IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
7. led 2010

To je furt něco vid? 😕 Ale určo to bude dobré. 😉

dadous
7. led 2010

no ja pravě od začatku všechno v pohodě, tak jsem ted z toho takova nijaka, no ale snad to bude ok, jsem kravka že jsem se nezeptala kdyby to bylo blby s tím močakem, tak co jako s tím, no ale to bych se zas možna nervovala ještě víc, takže budu doufat že to bude gut 😵

janysek70
7. led 2010

Ahoj Dadoušku, jsem Ti ještě nepoděkovala za přání do IP, tak děkuji moc 😉 . Tak jsem čekala, že už sdělíš ortel a stále jen dohady, tak si ještě chvíli počkáme 😉

dadous
7. led 2010

ahoj jany, no jo ještě 10 tydnu a budem to vědět stopro 😀 😀

janysek70
7. led 2010

😀 😀 To je pravda 😀 . Tebe nehnali na plodovku?

dadous
7. led 2010

hnali ale ja ji odmítla 😵

dadous
7. led 2010

hele někde jsem četla že se vam podařilo počít přirozeně? je tak?

janysek70
7. led 2010

To potřebuji vědět, ty možnosti..... Bala jsi tedy na tom screeningu na konci 1. trimestru a pak na čem??

janysek70
7. led 2010

Jj, po těch pěti neúspěšných transferech se země zachvěla a 8.12. jsem stála v koupelně a čučela na test jako trubka 🙂

nadis.h
7. led 2010

Jeeee tak když jí nebudu mít doma tak mi jí donesla pochovánkovat kuchaře dcera.Její 3 měsíční holčiničečku krásnou sladkou. 😵 😵 Tak jsme tu drbaly a chovaly 😵

dadous
7. led 2010

pak ve 20tt velky ultra, a pak ve 30tt velky ultra + mi brali ještě krev , znova na hiv atd. a krevní obraz 😵 jo a ještě v 25tt cukrovka

dadous
7. led 2010

jany to je nadherny že se vam to povedlo 🙂

janysek70
7. led 2010

V tom 20tt jsi byla na tom speciálním genetickém? A hodnoty ti tedy vycházely O.K., tak jsi plodovku odmítla? Chci být připravená na možnosti. Tady v Jc žádná spešl vyšetření nedělají, ale jedna známá se nechala odvelet na ten genetický UTZ do HK a taky plodovku odmítla. Přešla jsem k novému gyn., ten původní ani ten screening v 1.tr. nedělal a tento jej nabízí.

dadous
7. led 2010

hele to nevím, jestli to byl spešl genetickej 😕 ale všechno změřil a zvažil 😵 říkala jsem že když budou vysledky těch prvních testu ok tak na ni prostě nejdu, no a vše bylo v cajku, jen mě upozornila že vzhledem k věku bych měla jít, takže jsem nešla, pže jsem se bala 😀

janysek70
7. led 2010

Tak taky uvidím dle situace...
Hele je v Trauči ještě Vambera, mě tenkrát rodil a byl primář, dost kapacita..... a pak jsem viděla, na volebních lístcích, že vstoupil do politiky. No možná je už i v důchodu..

dadous
7. led 2010

jo je, ted v ty novy poliklinice, chodí k němu kamoška 😵 mě taky rodil, teda jako myslím když jsem se narodila ja 😅

dadous
7. led 2010

nadi tak ja v okolí žadnou holčičku nemam, rodí se tu samej kluk 😀

janysek70
7. led 2010

Mně rodil Lukáše 🙂

dadous
7. led 2010

no vidíš, odrodí tři generace 😀 to je ale šikula 😀

coko.joko
7. led 2010

Ahojda holky,
teda janys ty jsi vsude a nikde 😀 😀 😀 to koukam.....
tak dadousku jak pindik.....to snad ne?
nadi,tak nase plany jsou v pr.......... 😉
no a ja dnes u dr.jsem uplne v soku,protoze dr.nam rekl,ze jak jsem byla na UTZ 4D a tom velkym UTZ,tak mu prisel papir co a jak a je tam skrtnuto holka 😕 😕 takze ja i Vrata koukal jak holka,kdyz mame kluka...a tak nam delal UTZ,ale prcek byl obraceny a vystrkoval na nas zada a zadek,takze do 1.2 budu zase hotova co teda vubec cekame.......no reknu vam......... 😨

nadis.h
7. led 2010

Ježiš holky. Vám se to nějak prohodilo. 😕 😀

coko.joko
7. led 2010

nadis no ja jsme nejak v pr......porad tomu nemuzu verit a hlavne verim,ze mame kluka.....

coko.joko
7. led 2010

jdu si udelat neco k jidlu...... 😅

coko.joko
7. led 2010

co vseci spite?.....bych si dala panaka 😀

meduna
autor
7. led 2010

ahoj,probaha co se to tady děje 😀 😀 tak Coko a Dadoušku,to je hrozný jak napínáte 😎 😎 😎 😎 😎 😎

meduna
autor
7. led 2010

Jo a Dadoušku,hned si toho doka měla praštit,jak si může dovolit říct malinkatej pindík 🤐 🤐 jaaak malinkatej,to by urazil taťku teda 😀

coko.joko
7. led 2010

no medu ahoj........ja jsem taky v soku....ale porad verim,ze tam je kluk........

meduna
autor
7. led 2010

a nebylo o zaškrtlé,proože holka to neni?víš jak to myslím

meduna
autor
7. led 2010

hele,je to jedno ne,hlavně ať je miminko zdravé 🙂 🙂 🙂 🙂

coko.joko
7. led 2010

jo vim,ale dneska dr.mluvil uplne vazne,ze mu to prislo takhle a tak na to taky koukal a neveril tomu...a kdyz se chtel podivat,tak byl otoceny tim zadkem k nam 😀 ale snad 1.2 nam to rekne na 100%