IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
6. kvě 2010

pockej jak dlouho se hara pes tak 14 dni 😕
no to ja vim,ze jsou to trhani.......znama ma taky a ten kdyz nas vidi,tak skace az na hlavu....malej a je vsude 😀

coko.joko
6. kvě 2010

😀 ja myslela,ze mas doma tatku.....takze jsi taky sama jako ja.........ten muj rika,ze mam moc prace a sedi na zimaku a keca a keca.......za chvilku prijde a bude rikat kolik udelal prace 😀 😀 ja to ted taky nemam rada na krku

hexelucka
6. kvě 2010

no i to je možné to jsem taky slyšela že se nakonec může stát že otěhotním normálně tak to by bylo fajn nene chodím do Fertimedu v Olomouci

meduna
autor
6. kvě 2010

ne tři týdny to trvá,někdy i 4 😲 už jí splaskává,měla jí jak puklou broskev 😀 romotátu jsem vyhnala k dokymu,už třetí týden ho bolí mandle a má zvětšené uzliny,ale furt,že se to samo vyléčí,tak jsem ho tam vykopala

coko.joko
6. kvě 2010

kde mame bobika,ten se tu jen ohral a uz je fuc.......
hexe to se muze stat......vse je mozne......

meduna
autor
6. kvě 2010

aaa,taky severní morava,jako můj Roman

coko.joko
6. kvě 2010

takkk dlouho to by me jeblo kdybych to mela takkk dlouho 😎 chudak fufi....
no ja taky chci aby ten muj sel na komplet vysetreni,ale to vis nema cas......

meduna
autor
6. kvě 2010

jako venku je deset stupňů,to snad skáknu na půdu a vytáhnu zase zimní věci,abych se ještě na kole nezlomila v zatáčce

coko.joko
6. kvě 2010

medu ja myslela,ze Roman bydli jako ty tam nekde.....a on je to moravak...... 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

no Roman taky ne 😀 a hlavně to nesnáší,od toho jsem tady já,já jsem jak důchodkyně,aspoň jednou týdně musím někam jít do čekárny 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

no se narodil v Opavě

bobbule09
6. kvě 2010

U nás je 18 stupňů a nemáme nic krásnějšího, než francouzskýho buldočka 😀
Mažu venčit, tak si to holky užijte u doktorů a já sem zase někdy juknu.
medu, nezapomeň na ten recept 🙂

hexelucka
6. kvě 2010

no uvidím já bych totiž chtěla vše hned ale to asi každá...nejvíc mě štve že jsem celý rok trávila na gyndě a nechala se chlácholit tím že je to díky mému nepravidelnému cyklu takže každý měsíc od lonského května jsem chodila roztahovat nohy na gyndu a ouha chyba asi nakonec byla jinde a rok v prd....

meduna
autor
6. kvě 2010

ražníčko se už dopíčuje,tak snad bude dobrý

coko.joko
6. kvě 2010

neblazni,vzdyt to jeste muze stihnout mas teprve 13 hod.....no ja mam smulu uz teda velkou......mam jedno tricko a jednu mikinu,takze to hodim na sebe a pujdu.....stejne sranda....nic nemam na sebe......

meduna
autor
6. kvě 2010

no co my jsme se tady už naroztahovaly 😀 😀 i šlapky nám můžou závidět 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

coko,teď už to vydržíš v mikče a po porodu se zase nasoukáš do všeho 😉

coko.joko
6. kvě 2010

bob.buldocka to je jeste vetsi trhac.....tak pekne venci....
medu ja uz se tu taky cpu mam hladik.....pak v litnu do te koupelny......no jo tak to je moravak a ma taky ten prizvuk 😀jejich...
hexe,to je pravda vsechny chteji vse hned,ale to bohuzel nejde......

meduna
autor
6. kvě 2010

myslíš krátkej zobák 😀 jo tak to teda má 😀 😀 😀 já už prej ale taky trochu 😠

meduna
autor
6. kvě 2010

on mluví tak srandovně,my natahujeme a oni zase mluvěj hrozně krátce

coko.joko
6. kvě 2010

medu,presne tak ja to odtaham a pak si budu lebedit v tom mem a budu se citit krasne....a hlavne se tesim na boty.....mam ted jedny tenysky a spoustu jich nemuzu nosit,jak mam krasny nozky 😀 ale to k tomu patri.....a ja fakt uz mam za par.....

hexelucka
6. kvě 2010

jo koukám že se taky ještě narostahuji hihi je s váma sranda!!!díky pádím dovařit oběd
mějte se!!!

meduna
autor
6. kvě 2010

to teda máš,jsem zvědavá kdy to bude 😎

coko.joko
6. kvě 2010

no moje kamoska bydli v Jihlave a kdyz se vidime tak mluvi tak zvlastne a kdyz na me spustila tak ji rikam aha tak jeste jednou a Hradecky prosim 😀 😀 za vsim "Ja su"....no kazdy kraj jina mluva...ale nejhorsi jsou lidi okolo Plzne.....

meduna
autor
6. kvě 2010

tak čau a jukni zase 😉

meduna
autor
6. kvě 2010

ale mě plzeňáci přijdou,že mluvěj jako my stejně.Já ten rozdíl neslyším,jen když jsem n Moravě,tak tam je to jasný.

coko.joko
6. kvě 2010

bych brala kdyby me dnes rekl dr.ze jsem na 9 prstu otevrena a ja zitra porodila 😀 😀 ale to asi ne,takze me rekne ze jsem na 2 prsty a ja budu dalsi tyden v celku 😀 😀 si uz delam prdel........

meduna
autor
6. kvě 2010

tak třeba hadr to mě dostává.Roman se mě ptá kde je TA hadra 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

člověče ty bys chtěla,abys přišla on už v tobě zatleskal a ty to tam odrodila 😀 😀

coko.joko
6. kvě 2010

no cokotata ma pribuzni okolo Plzne a kdyz zacnou tak si myslis,ze mluvis z blaznem 😀 ale nic proti nim....