IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
24. lis 2009

😀 😀 😀 čoko dobrý tah

meduna
autor
24. lis 2009

no já když Kunde slyšela poprvé,tak jsem myslela,že nadávaj 😀

lenkacar
24. lis 2009

😀 😀 😀 😀 já to teda slyšim prvně 😀 😀 😀

meduna
autor
24. lis 2009

dobrá je zkratka pro C und A-cunda

coko.joko
24. lis 2009

no to jsem cela ja........takze si tady taky delam trapasky.....ale jinak jsem v poho.......

lenkacar
24. lis 2009

to by asi učitelka tohle nezvládla vysvětlit a proto to vynechala

lenkacar
24. lis 2009

medu ty budeš dobrá učitelka něminy 😀 😀 😀

coko.joko
24. lis 2009

no to kunde to bylo taky dobry....kdyz manzel neco rikal nekomu a ted porad kunde a kunde......tak jsem mu pak rekla,proc mu nadaval a on,ze to je zakaznik 😀 😀 no proste se porad ucime 😀 😀 ale potrebovla bych jiny mozek 😀

meduna
autor
24. lis 2009

tak mizím na chvilku,čau 😉

coko.joko
24. lis 2009

medu paa.......

lenkacar
24. lis 2009

vyloženě jste mě holky pobavily ...ale ani vám to nijak nezávidim .. 😝

lenkacar
24. lis 2009

tak jdu zase pověsit další prádlo ..nevim kdo ty hory pak bude žehlit .. 😝 😝 😝

coko.joko
24. lis 2009

leni to ja se tu bavim porad.......proto,kdyz jdu sama,tak mam sluchatka v usich a nic neslysim a je to nejlepsi 😀

janina83
24. lis 2009

holky prosim vas je tu nekdo komu test ukazal / a nakonec byla tehu?jsem 11 den po ET test bohuzel / myslite ze je jeste nejaka nadeje ze bych mohla byt tehu?? 😒

coko.joko
24. lis 2009

janina-me to teda neukazalo........ 😉
holky loucim se musime jit at to mame zkaknute.....tak vecer pa

liptonek
24. lis 2009

teda, vy jste se nějak rozjely 😀 ale teď už tu určitě nikdo není - neníliž pravda? 😅

janina83
24. lis 2009

ahoj liptonek nejsi tu sama cekam jestly nekdo pisne a zatim nikdo 😕

liptonek
24. lis 2009

ahoj jani. já bych ještě naději neztrácela. V Caru mi rekli, že mám testit až 14. den, že předtím to nemá cenu. Samozřejmě jsem nevydržela a začla už dřív. Druhá čárka se začala objevovat až tak okolo toho 10.dne. Takže ještě není nic ztraceno 😉

janina83
24. lis 2009

ja vim ze joo prave ta netrpelivost moje ale ja sem dneska 11 den po ET tak si myslim ze by uz mohlo neco byt vydet noo ale test jsem nedelala z rani moci tak jestly to nebila chyba..a jinak ohromna gratulace 😀 😀 to byl tvuj prvni pokus??

liptonek
24. lis 2009

no vidiš, takže ještě dva dny vydrž....a zkus to ráno z první moče 😉 držim pěsti, at se objeví!!! A moc děkujuu !! 🙂 Jojo, byl to úplně první pokus a hned jsou z toho dvojčátka 🙂

nadis.h
24. lis 2009

Liptonku 🙂

Jani vydrž fakt.Nebo Ti naplácám.A sním Ti za trest všechno cukroví. 😀

janina83
24. lis 2009

nadenko 😀 😀 😀 klidne ja az pojedu do liberce a jestly prijdes ke gennetu tak ti dovezu mnamky 😀 jeste ze vas tu maam

nadis.h
24. lis 2009

Jani jee dovezla bys ju? 😝 No to já neodmítnu domácí. 😀

liptonek
24. lis 2009

Ahoj nadi, tak jak je, mamino? 🙂
¨jééé jani, ty taky chodíš do gennetu? 🙂

meduna
autor
24. lis 2009

tak jsem zpět,ještě dvě hoďky a jsu so práce,venku chčije to je hrůza 😠 😠 byli jsme se podívat na jeden byt,no hnus fialovej 😝 😝
Jani ahoj,ještě čekej,je to brzy

meduna
autor
24. lis 2009

ahoj Lip 🙂

janina83
24. lis 2009

nadenko dovezu ti.... liptonku ano taky do gennetu asi mate holky pravdu nekomu se to ukazuje bohuzel dyl medu awojky jeste vydrzim v pondeli stejne krev bude rozhodujici

meduna
autor
24. lis 2009

jo,jen počkej a pak uvidíš 😵 kolik jich máš zavedených?

meduna
autor
24. lis 2009

jů Jani a ty jsi už pekla?

janina83
24. lis 2009

medu mam dve zavedeny a uz mam napeceno teprve 5 druhu jeste budu pict vis ja sem mohla mit normos deti ale dr..mi udelal sterilku tak jsem musela na IVF jinak sem se oprela o slypy a uz sem v tom litala 😀 😀 proste sem udelala chybu noo a tet se stresuju stim jestly se drzej mimisci