz videli......i kdyz je pravda,ze tata Vrata,taky kdyz te videl,tak rikal,ze te zna,ale ten te mohl videt na tom hotelu jak makas....jezdi tam uz par let,takze urco kouka po pokojskych....... 😀 😀 😀 jdu dat rychlou sprsku....dokud jsem takova rozhybana.....

gejbik
5. led 2010

medu tak co??? byla bábovka???

Jinak já se teď vrátila od kámošky která mi dělala gelovky a supééér... naprostá spokojenost... Vyžahly jsme láhev vínečka....... tááááákže dobrýýýýý..... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

meduna
autor
5. led 2010

a nejezdil Cokotáta s Cokomámou do České Lípy někdy?jako mě asi šlehne,co je s tím koněm 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vím,že mládí mám už v prdeli,ale že zbytek věnuju tomu,jestli se mi odešle odpověď nebo ne,to mě nenapadlo 😀
Gejbi,bábovka je,sice dělala forky při výklopu,ale jsem ji domluvila násilím 😎

gejbik
5. led 2010

no seká se to hrozně... já než jsem se dostala tak několikrát mi to hlásilo EROR.. ☹
a povedla se margotková bábovička???? 😀

meduna
autor
5. led 2010

jo povedla 😵 no pro dnešek asi končím,jinak mě odvezou k Chocholouškovi,jak to blbne 😠

dadous
5. led 2010

co zas dělaj že je to tak pomaly? 😕 jako internet jde normalně jen kun se načíta 5 minut 😠

meduna
autor
5. led 2010

no jsem to taky už zkoušela,mě tady šlak bral 😠

meduna
autor
5. led 2010

několik přispěvků se mi ani neodeslalo...nooooo 😢

dadous
5. led 2010

a takhle večer mi to blbne už aspon tejden

meduna
autor
5. led 2010

asi moc kobyl bo co 😕

dadous
5. led 2010

😀 no jééje těch tady je 😀

meduna
autor
5. led 2010

fufina si teď dala hnusný smradlavý chlupatý ucho 😝 a běda tomu,kdo se přiblíží 😕

dadous
5. led 2010

fuuj to jsou smrady vid, karel tady ma takovou kost, prej na zuby aby mu netahlo z kotle, a smrdí to jak mrtvola 😝

meduna
autor
5. led 2010

jo netáhlo z kotle 😀 😀 😀 😀 😀 to je pak ještě horší 😝kost má taky a botu,ale to jen žužlá ale tenhle pytle,to bylo jako z hororu,když jsem to otevřela 😲 je tam i pařát ze slepice 😲 😲 😲 a jak ji šmakoval a chtěla jsem se přiblížit a to bylo něco,jsem myslela,že nějak zdivočela 😀 ale tu kost,nebo škrpál si nechá vzít normálně,jen tyhle smradlavý záležitosti ne 😀 ale jak pak prdí prasuta,to tady jen slyším...psss,psss a pak tah jako kráva

meduna
autor
5. led 2010

ty vole píšu jak dobrej jantar 😀 tenhle pytle 😀 😀 😀

meduna
autor
5. led 2010

to bude tím vínem 😵

coko.joko
6. led 2010

Zdar holky,
tak cokotata a cokomama nebyla v Cesky Lipe...Fakt nevim kde by si nas mohla videt......je to tezky....ale to jsou ksichtiky,ktery se vyskytuji vsude a nikde... 😀 😀 😀
me ten kun vcera taky nasral porad byl pomalej,tak jsem to vypla,protoze bych u toho snedla tu buchtu,tak jsme sla radsi spat.....a ted cekam na toho krasniho pana az zazvoni....JUPIIIIIII 😀 😀 😀 jsem musela hodit ksicht,protoze by se me lekl 😵

gejbik
6. led 2010

coko dobré ráno... tys včera taky nakonec pekla??? 😀

coko.joko
6. led 2010

gejbik jasne ale ja to delala na plech a medu do babovky 😀 😀 ten muj se vratil k ranu a pekne ta buchta mizi 😀 ale to je dobre,aspon se sni.....

nadis.h
6. led 2010

Ahoj holky,

tak screening dopadl výborně. 🙂 Mimís sebou mlel to bylo super.

No a byli jsme taky na kukandě mezi nožkama a krásně jsme ho chytily s primářkou...A je tam.... Bimbaaas... 😀 Prý to nemá jít ještě poznat dle chytrých knížek,ale oběma nám to je jasné... 😀

No a tatka prdlouš nemůže nic říct předem a až když mu to píšu tak to nechce vědět,že chce překvápko... 😝 😅

Jsem šťastná že jsem mu to splnila..A později si půjdeme pro holčinku... 😅

dadous
6. led 2010

ahojda 😵
tak to už tu mame dva kluky, takže na mě by měla vyjít ta holka aby tady byly taky dvě holky 😀