IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

kat77
13. kvě 2009

jj, ta psychika je krutá ☹ ...

meduna
autor
13. kvě 2009

Ywuska je jedna z diskuze a ta je uz tehotna,myslim,ze mela 3 IVFka,nevim to presne,ale ted ji to konecne klaplo

dadous
13. kvě 2009

no tak další naděje 😉 a ta psychika je fakt něco hroznyho 😠

kat77
13. kvě 2009

jj, Iwuska konečně prolomila ledy🙂

meduna
autor
13. kvě 2009

psycha dela strasne,ale jak na to clovek nema myslet?skoda,ze nemame nejakej knoflik v hlave.Aha ,tak dneska na to nechci myslet,cvak a je vypnuto 😀 😀 😀
Kaja mel uz vyvalenej bok vid? 😀 😀 😀

kat77
13. kvě 2009

dadous ty máš aspoň jedno dítě, co já bych za něj dala 😉
ale věřím, že to brzy přijde, cítím to

meduna
autor
13. kvě 2009

toz my prolomime taky 🙂

kat77
13. kvě 2009

asi tak nějak medunko 😀 😀 ale u ns ve městě je jedna učitelka a dokáže odblokovat lidi, už jsem u ní jednou byla kdysi a pomohlo to, tak jí zavolám

meduna
autor
13. kvě 2009

holky prijdu pozdeji.....jdu se rozloucit s manzou,zitra odjizdi 😉 😉 😉 😀 😀 😀

kat77
13. kvě 2009

Holky budu muset jít si nechat píchnout injekci, tak zítra pa a dobrou noc

dadous
13. kvě 2009

kat to sice mam, ale to už je tak strašně davno, že už si to ani nepamatuju 🙂

dadous
13. kvě 2009

tak ja jdu k bedně, tak pa pa a zítra jen same dobre zpravy 😉

meduna
autor
13. kvě 2009

tak dobrou s kobrou 😀 😀 😀

barunka0208
14. kvě 2009

včera jsem tak narychlo odešla, protože mi přišel bduoucí manžel 😀 , tak jsem mu šla vyprávět jak to probíhalo....

Medu, máš pravdu, čekání je na tom všem nejhorší..... ☹ ,ale společně to tady zvádneme....:::

Kat, my máme ten samy problém neproblém....měla jsem rozlítaný prolaktin a Lh a další hormony, ted už to mám úplně v pořádku, spermiogram máme úplně v pořádku a stejně se nedaří, tak si říkám čím to je, ale je to asi tím jak říká Medunka, ta hlava, jak člověk něco chce tak to nejde....

zatím a přeji krásný den.....

lenkacar
14. kvě 2009

krásné dobré ránko všem ,u nás zase tma jak pytli a mrholí ,to by se člověk z toho počasí po ..snídám a už se tady na mě směje banánek v čokoládě 😉

zuzana.79
14. kvě 2009

Dobré ráno holčinky..
Myslím, že už nikdy nemám šanci Vás dočíst 😀 😀 😀 Jste drbalky 🙂 ... U nás zatím nic nového.. Jen počasí je stále hnusné 😒 ..
Barunko, tys neměla "manžu" na IUI sebou????????????????? Jak to??????????????
Leni, banán v čoko Ti závidím!! Já tu šmejdím, co bych kde slupla.. 😀
Klučíci se teď trochu vzbudili a za chvíli s nima zase musím cvičit.. To zase bude kvíkotu, ch jo...
Jinak jak jsem zběžně koukala na Vaši diskusi, tak musím dát za pravdu Lence.. My jsme prodlouženou kultivaci neměli.. Z osumnácti vajíček se podařilo oplodnit jen 5, do rduhého dne vydrželi jen 3 a tak jsme byli na OPU v pátek a na ET v pondělí..To už byli embroušci jen dva.. A Hradecký nám řekl, že to žádný Áčkový embria tedy nejsou..Že jsou to takový béčkový jedničky.. A jaký jsou z nich dneska krásní klučíci 😉 .. Takže né vždy je to nej embrio to pravé..

barunka0208
14. kvě 2009

Leni, banánek je prima, já ted snědla koblížek 😀

Zuzo,v půl destý jsme měli odběr vzorku 😀 a pak to propírali a tam kam to mělo jít, to šlo ve 12..., a to už jsem tam pak byla sama, protože "manža" musel na nějakou pracovní schůzku.....

Zuzo, myslím na tebe a na klučíky, at už máte cvičení za sebou....jak často chodíte na neurologii? nebo chodíte na neurologii, já s malou chodila každý měsíc☹

lenkacar
14. kvě 2009

ahoj holky tak jsem si udělala další radost pokoupila jsem si polštářky na chatu v jasné oražovce ..je to tam černo opranžový ,takže ladim do vesela 😉

lenkacar
14. kvě 2009

zuzy a na jaký cvičení chodíte?

zuzana.79
14. kvě 2009

Leni, cvičíme doma "Vojtovu metodu".. Je to mačkání reflexních bodů. Hodím Ti sem pak nějaký odkaz..
Jinak holky, dám Vám sem odkaz na jeden článek.. Nejdřív mě naprosto šokoval tan článek a pak mě totálně vyděsila a nasrala ta diskuse pod ním.. Pokud máte čas, tak koukněte..
http://ona.idnes.cz/uz-nikdy-umele-oplodneni-to...

lenkacar
14. kvě 2009

no co na to říct .já polovinu z toho teda nezažila ,žádné takové otřesné zážiotky z toho nemám ,snad jen že ten apetit neni .. 😨 díky tomu jak je člověk psychicky vyfluslej a myslim sio ,že ikdyž jsem měla určo větší bolesti než tahle madam ,tak to dle mého přehání

lenkacar
14. kvě 2009

já jsem totiž od přírody strašná bebeinka a já za sebe můžu říct ,že to neni tak strašný ty výkony ,nejhorší na tom je to neustálé čekání na něco ..to na mě působilo a působí hnusně..

zuzana.79
14. kvě 2009

Četla si tu diskusi??

janysek70
14. kvě 2009

Ahoj kočky...
Zuzko, také jsem četla a v diskuzi jsem tě podpořila a teď koukám, že jsi na MK 🙂
Ten článek mi nějak rozum nebral a pak ty názory tedy také ne....

lenkacar
14. kvě 2009

zuzy já se tam neumim dostat jen těch pár vět pod tim

lenkacar
14. kvě 2009

musim se zaregistrovat?

janysek70
14. kvě 2009

Leni až když napíšeš příspěvek, tak v kolonce písneš svůj nick či jméno

lenkacar
14. kvě 2009

a tim se dostanu do té diskuze jo?

janysek70
14. kvě 2009

Tam je pod článkem někde vstup do diskuze nebo jen diskuze, teď nevím a pak klikneš na názor, na něhož chceš reagovat nebo si nazveš svůj vlastní příspěvek

zuzana.79
14. kvě 2009

Ahojky Jani, ještě jsme se tu spolu nepotkaly.. Moc Tě tu vítám!! Dík za podporu!!
Leni, pod článkem je čtvereček a v něm napsáno "Diskutovat"..Tak na něj klikni 😉 😀 😀 😀