IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
19. bře 2010

Janysku ja mam Arletu nasla jsem ji..zadala jsem si do toho okna na pravo nahore Arletecky a dat vyhledat a naslo me to..pak jen kliknes a je to... a taky jsme si to dala do oblibenych,abych to porad nemusela hledat...ale je pravda,ze to je neprehledny....

janysek70
19. bře 2010

Tak tam na Arletu něco písni, jestli to naběhne mezi tyto témata

lenkacar
19. bře 2010

ty voplčo jsem z toho nějaká otrávená 🙄 😝 😖 😠 😒 ☹

coko.joko
19. bře 2010

janysku je to na prvni strane,ted jsem na to koukala,tak se podivej a dejdo oblibenych...
leni,taky me to sere,ale treba se stim naucime zachazet a pak to bude uz dobry......

janysek70
19. bře 2010

Čoko, já to viděla na úvodní straně a když jsem vjela do snažilek, tak už to bylo fuč

lenkacar
19. bře 2010

holky holky ,já nevim ..já jindy listovala a ted asi nikam lézt nebudu 😝

coko.joko
19. bře 2010

to,prave ne...musis kliknout na to na ty prvni strane a nikam nejezdit do snazilek tam to nenajdes.... 😉 tak ja tam jeste neco pisnu a objevi se to na prvni strane a na to klikni...... 😵 neboj to dame....
leni,neboj to se naucis...ja uz to docela ovladam 😀 teda jsem si to dala do oblibenych a nemusim nikde hledat..

dadous
19. bře 2010

ahoooj, jo ještě jsme v celku 😅 jinak teda ten kun je nic moc, docela mě vadi, jak je vidět poslední odpověd na ty hlavní straně 😖

dadous
19. bře 2010

jee ale je zas dobry že nemusíme z tematu vubec vyjíždět 😅

tulik1
20. bře 2010

ahojky holky, dadousku bala jsem se ze uz te dva v jednom nestihnu, tak jeste drzis, no jsi sikulka 😉

dadous
20. bře 2010

😀 ahoj tuli, ja už nechci držet 😅 😀

tulik1
20. bře 2010

tak pockej na zitrek a sup s mimi za nama na svet 😉

dadous
20. bře 2010

to jo, myslím že do zítřka to ještě vydržím 😀 a jak ty se maš? jak jste na tom?

coko.joko
20. bře 2010

Ahojda,
dad.porad cela jsem myslela,ze budes uz mit prcka u sebe 😉

dadous
20. bře 2010

😀 hoj coko, no dneska mě trochu pobolíva břicho, tak uvidíme, ale nevím jestli ho nemam jen namoženy z těch oken 😅

coko.joko
20. bře 2010

dad,okna ty me teda taky pekne serou,kdyz na ne tady koukam,potrebuju je omejt taky,ale me se nechce..... 😀 vcera jsem zehlila a byla jsem uplne hotova....tak snad uz pujde prcek ven,uz se tesis vid,at to mas za sebou.....to musi bejt hrozny,kdyz nevis kdy to muze prijit na tebe...a co medu,vubec se tu neukaze

dadous
20. bře 2010

medu psala že měli navštěvku, ale už odjeli, tak nevím kde se zas coura 😠
ja jsem měla v planu umejt jen dvě okna v kuchyni, no ale když nešel ten kun, tak jsem zmakla i obyvak a ložnici 😅

coko.joko
20. bře 2010

teda ty jsi sikula ja se tady premlouvam a nejak se nemuzu premluvit... 😀
medu asi hleda kone,kdyz to ted predelali...no treba se tu ukaze behem vikendu...

dadous
20. bře 2010

taky jsem myslela že se tady nezorijentuju, ale už je to lepší 😀

coko.joko
20. bře 2010

jo ja taky jsem si to dala do oblibenych a je to rychlejsi nez to hledat porad,akorad me pripada,ze to je hrozne pomali dlouho cekam nez se to odesle a pak nez se vratim zpatky 😠

dadous
20. bře 2010

to jo pomaly to mam taky 😖

coko.joko
20. bře 2010

to je jeste horsi nez to bylo pred tim....fakt mazec....no snad to bude lepsi casem...
odpolko chci jit ven neco pokoupit at mam nejaky veci uz prichystany do porodnice,tak jsem zvedava jak poridim....

dadous
20. bře 2010

a ja asi odpo pojedu do porodky, pže mi asi odtejka plodovka, ale vubec nevím jestli jo nebo co to je 😠

coko.joko
20. bře 2010

ja myslela,ze plodovka odtece najednou a jeto jako proud vody 😕 a to muze takhle pomalu odtekat....a kdo nam da vedet jestli tam jsi nebo ne....

dadous
20. bře 2010

no mě pravě dr říkala, že když praskne tak jet do porodky ale ted jsem se dočetla, že muže odtejkat i pomalu po troškach, no a ja stěma svejma vytokama to ted nepoznam, ale rano ze mě vyteklo jakoby trochu vody 😕 no tak se v tom vyznej 😵 jsem si vzala velkou vložku a když se zvednu ze židle tak trochu vyteču 😖 no než pojedem tak vam sem písnu 😵

coko.joko
20. bře 2010

tak to jo,ale je to divny vid.....no uvidis co to je a mas nejaky bolesti nebo neco takoveho....no ja te pak budu smirovat v novinach,az tam daji fotecku prcka,ale musis me rict jak se jmenujes 😀 to bych se mohla pak jen domnivat a typovat....a urco pisni at vime jestli teda jsi nebo nejsi v nemocnici.......

dadous
20. bře 2010

no pravě že bolesti vubec žadny 😠 to je prekerka 😅 no ono zaleží jestli se do těch novin nechame vyfotit 😀 a jinak prcek bude Kirchner-ova 😵

coko.joko
20. bře 2010

ja myslim,ze jo ne?To chce zverejnit at je v novinach prcek a ty snim 😉 😉 pisu si prijmeni.....tak to treba neni plodovka,ale co by to bylo jineho vid....

dadous
20. bře 2010

no včera jsem se naložila do vany 😕 ale to by zas ve mě nebylo tolik ty vody 😨 no uvidím po obědě 😵 jee změna fota 😵 jsi vesela mamina 😀

coko.joko
20. bře 2010

to nebude tou koupeli 😉 no zmena fotky ja to zkousim co se da stim vse delat a je tam toho hodne.....ale kdyby si to vse vyplnila,tak o tobe ty lidi vedi uplne vse 😀