IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
5. zář 2009

no ja do toho kina jezdím rada, pže to většinou spojíme i s nakupem, tak doufam že něco pořídím 😀 mam od 8-20

koblichzek
5. zář 2009

To jy tak to je super. Já myslela, že jsou to vycházky jako když marodíš - 4 hodiny a šmitec.

dadous
5. zář 2009

no to jsem měla v Sanusu, ale u moji dr jsem si řekla, a ona mi to napsala takhle 😵

koblichzek
5. zář 2009

A ty už třeba i víš, jak se počítá mateřská?

dadous
5. zář 2009

😅 myslím si to ,ale jdu příští tyden do prace mrknout na holky tak se tam zeptam učetní 😵

koblichzek
5. zář 2009

No tak dej pak vědět. Já se zatím ptát nechci, naši ekonomku moc nemusím 😝

meduna
autor
5. zář 2009

Ahojte děvčata,nějak nestíhám 😝 jsem dorazila v 18 hod z rachoty 😕

dadous
5. zář 2009

no my mame dobrou učetní, ta to vždycky polopaticky vysvětlí 😀
ahoj medu, dělaš jako přesčasy bo 😅 co?

koblichzek
5. zář 2009

Ahjky medunko, co to má být, v sobotu a do šesti 😝

meduna
autor
5. zář 2009

ne,ještě to tak 😝 ale byla tam nějaká grupa bab,prasata ukrutný 😠 Dámičky s kosmetikou....ale ty pokoje po nich,hrůza hrůz

meduna
autor
5. zář 2009

Ahoj Koblížku,no to je hnus velebnosti co?a jsem taky zvědavá do kdy tam zůstanu.Pak vás dočtu,zatím nevím co se tady dělo

ivanau
5. zář 2009

Ahojky...Tak jsem zase tu, je mě naštěstí podstatně líp...

koblichzek
5. zář 2009

No medu, asi nic moc nového. Lip má těhu potvrzené, ale to asi víš. Co Léňa zatím nevím.

dadous
5. zář 2009

ty moje choudě 😕 medu si představ že dneska jel mladej zvučit Lunetiky 😀 jsem mysle ža se pos..u smíchy když mi to říkal 😀 a za 14 dní jedou nějakou šnuru se Šporclem, houslista, a jinak povyšil na hlavního osvětlovače 😵

meduna
autor
5. zář 2009

Ahoj Ivo,tak už to určo opadá ten stimulák.

meduna
autor
5. zář 2009

Ty jo Dadoušku,to je dobrej 😉 a Lunetici hrajou už zase?jsem myslela,že už ne.A Šporcl,to je hvězda.Se Lukyn má ale,určo potká i jiné hvězdy 😵

koblichzek
5. zář 2009

Ahoj Ivuš, to je dobře, tak snad se ETík podaří.
Dadoušku, ten se teda má. Schválně pak napíšeš, jakje je Šporcl. Přijde mi nafoukanej

dadous
5. zář 2009

jo včera tady místníé podnikatel otvíral golfovej hotel, tak tam taky byl a prej sama honorace jako Klaus atd 😝

meduna
autor
5. zář 2009

a že Lunetici potřebují dobrého zvukaře,protože jinak mečej hrozně 😝 No ale byla doba,kdy po nich upocený šestnácky házely kalhotky 😀 😀

ivanau
5. zář 2009

Snad jo, jen aby to bylo trvalé...jestě jdu ráno na injekci... Dadu ty vycházky máš fakt super, vždycky se bojím si říct. Kolikrát když jdu k doktorce, tak mám trauma z toho, že potebuju neschopenu 😅 no magor no 😠

meduna
autor
5. zář 2009

já si myslím,že je divnej ten Šporcl 😝 a jednou na nějaký akci,ještě když jsem byla s ex manželem,taky byl muzikant,byl Petr Janda a to je docela jantar

koblichzek
5. zář 2009

Kdepak se dnes fláka Dájinka, asi bude mít neomluvené hodiny.
Dadou, tak Klause já můžu

koblichzek
5. zář 2009

No Janda na to vypadá 😀

dadous
5. zář 2009

medu oni se prej vracej na scenu či co 😅
kobli všichni jsou nafoukany 😀
ivi taky jsem měla blbej pocit, ale ona sama mi je takhle navrhla, tak co když mužou mít jiny tak proč ne my?!!

meduna
autor
5. zář 2009

neboj Ivi,už se to blíží a půjdeš si pro svoje mimánky

meduna
autor
5. zář 2009

no a musím se vracet ke čtení,protože nevím jak má Ddoušek vycházky 😨

ivanau
5. zář 2009

Dadu, když je doktor příjemnej tak je to fajn, někdy se ale tváří jako by to měli dát ze svýho 😒 Já teď po té zkušenosti s tou setsřičkou...a přitom jak jsem šla na ten ultrazvuk druhý den, že mě není dobře, tak mě říká doktor: Vy jste snad byla v práci?

koblichzek
5. zář 2009

Medu od 8 - 20 hodin

meduna
autor
5. zář 2009

ale nechápu proč s tím dělaj,že potřebuješ vycházky,jsi těhotná,tak tě nemá nikdo omezovat a máš si jít ven kdy chceš

meduna
autor
5. zář 2009

tak to je fajn,že může ven.Hele Ivi a to jsi ještě nebyla u doktora tady u nás,to je něco 😝